Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Okt. 15 2018, 21:46

Pént. Okt. 12 2018, 06:35

Csüt. Okt. 11 2018, 18:53

Csüt. Okt. 11 2018, 15:43

Szer. Okt. 10 2018, 12:59

Kedd Okt. 09 2018, 00:42

Hétf. Okt. 08 2018, 22:33

Csüt. Okt. 04 2018, 20:08

Csüt. Okt. 04 2018, 16:09

Share | 

Arianrhod O'Neil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
Jeweller
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Tartózkodási hely :
Beaumaris
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 16.

TémanyitásTárgy: Arianrhod O'Neil   Szer. Márc. 08 2017, 10:28

Arianrhod Cerys O'Neil
idézet a karakteredről
Aria,Nimue, Törpilla
865
Legendás Lény
Scarlett Johansson
Hajadon
Hetero
Saját
Féltörp, félelf és sjövættir, vagyis tengerszellem. Plusz remekül értek az ékszerkészítéshez.

useri információk
Közel huszonkét éve változott gyökerestül az életem, addig azt csináltam, amihez a legjobban értettem, ékszereket, és vigyáztam a vízre, amit megörököltem. Nem a legszerencsésebb dolog a világon, ha elf, és törpe nászból születik a gyerek. A földből is alig nőttem ki. Megrázom kicsit a fejem, megint nem aludtam éjszaka, ha Sól kér tőled nyakláncot, akkor azonnal megcsinálod. Eirwen hangja zökkent ki a koncentrációból.
- Anya! Már megint nem aludtál? Tegnap is ez a ruha volt rajtad, és nem ártana reggelizned sem. – még mielőtt szólhatnék valamit lepakolja elém a tálcát. Néha tényleg nem figyelek az evésre, de annyi minden másra kell.
- A sarokba véletlenül ne álljak, mert elfelejtkeztem róla, Pöttöm? – ingatom meg a fejemet egy apró mosollyal.
- Egy fejjel magasabb vagyok, a sarokba meg ne állj, csak egyél valamit. Elmegyek bevásárolni, előtte sétálok egyet a parton. -
- Vigyázz magadra, rendben? – nézek rá aggódva, nem szeretem, ha egyedül mászkál, még akkor sem, ha ez a város nyugodt. Inkább attól féltem, hogy az ereje elszabadul, most ébredezik, fogalmam sincs mire képes.
- És ne fogadjak el idegentől cukorkát. – pimasz vigyorral hagy magamra, bosszús sóhajjal folytatom a munkám, a sírba visz néha a viselkedése, de nem tehetek róla, rám ütött ebben.

Rossz érzés kerülget azóta, mióta Eirwen elment itthonról, félbe is hagyom a nyakéket, fontosabb megtalálnom a lányomat. A part felé veszem az irányt, ez a hirtelen jött szél nem normális, egyáltalán nem. Pedig láttam már jó néhány vihart, és csendesítettem is le, mivel fontos, hogy a halászok, s hajósok épségben hazaérjenek. Bennem marad a levegő, amikor meglátom kinek a karjaiban van a tengericsillagom.
- Köszönöm. – motyogom az orrom alatt.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Arianrhod O'Neil   Szer. Márc. 08 2017, 16:44

elfogadva
welcome to our family
A vén csirkefogónak halásznak sem kell a kisujját se nagyon mozgatnia, hogy bajt csináljon. Vagy gyereket, ami azt illeti. Neveljétek megy együtt a pimasz tengericsillagot (úristen, ha tengeristen lennék, minden gyerekem így hívnám, de fuck the ocean, ott cápák vannak) vagy ne. Meg csinálhattok még kis széltolókat! Csók!
Vissza az elejére Go down

Arianrhod O'Neil
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal