Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

James Ethan Seo, Layton Choi, Yuna Seo

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szomb. Szept. 22 2018, 16:15

Csüt. Szept. 20 2018, 23:10

Szomb. Szept. 15 2018, 22:24

Szer. Szept. 12 2018, 22:51

Szer. Szept. 12 2018, 22:42

Szer. Szept. 12 2018, 15:16

Vendég
Hétf. Szept. 10 2018, 21:12

Vendég
Hétf. Szept. 10 2018, 21:12

Vendég
Csüt. Szept. 06 2018, 08:20

Share | 

Damien Westfall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Infóközpont
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Damien Westfall   Hétf. Márc. 27 2017, 14:29

Damien Westfall
A becsületed nem sokat ér ha halott vagy nem igaz?
Dam
35
Demigod/Son of Anubis
Joseph Morgan
Még nőtlen
Hetero
Keresett
Az a szerencse, vagy szerencsétlenség ért, hogy Anubisz fiaként születtem meg, és mint iylen örököltem tőle egy képességet. Persze azon túl hogy erősebb vagyok mint egy halandó, és tovább is élek. Át tudok alakulni egy álattá, és ez nem más mint a szürke farkas. Persze az alakváltás baromira fáj, mindenesetre már gyakorlott vagyok benne.  

Valaki mondja e ki vagyok én
Mese mese mátka, fekete madárka...

Sok mindent mondhatnék magamról, és még többet mesélhetnének mások, de az a kurva nagy helyzet, hogy nem szeretem magamról beszélni, és azt sem ha mások beszélnek rólam. Valahogy frusztrál, érted? Szeretek meghúzódni a tömegben, és elvegyülni ha csak lehet, nem akarom hogy az emberek rám mutogassanak, és mindenütt egy felkiáltójel legyek, ezért nem vállaltam olyasmi munkát. Hivatalosan egy szórakozóhelyet üzemeltetek, de... mint tudjuk mindenki képes elfecsegni a titkait, egy kicsit több alkohol után, szóval bátran mondhatom hogy már egész információs hálózatot tartok fent. Épp emiatt sikerül mindig, mindenféle helyzetből jól kijönnöm, akkor is ha szorul a hurok, mert mindig tudok valamit, amit más nem és a magam javára forgatom a szót. Nem mondom hogy vakmerő lennék, de alkalomadtán még hurokkal a nyakamon is képes vagyok fordítani a helyzeten, és a hidegvéremre kifejezetten büszke vagyok. Pszchológi szakon végeztem annak idején az egyetemen, nem kifejezetten azért, mert ezzel kartam foglalkozni, hanem azért az életszemléletért, amivel mindig mások előtt járhatok egy lépéssel. Önző vagyok, ezt elismerem, nem csak másokkal szemben de néha még Mack-el is, aki talán az egyetlen barátom. Egy munka miatt találkoztunk olyan öt hat évvel ezelőtt, és aztán... hirtelen csak azt vettem észre hogy ehyre többet találkozunk, borozunk a teraszon, sétálunk és pingpongozunk a parkban...Összezavart.

Azt is tudtam hogy másnak ígérte el a kezét, menyasszony lett, és azt hiszem ezen a ponton ébredt fel bennem a Farkas, ami birtokolni akarta őt, csakis a magáénak, és engedtem neki. Kevertem pár zűrt és bajt, és végül a vőlegényét is rávettem hogy menjen vissza a volt barátnőjéhez, mert ő neki az igazi. Már csak arra kell vigyáznom hogy ő és Mack soha többé ne találkozzanak, és ne derüljön ki az aljasságom, amivel megszereztem magamnak. A támasza voltam, ott voltam amikor éjszakákat sírt át miatta, és hogy mit tett. Adogattam neki a zsepit, bort ittunk, hülye filmeket néztünk. Meggyőződhetett rólahogy én mindig mellette maradok, és bízhat bennem még akkor is, ha a vőlegénye elhagyta és pofátlan módon összetörte a szívét. Célegyenesben vagyok ami azt illeti, Mack szíve felé, de nem bízhatom el magam, ki tudja mi jönne közbe. Fel kell készülnöm minden eshetőségre. Nem bízhatom a véletlenre, mert igen, ennyire önző vagyok. Kell nekem, meg akarom szerezni, és el sem engedni többé....
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
219
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Damien Westfall   Hétf. Ápr. 03 2017, 21:53

elfogadva
welcome to our family
Szemtelen kérdést teszek fel, de bolháid is vannak? Na jól van, nem szenyózom itt veled, még a végén a fenekembe harapsz. Menj, és szerezd meg az áhított nőt. Én drukkolok.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Damien Westfall
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Action - Judith & Damien