Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Kedd Szept. 19 2017, 18:02

Kedd Szept. 19 2017, 14:30

Kedd Szept. 19 2017, 14:21

Kedd Szept. 19 2017, 14:11

Hétf. Szept. 18 2017, 22:02

Vas. Szept. 17 2017, 20:30

Vas. Szept. 17 2017, 20:10

Vas. Szept. 17 2017, 19:39

Share | 

Lineage

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⚖ Judge ⚖
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
⚖ Washington D.C. ⚖
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 29.

TémanyitásTárgy: Lineage   Csüt. Márc. 30 2017, 19:56

I am a missile

I am the fire

Father&Daughter
Egy bontásra ítélt épületet szemeltem ki a sorsfordító beszélgetés helyszínéül. Mély, szinte zaklatott sóhajjal dőlök az egyik oszlopnak, miután ideteleportáltam. Apa valószínűleg kocsival jön, én most viszont elkerülöm ezt a megoldást. Nekem kicsit több diszkréció kellett és az álca, hogy a ház előtt áll a kocsim. Az összes létező idegszálam vigyázzban áll a feszültségtől, ami bennem feszül. Fel tudnék robbanni. Az utóbbi napokban a szokásosnál sokkal könnyebben elszakadt nálam a cérna. Úgy azóta, hogy az elnök legkisebbik fia végigküldte azt az energiahullámot a bolygó körül. Nekem sem tett jót.
Kicsit hamar érkeztem. Ellököm magam az oszloptól és a friss levegőre sétálok. Gyakrabban támad légszomjam mostanában. Ponosz szerint azért, mert a tüzet az oxigén táplálja és amióta tudatosult bennem a valós származásom, azóta velem is ez lehet a helyzet. Körülnézek az elhagyatott épületen az udvarról. Egykor telefonkönyvgyár volt, mára a kutyának sem kell. Nekem most viszont ideális. Akár gyakorlásra is, amíg elütöm az időt. Egy lélek sincs a környéken.
Nagy levegő és két tűzgyűrűt teremtek a csuklóim köré. Engem nem égetnek. Pontosítok: engem semmi nem tud megégetni. Kitárom a karjaim és ahogy körbepördülök, úgy vesz körül egy nagy masszív lángoszlop. Amiből szinte kislányos lelkesedéssel ugrok ki. Ekkor csillan meg a láng fénye egy kopasz fejtetőn, amire felnyikkanok és a karom lendítve eltüntetem a tüzeket.
- Öhm... szóval igen. Ez lenne az egyik dolog, amiről beszélni akartam veled... - hebegem lányos zavaromban, ahogy összefogom a kezeim magam előtt és kissé félszegen megindulok Héphaisztosz felé. Az arckifejezéséért díjakat osztanának.

Down in Flames ♕ szia apa ♥ ♕ POTUS
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Themisz felvigyázó
⌲ Hozzászólások :
12
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Lineage   Vas. Ápr. 02 2017, 22:39

Father & Daughter

Meglepett Eira hívása, vele ritkábban beszélek, mint a húgával Eirénével. De persze igent mondtam, általában fontos dolgot akar velem közölni, ha találkozni is akar. Bár éppen elég meglepetés volt, hogy Henning nálam is nagyobb technopata. Az államat kapargattam, eddig senki nem törte fel a rendszerem, erre jön ő, és mintha semmit nem csináltam volna. Themisz is eldobja majd a haját, ha ezt megtudja, legalább ketten leszünk kopaszok a családban.
Kiszállok a kocsiból, a napszemüvegem a zsebembe teszem, s úgy indulok a kietlen épület felé. Mintha valami akció filmben lennénk, és most adja át Eunomia az anyagot. Nem nagyon értettem ezt a találkahelyet. Biztos jó oka van rá. Sőt, kurva jó okot talált rá. Megint az államat keresem, amikor meglátom mit csinál. A tüzeskedés nem Zeusztól van, arra mérget veszek. Na meg azt is mondanom kell, hogy többet volt az anyja már akkor is mellettem, mint a töketlen mellett. Viszont így, Zeusz-Héphaisztosz 0-3. Felvonom az egyik szemöldököm, amikor végzett a mutatványával, bár a vigyort senki nem fogja most letörölni a képemről, ahhoz túlságosan is hatalmas az egom jelen pillanatban.
- Arról, hogy a lányom vagy..Oké, és a többi dolog mi lenne? – kérdezem kissé félredöntött fejjel. – Mindenféle hőfoknak ellenállsz? Mert akkor tényleg az enyém vagy.- hümmögök kicsit.  

POTUS

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⚖ Judge ⚖
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
⚖ Washington D.C. ⚖
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Lineage   Hétf. Jún. 05 2017, 22:30

I am a missile

I am the fire

Father&Daughter
A három Hóra közül én lakok legmesszebb a szülői fészektől. Legalább is jelenleg. De nem az, azért beszélek az ősökkel, szeretem őket. Meg hát ugye, Héphaisztoszt tekintjük mind a hárman apánknak. De vannak okok, amiért én is elhagyom a vélt vagy valós komfortzónámat. Nézem az arcát, ahogy a mutatványomra reagál. Bár nem tudom mire számítottam, de valami ilyesforma katarzisra, azt hiszem. Nem fogom firtatni anyám hűtlenségét Zeusszal szemben, mert hékás... Mióta szeretik egymást? Nagyon régóta. A kérdésére kuncogok kicsit.
- Hát az lenne a főattrakció, azt hiszem. - vonom meg a vállam. - Hát, Nate hatalmas ellenkezése ellenére is egyszer beleugrottam egy aktív vulkánba. Láthatóan semmi bajom nem lett. - nevetem el magam a végére. Hátralépek egyet és a lépésemmel tüzet hagyok magam előtt és elrugaszkodom a földről.
Régebben harctéren kedvelt mutatványom volt ez: egy hátra szaltó, amivel kettős tűzgyűrűt teremtek, majd oldalról egy hatalmas tűzoszlopot kergetek át rajta. Sikerül is eltalálnom az egyik oszlopot. Összehúzom magam és szisszenek egyet, mint a gyerek, aki rosszat csinált. Végül is ez a helyzet.
- Te hogyhogy Washingtonban vagy, apa?

Down in Flames ♕ szia apa ♥ ♕ POTUS

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Themisz felvigyázó
⌲ Hozzászólások :
12
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Lineage   Hétf. Aug. 21 2017, 18:52

Father & Daughter

Szavakkal nem tudom kifejezni mit is érzek pontosan, ez sokkal erősebb, mint amikor nyer a kedvenc kosárcsapatom. Halvány vigyorral nézek rá.
- Sikerült vele elég boldoggá tenni, sőt..egy hangyányival jobban örülök, mint amikor kiderült, hogy még egy lányom lesz. – szusszanok fel halkan. – Anyádra én is ráhoztam egyszer a frászt, kellett egy kis láva kellett az Etnából. – kuncogok, majd figyelmesen nézem végig a kis attrakcióját. Kész szerencse, hogy nem jár itt senki. De még akkor sem képes leolvadni a vigyor a képemről, amikor eltalálja az oszlopot, csak megvonom a vállamat, történt ettől rosszabb dolog is már.
- A Sas hívott, hogy látnom kell valakit. Henning nagyobb technopata, mint én. Elvileg ember, és én vagyok az ősapja. Na most szerintem meg inkább isten lesz, vagy félisten, egy biztos, ilyen erős ember, ha jól emlékszem a történelem során nem volt. Mert nem akarom elhinni, hogy egy halandó lenyom. – ingatom meg a fejemet egy sóhajjal, és nem azért, mert nem kedvelem őket. Csupán elég fura lenne, és érdekes.
- És láttam a Jégkirálynő ijedt arcát, mert összefutottam vele is..Aki meg Hennel dolgozik, és ahhoz nem kell jósnak lennem, hogy hamarosan gyűrűt fogok csinálni. -  

POTUS
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Lineage   

Lineage
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal