Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Lavenia King

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 23:29

Yesterday at 23:27

Yesterday at 23:02

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:43

Yesterday at 22:41

Yesterday at 22:36

Yesterday at 22:23

Share | 

Kapcsolatot keresek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
192
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Kapcsolatot keresek   Szer. Márc. 01 2017, 19:17

Kapcsolatot keresek
egyedül vagy, mint az ujjam?
Még karakteralkotás előtt vagy után lenne szükséged lakótársra, pajtira, szerelemre, de nem akarsz külön karaktert keresni rá? Ennek a topicnak a célja, hogy ezt a vágyaid kielégíthesd. Írd le mit keresel, milyen kritériumokkal és várj izgatottan.
Ennyire egyszerű!
a kapcsolat érték, még mastercarddal is
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

⌲ Hozzászólások :
57
⌲ Tartózkodási hely :
változó
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 06.

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Kedd Márc. 07 2017, 20:55

Hé, te ott!
Igen, te. Hogy ki vagy? A legjobb haverom, aki állandóan kiszed a szarból. Hogy miért? Fogalmam sincs, mert tényleg a legszarabb barát vagyok, akit csak összeszedhettél.
Tudod, mi vagyok és elítéled az életmódom (beteg dolognak tartod, hogy állatokat preparálok a pincédben), de engeded, hogy a kanapédon csövezzek és nyomizzam a macskád. Néha ágymelegítőnek használlak, mert kurva vékony a pléd, amit kaptam tőled.
Amúgy lehetsz akárki és akármi, amíg elviselsz (nem vagyok egyszerű eset, néha véletlenszerűen életre keltek hullákat) és vigyázol rám (csak ne túl intenzíven, van már egy anyucim), örök adósod leszek.
Hogy hol keress? Nagyrészt telefonon; de amúgy egy pm is tökéletes, várni foglak valamelyik sikátorban. Csók.

megtaláltam, merszi
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Csüt. Márc. 09 2017, 16:56

Halohha

Úgy döntöttem bedobom magam a közösbe lecsóba.

Elsősorban azoknak szól a keresésem akik regisztráció előtt állnak, vagy egyszerűen csak kell valami kapcsolódási pont.
A magam részéről nagyon örülnék olyannak aki frissen regisztrál (lényegtelen hogy multi vagy sem), ötletelne, plotolna, akármi....de azért ne ragadjunk le az ötletelésnél, kerüljön is megalkotásra, és lehetőség szerint játszunk is. Én sem vagyok Villámkéz, szóval nem elvárás a napi ezer reag, sőt kifejezetten szeretem a lassabb játékosokat.

A magam részéről jobban csippantom az európai arcokat (szóóószorri mindenkinek van dilije Razz).
A karim nem egy öribari, szomszéd kislány áfonyás sütivel fajta, de azért nem is antiszoc, csak neki is megvan a maga kettyója (usernek is ) Very Happy

Na ennyi szövegelés után ha valakinek felkeltettem az érdeklődését azért ajánlom előtte olvassa el az előtörténetem mielőtt rám pötyög, és ha ez sem riasztja el mint szúnyogot az alvadt vér, akkor írjon rám. Néha csak erre kódorgok, és nem lépek be, szóval füstjelezz ha írtál nekem.

Köszi-puszi-mézescsoki
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Csüt. Márc. 09 2017, 19:04

Szép Estét a népnek! juuj

Bármilyen kapcsolatot keresek, hiszen egy hárpiának lehet sok, sok rossz viszonya, de jó is lehet, meglophattam én bárkit, vagy kergethettem az őrületbe, de esetleg aranyos, és cuki rendőrökbe is futhattam, így tényleg hatalmas a repertoár, bárkivel szívesen ötletelek, aki felkeres engem. Még vadászok is jöhetnek, akiknek a szárnyamra fáj a foguk, de nem adom én magam olyan könnyen
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Szomb. Márc. 11 2017, 20:55

Mivel jómagam egy vándorló lélek aki mindig valamilyen halandó testét szállom meg, így kezdésnek fogalmam sincs, hogy kinek is a bőrében vagyok. Így John-nak is volt előttem is élete. Szóval várok bárkit, aki John múltjából/életéből felbukkan. Kolléga, volt feleség, gyerek, régi barát, stb.
Amit biztosan lehet tudni John-ról jelenleg (persze idővel ahogy haladnak a story-k egyre több dolog derülhet ki):
* Johnnak jelenleg nincs felesége.
* John saját biztonságtechnikai céggel rendelkezik (450-500 alkalmazottal).
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Szer. Ápr. 05 2017, 21:48

Inkább többéjszakás több alkalmas kapcsolatfélét keresek.
A bármitől kezdve a konkrét ötletig sok dolog jöhet, kivéve az ikertestvér-szindróma.
Nem eresztem bő lére, ismerkedj meg velem az előtörténetemben, aztán ha jónak látod akkor keress meg!
Előre szólok: néha kritikán aluli módon lassú vagyok.

félisten

⌲ Foglalkozás :
Túlélés
⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Tartózkodási hely :
Mögötted
⌲ Csatlakoztam :
2017. May. 21.
⌲ Kor :
17

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Vas. Május 21 2017, 14:42

Ugyan még nem vagyok elfogadva, de azért már bedobom magam, ugyanis nagyon várom zűrös életű halandók, félistenek, istenek, kutyák, macskák, öreg bácsik jelentkezését! Akár a nevelőszülőm voltál, akár egy haver, akivel együtt kokóztunk egy olcsó diszkó mosdójában, szívesen várlak az életembe egy-két játékra! Felőlem mindegy a kor, van az a mennyiség minden szerből, ami után nem foglalkozok ilyenekkel.
Lehetséges szerelmi száltól sem zárkózom el, de itt azért a kornál álljunk meg a 17-24 között, ha kérhetem. A nem meg mindegy végülis.

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
istenkedés/pszichiáter
⌲ Hozzászólások :
17
⌲ Tartózkodási hely :
mindenhol
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jun. 05.

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Szer. Jún. 07 2017, 20:59

Nincs konkrét kikötésem, olyan személyeket keresek, akiket démonná változtattam valamilyen okból. *-* A sztorit egyedül vagy velem együtt is kitalálhatod, lehetünk nagyon jóban, lehet ellenkezőleg, minden rajtad áll!
Csak annyit kérek, dobj egy pm-et, ha démonosdi ambícióid támadnának, csak hogy tudjam, létezel. :3

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
▪▫ playing, playing, shouting and playing
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
▪▫ in front of the computer
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jun. 06.
⌲ Kor :
115

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Hétf. Jún. 12 2017, 22:32

Barát? Ellenség? Ex? Ismerős? Online játékostárs? A szomszéd? Mit bánom én ki vagy, várom a jelentkezéseket Wink

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
könyvelő
⌲ Hozzászólások :
46
⌲ Tartózkodási hely :
Sehol és mindenhol
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 25.

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Pént. Aug. 25 2017, 17:01

A világ legnagyobb nyomorékja keresi kapcsolatait. Amit tudni kell rólam, hogy teljesen közönséges és átlagos vagyok, a világ legunalmasabb munkájával (informatikus könyvelő vagyok). A munkámmal ellentétben én talán annyira még sem vagyok unalmas - inkább csak kínos, ha mutatkozni kell velem. Borzalmas a humorom, a nevetésem, szemüveg nélkül kettőig se látok, meg még dadogok is, de legalább a macskákat szeretem.

Elkeseredetten várok mindenkit, aki hajlandó legalább a látszatát adni annak, hogy kedvel. Vagy hogy nem. De akár az a srác is lehetsz, aki a gimiben beletolta a fejem a vécébe, vagy akit legyőztem a spelling versenyen. A lehetőségek tárháza végtelen.
Felhasználó profiljának megtekintése http://ancientshaven.hungarianforum.net/t579-theunrealapep
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   Szer. Okt. 04 2017, 15:55

Ha valaki szeretne egy ilyen helyes, emberszabású macskát eltartani, ne habozzon, jelentkezzen.
Cserébe kigondoljuk milyen juttatást óhajt Rolling Eyes
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatot keresek   

Kapcsolatot keresek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal