Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Arin Wecht, Lavenia King

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 23:29

Yesterday at 23:27

Yesterday at 23:02

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:43

Yesterday at 22:41

Yesterday at 22:36

Yesterday at 22:23

Share | 

Mack & Dam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Infóközpont
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Mack & Dam   Csüt. Ápr. 06 2017, 14:08

Mack & Damien

Vannak napok, amikor az ágyam és én már kora reggel búcsút veszünk egymástól, és vannak napok, amikor el sem jutok oda, hogy lefeküdjek aludni pár órát. Ez az átka annak, ha az ember egy nightklubbot vezet, ahol természetesen mindig, minden szál összefut. Szeretem ezt csinálni, mert szeretek képben lenni a dolgokkal és egy ilyen őrült világban ahol ma élünk, nem hátrány ha az ember olykor lépéselőnybe tud kerülni.
Ahogy ránézek az órámra rájövök, hogy már szombat reggel van, így elkanyarodok a kocsimmal a kedvenc pékségem felé, és szerzek fánkot, meg többféle péksütit és két nagy tejes kávét, és ezekkel manőverezek el óvatosan Mack házáig, hogy meglepjem egy szombati viszonylag korai reggelivel így kilenc óra táján. Bár ő már ébren szokott lenni ilyenkor, én vagyok a sokáig alvó kettőnk közül. Bár ez nem meglepő azt hiszem.
Fekete farmert és sötétkék V nyakú pólót viselek, és bőrdzsekit, így állok meg az ajtó előtt hogy becsengessek és lassan a komplett Für Elise dallamot le tudom már csengőzni neki. Csak hogy idegesítsem egy kicsit, csak olyan kora reggeli csínytevés, és már előre látom hogy borzas, kócos fejjel összeráncolt szemöldökkel pizsamában fog ajtót nyitni nekem, mint oly sokszor tette már.
- Jó reggel Mack. Na, ne nézz rám ilyen morcosan, hoztam kávét és fánkot is bocsánatkérésként... - mosolyodok el ahogy ajtót nyit nekem végül.
Idézet
@ | Music
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

⌲ Foglalkozás :
Rendezvényszervező
⌲ Hozzászólások :
10
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.
⌲ Kor :
24

TémanyitásTárgy: Re: Mack & Dam   Vas. Ápr. 09 2017, 00:42

Dam & Mack

Az emberek nagy többsége jó barátságban van a hétvégékkel, én azonban nem ezek közé tartozom. Én ilyenkor dolgozom a legtöbbet. Lévén, hogy egy rendezvényszervező cég tulajdonosa vagyok, aki szereti kivenni a részét a rendezvények szervezéséből is, és nem csak az irodában kuksolni 0-24-ben. Ma viszont semmiféle késztetést nem éreztem magamban arra, hogy kimásszak az ágyból és bármit is csináljak. Úgy terveztem, hogy egész nap az ágyban fogok gubbasztani, vagy esetleg a kanapén tv-t nézve és pizzát eszegetve. De nem, nekem sosincs olyan szerencsém, hogy ilyen könnyen megússzam.
Éppen a másik oldalamra készültem fordulni, hogy tovább alhassak, amikor valaki rátenyerelt a csengőre. Persze az álom azonnal kipattant a szememből. De hogy lelket verjek magamba és felkeljek a kényelmes kis ágyamból az már más tészta. Úgyhogy először megpróbálkoztam azzal, hogy a fejemre húztam a párnámat, hátha akkor nem hallom majd azt a kellemetlen és idegesítő hangot, de nem mondhatnám, hogy ez olyan szuperül működött. Úgyhogy nyűglődve ugyan, de mégis kimásztam az ágyból, és lesétáltam az emeletről az ajtóig amit aztán kinyitva megpillanthattam a legjobb barátomat.
-  Tudsz róla, hogy a normális emberek ilyenkor még alszanak? – nézek rá kicsit morcosan, miközben nyitva hagyom neki az ajtót és mezítláb a rövidnadrágos, pántos pólós pizsamámban elindulok a kanapé irányába, hogy elnyúlhassak rajta.
Ha Damien-ről van szó akkor nem igazán vagyok egy jó házigazda. Végtére is Ő már nem vendég nálam. Olyan mint ha haza járna. Sokszor már csak azt veszem észre, hogy otthonosabban mozog a lakásban, mint én. Pedig ez eredetileg az én házam, viszont alighanem több időt tölt itt mint otthon. Ebből kifolyólag már mindennek tudja a helyét és az útvonalát.
-  Ha most nem lenne nálad a kávém és a reggelim, nem is állnék veled szóba. – játszottam meg egy kicsit a sértődöttet.
Imádom Damien-t nélküle nem is tudom hogyan éltem volna túl ép ésszel a velem történteket. Ő az én támaszom, a mentsváram. Az-az ember akire számíthatok ha baj van és ki iránt egyre erősebb érzések kezdenek vonzani. Ami ha nagyon őszinte akarok lenni, ez eléggé megrémít. Szeretem Őt mindennél jobban és azt is ami kettőnk közt van. Viszont egyre inkább azt érzem, hogy ez már nem elég a számomra. De közben mégis ott motoszkál a fejemben, hogy mi van akkor ha Ő viszont nem akar többet tőlem és ezzel elrontok mindent amink csak van. Valaki igazán megmondhatná, hogy mit csináljak, mert egyenlőre semmi ötletem nincs.
-  Várjunk csak… De… Hogy-hogy te ilyen korán fent vagy? – kukucskáltam rá a kanapé háttámlája mögül, miközben egyre aktívabban kezdtek el cikázni a gondolatok a fejemben.

music:Clikk note:Hello, Love!  juuj  words: 420

⌲ Foglalkozás :
Infóközpont
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Re: Mack & Dam   Kedd Júl. 04 2017, 18:13

Mack & Damien

A legkevésbé sem zavar a tény, hogy rendesebb emberek ilyenkor alszanak, és ebbe a legjobb barátom is beletartozik, aki történetesen még csak nem is ember. Nohát ilyet! Ez egy ilyen világ, az istenek, és félistenek az emberek között élik mindennapjaikat hogy ne ölje meg őket a magány, és néha kifejezetten szórakoztató nézni, mennyire vakok a halandók.
Mindenesetre a tényen nem változtat, hogy kilenc körül parkolok le a háza előtt, miközben tudom, hogy jó eséllyel még alszik, én pedig még le sem feküdtem. Félisten vagyok, kicsit jobban bírom a gyűrődést mint egy átlag ember. Lendületesen lépkedek fel a kis lépcsőn, és lezongorázom a dallamot a csengővel. Többször is, mert szinte látom magam előtt ahogy próbálja elérni hogy hagyjak fel a csengetéssel, hátha a párna alatt nem hallja. Ismerem már ennyire, nem kell hozzá sok képzelőerő és mikor ajtót nyit, szélesen rámosolygok.
- Ugyan tündérem, te se normális se ember nem vagy, szóval nem is kell ilyenkor aludnod. Na húzd odább azt a csinos feneked - lépek be mellette a házba, ahová szinte már hazajárok, a vendégszobát nevezhetném simán sajátomnak is. Szerintem még egy két ruhám is lenne it ha jobban körülnéznék, de végül is van nekem rendes házam is, a város másik felén. Nem kell szűkölködnöm, de feleannyira otthonos, mint ez. Az enyémen nem érződik a sok apró csetresz, mint nála. A konyhába trappolok egy tálcára rakom le a még meleg péksütiket és a papír poharas kávét is inkább bögrébe transzportálom át, és így megyek be a nappaliba ahol is mellé telepedek le, akkor is arrébb kell érte löknöm.
- Tudom, éppen ezért van nálam a kávéd és reggelid, hogy szóba állj velem és ne csapd rám az ajtót - vigyorodom el ahogy felveszem az egyik croissant. Isteni, a csoki is folyós benne.
- Mi van, nem eszel? - kérdezem tőle, és nevethetnékem támad a kómás fejétől, de visszafojtom és csendesen reggelizek tovább, aztán a kávés bögrét veszem fel és hátradőlök.
- Hát az az igazság hogy még le sem feküdtem, és két napja nem jártam a házam közelében sem, szóval... ha már úgyis ennyit megyek gondoltam útba ejtlek téged is. Most fogok csak lefeküdni kicsit aludni, mert már fáradok - de valamit valamiért, így legalább a természetfeletti élettel, és az aktuális pletykákkal képben vagyok. A bár is halad remekül, és nappal a megbízottam vezeti, vagyis akkor amikor én nem tudok éppen jelen lenni. Dörzsölt fickó, és nem bántam meg hogy alkalmaztam.
- Te sem látszol sokkal kipihentebbnek mint én, egész héten pörögtél mi? - kérdezem.  
Idézet
@ | Music

⌲ Foglalkozás :
Rendezvényszervező
⌲ Hozzászólások :
10
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.
⌲ Kor :
24

TémanyitásTárgy: Re: Mack & Dam   Vas. Aug. 20 2017, 16:05

Dam & Mack

Valójában nem haragszom Damienre, még ha akarnék se tudnék. Ez valahogy a sejtjeimbe van kódolva. Ennek ellenére mégis dühítő, hogy ilyen -relatíve- korán felébresztett. A mai napot arra szántam, hogy a takaró alá bújva egész nap lustálkodjak és ne csináljak semmit. Ki szerettem volna pihenni az elmúlt időszak minden fájdalmát és nyüzsgését, hogy a következő hetet újult erővel tudjam kezdeni. Viszont ennek már lőttek, ugyanis Dam nem az a pihenős és Chillezős fajta.
- Tény, hogy nincs ki mind a négy kerekem, hogy beengedtelek és az is tény, hogy nem vagyok 100%-ig ember, de ettől függetlenül még szükségem van alvásra ahogy neked is, szükséged lenne rá. – vetettem oda kissé durvábban, mialatt becsukódott utána a bejárati ajtó.
Ahogy elnyúltam a kanapén, rögtön meg is éreztem ahogy a nyugalom, és a fáradtság kényelmes puha takaróként körülölelt. Ez a fajta nyugodtság furcsa módon csak akkor szokott úrrá lenni rajtam amikor Damien a közelemben van és ez valamilyen szempontból azért megrémiszt. Nagyban függeni valakitől ijesztő dolog, főleg azok után amin az eddigi életed során már keresztülmentél. De mégis amikor a közelében vagyok akkor minden megváltozik, minden kitisztul és képes vagyok arra, hogy újra eltudjam azt hinni, hogy újra lehetek boldog.
- Ez a te nagy mázlid. Meg az, hogy iszonyatosan szeretem azt a tök fejed. – csúfolódom egy kicsit, miközben felkászálódom, hogy kényelmesen nekikezdhessünk a lakmározásnak.
Bevallom töredelmesen, hogy el tudom képzelni miként is nézhetek jelen pillanatban ki, de őszintén szólva nem igazán izgat. Az égnek álló szőke tincsek, álomtól még kissé ködös tekintetem és szexuális vonzalmat teljesen lelombozó cuki pizsamám, mind olyan dolgok amiket Damien már láthatott egy egy olyan alkalommal amikor nálam éjszakázott. Na nem mint ha nem lenne vonzó férfi és nem vonzana, de ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy vele szemben semmi okom arra, hogy megjátsszam magam és színleljek. Ő olyannak fogad el amilyen vagyok és ez a valaha volt legjobb kapcsolatot alakította ki kettőnk között.
- Ne piszkálj. Örülök, hogy egyáltalán tudok értelmesen beszélni a kimerültség miatt. – nyújtottam rá a nyelvem, majd az éltető fekete nedüért nyúltam és hatalmasakat kortyoltam belőle.
- Valld be, hogy nem tudsz aludni a pihe-puha vendégágyam nélkül. – csúfolódtam, most már vigyorogva, mialatt beleharaptam a frissen hozott péksüteménybe.
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy Dam hogyan képes ennyire finom péksüteményt szerezni, ez mindig is rejtély volt a számomra. Akárhányszor kérdeztem, hogy hol szerzi be ezeket a csokis csodákat mindig az volt a válasza, hogy ez legyen az Ő titka. Lemerném fogadni, hogy csak azért húzza az agyam, mert tudja mennyire csokoládéfüggő vagyok. Nálam ez valami olyan misztikus vonzódás amit nem lehet csak úgy megmagyarázni, ezt érezni kell. Tudom, őrültség, de a csokoládé számomra olyan, mint orvosság. Gyógyír minden fájdalom, csalódottságra, bánatra és örömre.
- Ne is mond. Én nem tudom mi volt ebben a hónapban. Mindenki egyszerre akar megesküdni, meg partyt rendezni. Csak a héten volt négy esküvőm és három egyéb rendezvényem. A többiek eseményeiről már nem is beszélve. Kész káosz az egész, szóval ne csodálkozz ha ülve elalszom, jó? – pislogtam rá tágra nyílt szemekkel, miközben a csokis croissant, amitől lemerném fogadni, hogy tiszta maszat leszek előbb vagy utóbb.

music:Clikk note:Hello, Love!  juuj  words: 510

⌲ Foglalkozás :
Infóközpont
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Re: Mack & Dam   Szer. Okt. 18 2017, 20:20

Mack & Damien

Kényelmesen leparkolok, és már előre vigyorgok, és csak fokozódik a mosolyom, ahogy előkerül Mack kómás zombi feje az ajtóban. Természetesen tudom, hogy ébredés után egy házisárkány, szóval ennek fényében készültem némi útravalóval is. Amit papír zacsikban cipelek magammal, hogy biztosítsam az életben maradásom, mert még élve van szükségem magamra. A bolt nem vezeti önmagát, kellek hozzá én is.
- Ez vitathatatlan tény, de éppen ezért engedsz be, hogy némi értelmet csempésszek amúgy lusta és hanyag napodba, amíg még ébren vagyok. Jah, kéne néha, de kinek van rá ideje, most komolyan? - vigyorodom el, és a konyhába megyek, hogy normálisabb körülményeket teremtsek a reggelizéshez. Teljes otthonossággal nyúlkálok a helyiségben és már fenn sem akadok ott, hogy lassan jobban tudom mi hol van, mint a saját lakásomban, vagy akár Mack is. Kezd az az érzésem lenni, hogy túl sok időt töltök itt, de mit bánom én? Jól érzem magam Mack-el, és lassan... nem is tudom. Talán működhetne ez rendesen, nem csak legjobb barátokként. Máshogy is. Érdemes lenne meglépnem, vagy pont ezzel rontanék el mindent? Nem tudom.
Visszaérve a nappaliba én is leteszem magam és felé nyújtom az egyik bögrét. Igazán vicces látványt nyújt, a hatezer felé álló hajával, ami ilyen igazi madárfészek haj, és a cuki pizsijében. Na nem mintha nem láttam volna már így.
- Naná hogy szereted, ha ilyen finomságokkal halmozlak el kora reggel. Tudod te milyen nehéz olyan croissant kapni amibe folyékony a csoki?! - nevetek fel, hiszen tény és való nem egyszerű beszerezni, de mégis mindig sikerül. Jó dolog az, ha az embernek mindenfelé vannak ismerősei, és megtesznek ezt azt. Meg eltesznek pult alá ezt azt.
- Ha nem piszkálnálak, kezdhetnél aggódni értem angyalom, mert a végemet járnám - kuncogok fel, és figyelem ahogy ő is beleharap egy sütibe. Mint valami kis hörcsög, komolyan. Kinyújtóztatom a lábam, és befalom a saját croissanom ami ki fog tartani ebédig. Márpedig most aludni fogok, szóval...
- Lehet nem tudom. De már én is ott tartok hogy ülve, sőt még állva is tudnék aludni - kuncogok fel ahogy a bögrémet markolom, és nyújtózkodok. Nem tagadom, jobban esik ide jönni, mint a saját üres lakásomba, ahol se Mack se otthonos melegség nem vár.
- Az szép, akkor te se loptad a napot a héten. Mi lenne ha most visszamásznánk a szobádba és elindítanánk egy filmet és közös lustálkodással töltenénk az időt? Ugyanis esélyes hogy itt fogok elaludni - pillantok rá kérdőn. Volt rá példa hogy egy ágyban aludtunk el, és szerintem mindketten élveztük, bár sokszor nem mertük megismételni, ki tudja miért. Én a magam részéről azért, mert féltem nem tudom visszafogni magam eléggé, és rámoccannék.
Idézet
@ | Music

⌲ Foglalkozás :
Rendezvényszervező
⌲ Hozzászólások :
10
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.
⌲ Kor :
24

TémanyitásTárgy: Re: Mack & Dam   Yesterday at 21:43

Dam & Mack

Imádom Damient amióta csak ismerem, de néha ki tudja csapni nálam a biztosítékot, főleg olyankor amikor nem foglalkozik magával. Tudom ez eléggé anyáskodóan hangzik, de talán azért van, mert már csak Ő van nekem a régi életemből és féltem őt. Ennek ellenére már ismerem Őt annyira, hogy tudjam, ha Ő nem akar valamit akkor arra úgy sem fogom tudni rávenni. Ezért csak egy grimaszra és egy helytelenítő fejcsóválásra futotta tőlem arra a megjegyzésére, hogy ki ér rá aludni, miközben becsuktam a bejárati ajtót.
- Ezt nem tagadom. Viszont azt is tudom, hogy mennyire szereted, szerény személyemet és mennyi örömet okoz neked, hogy meglephetsz egy egy ilyen csokis croissannal. – csúfolódtam, vigyorogva a bögrém mögül.
Valahogy amikor vele vagyok mindig előbújik a játékos gyermeteg énem aki imádja az alvó oroszlánt piszkálni. Viszont van egy olyan sanda gyanúm, hogy egyszer erre még nagyon rá fogok faragni és akkor megnézhetem magam.
- Nem megy az olyan könnyen, meg amúgy sincs az emberiségnek akkora mázlija, hogy egy könnyen megszabaduljon tőlünk. – feleltem sejtelmesen mosolyogva, majd egy nagyot haraptam a friss, finom péksüteményből amit úgy majszolgattam mint egy kis hörcsög.
- Szóval ágyba akarsz vinni? Mondhatom szép kis alak vagy. – kuncogtam jóízűen, miközben letettem a kávémat és a maradék péksütimet az asztalra.
Nem tagadom, többször is kötöttünk már ki egy ágyban, de valahogy sose vittük ezt túlzásba. Minden alakalommal amikor itt alszik nálam, inkább a vendég szobában szállásolom el és úgy teszünk mintha lakótársak lennénk. Ami egyébként nem is lenne rossz ötlet. Viszont attól tartok, hogyha még ennél is több időt töltenénk együtt akkor előbb vagy utóbb elvesztem az eszem és megteszem azt ami ellen a józan eszem kézzel-lábbal tiltakozik. Ugyanis az agyam már megtanulta azt amit a szívem még egy akkora lecke után sem volt képes. Nem szabad a barátságot keverni sem a munkával, sem a barátsággal. A mi barátságunk pedig túl fontos a számomra ahhoz, hogy megkockáztassak egy elhamarkodott lépést.
- De az választ filmet aki először felér. – nevettem el magam és már futottam is.
Olyan gyorsan szedtem a lábaimat, hogy annál gyorsabban már képtelen lettem volna gyorsabban. de volt egy olyan sanda megérzésem, hogy Damien nem lesz rest és valami turpissággal úgy is megpróbálja majd átvenni tőlem a vezetést, még mielőtt valami nyálas romantikus filmet akarnék megnézetni vele. Pedig ha tudná, hogy ez szándékomban sem állt, mert akkor egészen biztosan nem tudnám magam féken tartani.

music:Clikk note:Hello, Love!  juuj  words: 390

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mack & Dam   

Mack & Dam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal