Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Jasmine Ingram, Lavenia King

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 23:29

Yesterday at 23:27

Yesterday at 23:02

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:43

Yesterday at 22:41

Yesterday at 22:36

Yesterday at 22:23

Share | 

Holly Elwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
❀ Special Advisor to the POTUS
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
❀ Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 27.
⌲ Kor :
156

TémanyitásTárgy: Holly Elwood   Csüt. Márc. 02 2017, 11:32

Holly Melina Elwood
"...easy to let go, to accept difficult."
Holly, Holls, Ms. Elwood
156
nimfa
Italia Ricci
egyedülálló
heteroszexuális
keresett
Elwood família, Chryse és Philoktétész leánya, nimfa. Ez elég erős 3in1.

useri információk
"... a szívet csapdába lehet csalni, de soha sem lesz másé, a tiéd marad örökké."

A napjaim sosem telnek unalmasan, pedig már több, mint százötven éve élek, de mégsem ismerem az unalmat. Sok mindent átéltem már, de ez elkerült, bár egy ilyen családban, amilyen a miénk, tán nem is lehet meglepődni. Szüleimtől örököltem ezt-azt, és ezt még tetézi az is, hogy nem vagyok halandó. Érdekes família, ahogyan a munkám is az. Lefoglal, sosem lehet megállni benne. Az elnök engem választott a tanácsadójának, ami számomra igencsak komoly pozíció, és örülök annak, hogy magával hozott engem Brian ide. Régóta, nagyon régóta ismerjük egymást.
Mindenki interjút szeretne az elnökkel, meg mindenki találkozni szeretne vele. A firkászok, fotósok tömkelege... Már-már képtelenség felfogni ezt, és harcolnak szó szerint azért, hogy bejuthassanak a sajtótájékoztatókra vagy a rendezvényekre, ahol az elnök meg fog jelenni.
Az ovális irodában voltam bent félórával ezelőtt, hiszen keresett engem az elnök úr, ám mindvégig zavarban voltam kissé, mert nemcsak ketten voltunk jelen, hanem ott volt a kabinetfőnök, Colin is. Szinte mindig feltűnik a színen ő is, bárhová megyek. A levegő egyszerűen fojtogat a közelében, pedig különösebb problémám nincs vele. Vagy ez a fojtogató érzés igazából nem is az?! 
Néhány telefonhívást intéztem, leginkább találkozókról volt szó, amikből mára elegem is lett, és még a kisöcsémmel össze se futottam még...
Lassan be kellene fejezni mára a munkát, éppen ezért az utolsó telefonhívást,- ami elég hangos, mert nem igazán tetszetős a válasz a feltett kérdésemre -, hamarosan be fogom fejezni.
- Nem! Nem a jövő hétre, hanem holnapra kell! - a hajtincset, amit folyton hátrafésülök kezemmel, hagyom végül már belelógni az arcomba.
Az ablakban visszatükröződik egy arc. Colin az irodám ajtajában áll. Hirtelen odafordulok, a telefont pedig az asztalra teszem.
- Szükséged lenne valamire? - néztem őt folyamatosan.
- Nem, nincs, csak... csak hallottam a hangodat - elvigyorodott, biztosan megint a frászt hoztam pár személyre, aki itt volt a közelben. - Holnapunk hosszú lesz, ideje pihenni. Jó éjszakát, Holly - búcsúzott el tőlem, majd kámforrá vált, én már nem köszöntem neki, nem hallotta volna meg úgysem.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
192
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Holly Elwood   Csüt. Márc. 02 2017, 23:23

elfogadva
welcome to our family
Azt hiszem pontosan elég ideje vagyok házas, hogy jogerősen láthassam milyen amikor valakinek a szívében kinyílik a szerelem virága. Meg nem teljesen véletlen, hogy mindkettőtöket hívatlak, akkor azt kiabálom, hogy "Colly!". Viszont örülök, hogy te is megjöttél, már csak Colin kell majd, hogy tudjak nektek kurjongatni. És kérve kérlek, hogy ne csináltasd meg azt a festményt rólam, maradjunk a hőstettes verziónál...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Holly Elwood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal