Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Nov. 20 2017, 19:22

Hétf. Nov. 20 2017, 19:16

Hétf. Nov. 20 2017, 18:39

Vas. Nov. 19 2017, 20:42

Vas. Nov. 19 2017, 14:52

Szomb. Nov. 18 2017, 20:36

Csüt. Nov. 16 2017, 15:37

Szer. Nov. 15 2017, 23:53

Szer. Nov. 15 2017, 20:31

Share | 

Two troublemaker - Loki & Abel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

legendás lény

⌲ Hozzászólások :
7
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Two troublemaker - Loki & Abel   Vas. Ápr. 16 2017, 16:10

To: Loki
Célirányosan haladok az éjszakába, a motorom kellemesen dorombol alattam ahogy egyik kanyart szedem a másik után, viszonylag messzire kell mennem, és így a legkényelmesebb. Kerülő utakat választok, hiszen akihez megyek, nem éppen népszerű az istenek és lények körében, hiszen mindannyian tudjuk miről híres Loki. Ám mégis, én munkakapcsolatban állok vele, és eddig még nem bántam meg. Eddig, bár remélem nem is fogom ami azt illeti. Nem tudom hogyan bánhatnék el egy istennel, de amíg szükségünk van egymásra, addig nem tartok tőle. Ő biztosít nekem mindig elég alibit, én pedig cserébe megteszek neki ezt azt ha szüksége van rám, még akkor is ha ez azt jelenti hogy ki kellene valakit iktatni, csak ő nem léphet a rá szegeződő gyanakvó szemek miatt. Szívás lehet így élni, bár van aki rosszabbul járt úgy hallottam. Árész halandó lett.
Talpig feketében motorozom át London utcáin, hogy a megadott címhez érjek, és lebonyolítsuk a találkozót. Lehet hogy most valami érdekes, és izgalmas munka lesz ami feldobja a napjaimat. Odaérve leparkolok az épület előtt, és bemegyek. Rövid fekete hajam kiszabadítom a bukósisak alól, és felakasztom a motor kormányára. Belépek az épületbe és körülnézek, Loki már itt van ebben biztos vagyok.
- Jó estét, Loki. Tudom hogy már itt vagy szóval mellőzhetnénk a drámai belépést? - kérdezem ahogy a tekintetemmel keresem az alakját. Türelmes vagyok, ahogy keresgélem a félhomályban a férfit.
Zene helye
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Two troublemaker - Loki & Abel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal