Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szer. Aug. 15 2018, 21:51

Kedd Aug. 14 2018, 23:30

Hétf. Aug. 13 2018, 20:10

Vas. Aug. 12 2018, 19:06

Pént. Aug. 10 2018, 00:15

Csüt. Aug. 09 2018, 21:01

Csüt. Aug. 09 2018, 00:34

Csüt. Aug. 09 2018, 00:33

Share | 

Two troublemaker - Loki & Abel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

legendás lény

⌲ Hozzászólások :
14
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Two troublemaker - Loki & Abel   Vas. Ápr. 16 2017, 16:10

To: Loki
Célirányosan haladok az éjszakába, a motorom kellemesen dorombol alattam ahogy egyik kanyart szedem a másik után, viszonylag messzire kell mennem, és így a legkényelmesebb. Kerülő utakat választok, hiszen akihez megyek, nem éppen népszerű az istenek és lények körében, hiszen mindannyian tudjuk miről híres Loki. Ám mégis, én munkakapcsolatban állok vele, és eddig még nem bántam meg. Eddig, bár remélem nem is fogom ami azt illeti. Nem tudom hogyan bánhatnék el egy istennel, de amíg szükségünk van egymásra, addig nem tartok tőle. Ő biztosít nekem mindig elég alibit, én pedig cserébe megteszek neki ezt azt ha szüksége van rám, még akkor is ha ez azt jelenti hogy ki kellene valakit iktatni, csak ő nem léphet a rá szegeződő gyanakvó szemek miatt. Szívás lehet így élni, bár van aki rosszabbul járt úgy hallottam. Árész halandó lett.
Talpig feketében motorozom át London utcáin, hogy a megadott címhez érjek, és lebonyolítsuk a találkozót. Lehet hogy most valami érdekes, és izgalmas munka lesz ami feldobja a napjaimat. Odaérve leparkolok az épület előtt, és bemegyek. Rövid fekete hajam kiszabadítom a bukósisak alól, és felakasztom a motor kormányára. Belépek az épületbe és körülnézek, Loki már itt van ebben biztos vagyok.
- Jó estét, Loki. Tudom hogy már itt vagy szóval mellőzhetnénk a drámai belépést? - kérdezem ahogy a tekintetemmel keresem az alakját. Türelmes vagyok, ahogy keresgélem a félhomályban a férfit.
Zene helye
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

skandináv istenség

⌲ Foglalkozás :
Businessman
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
London
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 16.

TémanyitásTárgy: Re: Two troublemaker - Loki & Abel   Pént. Ápr. 06 2018, 17:59

To: Abel
Mosolyogva csapom le az aktát az asztalomra, azaz idióta aláírta a halálos ítéletét. Kedvenc takarítómnak megint dolga lesz. Annyira zseniális vagyok, még egy céget romboltam le, vagyis nem egészen, a vállalat vezetője még él. Pár óráig. Na jó adjunk neki egy napot, hiszen oda kell érnie Abelnek. Manchester meg nem itt van, de hát én közöltem vele, hogy következményei lesznek, ha ellenszegül nekem. Mr. White pedig pont ez csinálta. Azt mondjuk nem mondtam, hogy mi lesz vele. Egyrészt nem hitt volna nekem, másrészt őrültnek titulált volna. Várjunk, az meg is történt.
Sötétedés után sétálok a megbeszélt helyre, még egy cigarettát is elszívok. Hamar jöttem, de nem akartam hazamenni, már vagy két hete nem jártam otthon. Sigyn pedig..nem váltunk el szépen a múltkor, a szokásos lemez ment. Én becsaptam az ajtót, ő zokogott, és valószínű utánam vágott valamit, nem tudom.
- Drámai akkor lennék, ha mondjuk egy bárban várlak, amiben vérengzést csinálok, és a kisujjamat se mozdítanám, csak nyugodtan iszogatnék. – lököm el magam a faltól, amit nagyon serényen támasztottam, az érkeztéig.
- Lenne egy feladatom számodra, el kell intézned a White vállalat vezérigazgatóját. Rád van bízva, hogy szeretnéd. Ó, igen a szokásos duplája. – adom át a vaskos borítékot.
Zene helye

legendás lény

⌲ Hozzászólások :
14
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.

TémanyitásTárgy: Re: Two troublemaker - Loki & Abel   Hétf. Jún. 04 2018, 19:56

Loki & Abel

Óvatos vagyok, de még így is jóval a sebességhatár fölé hágok a motorommal ahogy a megbeszélt találkozópont felé sietek. Tudom hogy ki vár rám, és hogy nem lenne tanácsos megvárakoztatnom, bár ki tudja. Mindenesetre vele szemben nem kockáztatok, szívás lenne ha ellenem fordulna, azért a csalás istensége...Nem lenne jó ellenség. Így is van elég belőlük, így hát még inkább sietősre veszem a figurát.
A hely nem túl élettel teli de minden ösztönöm és érzésem azt súgja hogy ott van az akit keresek és nem is kell sokat nézelődnöm, hogy kibontakozzon a falból és elém sétáljon. Elmosolyodom, hiszen nincs okom borúsnak lenni.
- Ez igaz. Majd legközelebb kérlek így várj, mint valami Tarantinó filmben oké? - kuncogok fel egy kicsit és a vaskos borítékra nézek. Jó sok pénz lehet benne, de hogy miért az még rejtély.
- Oh, busás busás. Ennyire veszélyes, vagy ennyire sürgős vagy mindkettő? - kérdezek rá hiszen ha igen, akkor már megyek is, mert nem akarom váratni őt. Az egyik legjobb partnerem.

zene
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Two troublemaker - Loki & Abel   

Two troublemaker - Loki & Abel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal