Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:24

Hétf. Nov. 12 2018, 14:44

Kedd Nov. 06 2018, 00:08

Hétf. Nov. 05 2018, 11:28

Vas. Nov. 04 2018, 22:46

Csüt. Nov. 01 2018, 21:46

Csüt. Nov. 01 2018, 18:09

Szer. Okt. 31 2018, 17:58

Share | 

Richard S. Zeeman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Csatlakoztam :
2017. Apr. 21.

TémanyitásTárgy: Richard S. Zeeman   Kedd Ápr. 25 2017, 15:44

Richard Sebastian Zeeman
Nem mind arany, ami fénylik.
Rich, Rick
46
Félisten ?
Alexander Skarsgard
Házas
Heteró
Keresett
A képességei amik a birtokában vannak emberiek, bár annak nagyon fejlettek. Hermész fia, és a tolvajlásban jeleskedik, abban viszont szinte már nem földi képességekkel. Fizikuma éppen csak jobb mint egy emberé, de nem sebezhetetlen, egyszerűen nem öregszik rendes emberi tempóban. Kézügyessége az erőssége, ezért is lett régész kutató, és kincsvadász. Amolyan mesteri Robin Hood. Nincs olyan zár, és lakat, vagy éppen ősi katakomba amit ki ne tudna nyitni, és emiatt talán egyes istenek nem néznek rá szép szemekkel. Különösen a kedves felesége nem tette. Tudja hogy létnek istenek és más lények, de nem érzi őket, nem tudja ránézésre senkiről megmondani, maximum kikövetkeztetni ha az illető elárulja magát valamivel. Mert a megfigyelő képessége viszont remek.

useri információk
Kedves Darren!

Tudom, tudom, ezer éve nem írtam már a leveledre ami itt árválkodik nekem a postaládámban fontosnak jelölve, de most végre van egy kis szabad időm és magányom. Igen, tudod a házasélet nem csak móka és kacagás és igen basszus, azt is tudom hogy te is megmondtad ezt amikor igába hajtottam azt a makacs fejem. Bár tudod, azért elég sok mindent történt és az egész kapcsolatom Cellyvel egy hatalmas vihar ami hol lecsillapodik, hol felcsap. Képtelen vagyok kiigazodni rajta, és néha magamon sem olyan egyszerű.

De igaza van, kezdjük az elején. Két évvel ezelőtt kezdődött de már egy örökkévalóságnak tűnik, komolyan, pedig nem olyan hosszú idő, nekem meg aztán pláne nem, mivel régész vagyok és türelmes ember. Talán túlságosan is türelmes. Mindegy, is. Emlékszel még, két évvel ezelőtt elmentem egy ásatásra a messzi Egyiptomba. Álmaim munkája volt komolyan, és sok értékes dolgot találtam ott, hirtelen minden akadémia és kutató intézet engem akart, és imádtam hogy ennyire imádnak. Ami még jobb, hogy ott találkoztam először Celeste-el is. Dolgoztam, ő pedig valahogy átjutott a korlátokon és a rendőrökön és egyszer csak azt vettem észre hogy zsebre akar tenni ezt azt. Nem hagyhattam, így hát rászóltam, de … ő leállt velem vitatkozni hogy valójában én vagyok a tolvaj és nem ő, mit képzelek magamról hogy kirablom ezeket a helyszíneket és eladom a kincseket és relikviákat a múzeumoknak. Érted? Engem hozott ki rossznak az egészből, de ismersz, nem hagytam magam. Erre megütött. Kétszer is, mire felfigyeltek a szóváltásunkra a biztonságiak és elvitték a nőt. Elképesztő volt az egész, mint valami szappanopera de az a nő… Sokáig láttam még az arcát magam előtt, pedig tudod mennyire ostobaságnak tartom a "szerelem első látásra" dolgot, ez itt az élet, nem egy tündérmese, hogy is lehetne ez is igazi? Sose hittem a mesékben már kicsiként se.

Mindegy, a nő eltűnt, folytattam a munkámat és estére mentem vissza csak a hotelbe, alig bírtam elszakadni a helyszíntől, hiszen annyi de annyi kincs volt ott, de a hotel rejtegetett némi meglepetést is. Celeste is ott szállt meg ahol én és igazán kellemes/kelletlen találkozás volt. Szép volt, hát hogyne lett volna de ugyanakkor volt benne valami más is ami vonzott, nem a külleme talán az hogy annyira tüzes, szenvedélyes, nem hagyja magát… és én szeretek minden kihívást. Ráhajtottam. Gátlástalanul flörtöltünk egész éjjel, és egyik italt a másik követte. Nem rúgtunk be, de sokat ittunk és aztán ennyiben is maradtunk d egyszerűen nem bírtam elhinni hogy ez ennyi volt. Másnap nem láttam már, és az ásatáson sem jelent meg többet. Elkönyveltem egy szép kalandnak, és a munka ment tovább…

Hetekkel később fejeződött be az ásatás és mentem vissza New Yorkba ahol egy múzeum kiállításán voltam meghívott díszvendég, és ott… Ott újra láttam őt, és szóba elegyedtünk, mintha nem is lett volna az a kis közjáték Egyiptomban. Beszélgettünk és aztán… Rendszeressé váltak a randik, véletlenszerű összefutások és szócsaták amiket mindig vívtunk egymással. Nem tudom mi volt az a pont, amikor azt mondtam hogy egek én beleszerettem. Jah, most mondd meg. Én, a megrögzött agglegény, végül találtam egy nőt aki teljesen felkavart és elcsavarta a fejem a helyéről. Nem i értem, és végül egy évvel később… én letérdeltem azzal a bizonyos gyűrűvel. Meglepődtem kicsit, de igent mondott és azóta… hűt tűzön vízen át vagyunk. Szeretem Cellyt de el kell ismernem, néha hozza azt a sztereotípiát hogy házisárkánnyá válik, és nem kevés vitánk volt már egészen nevetséges dolgok miatt is. Még jó hogy megtartottam a lakásom, és ezeken viharos napokon van hová mennem, hogy aztán két nappal később ugyanott folytassuk ahol abbahagytuk.

Utálnám ha nem lenne, érted? Annyira az életem része lett, és a kis háborúink is általában békülő szexbe torkollnak szóval… Néha megéri veszekedni, de majd rájössz te is, ha végre megkéred Tessie kezét. Mikor akarod elvenni? Nehogy már egyedük szenvedjek a házasság rabigájában.

Mindenesetre remélem jól vagy, várom mielőbbi válaszod.

Üdv:
Rick

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
i b u r n cities to the g r o u n d
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
new york
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Richard S. Zeeman   Vas. Jún. 11 2017, 20:34

elfogadva
welcome to our family
Kedves Rickoltó Richard!

Nagyon örülök, hogy megtetszett-, és megalkottad a karaktert, mert szerintem igazán édes kis románc (szerű dolog?) szövődhet Rick és Celeste között, egy csomó-csomó mókás, vagy éppen mélylélektani, esetleg szívszorító játékkal karöltve.
Imádom azt, ahogyan megalkottad az amúgy keresett-, és egyúttal más valaki által megálmodott karaktert.
Kifejezetten tetszik, ahogy megfogtad, hogy nem egy érzelgős,
örök romantikus herceg, hanem egy vérbeli, valódi rosszfiú, valóságos tolvaj, olyan férfi, akinek még a szeme sem áll jól, az örök agglegény, aki csak játszadozik a szívekkel. Aztán, mind látjuk, hol végezted... vagy, hát, nem végezted, mert hosszú még az életed, és bármikor új, merőben más fordulatot vehet. Szóval ne csüggedj. Azért remélem, hogy tényleg, igazán boldog vagy, és az is maradsz még egy ideig az asszonypajtás mellett *-*
A házisárkányért meg majd a sárkány hölgytől kapsz, aki alig várja, hogy teljesen elcsavarja a fejedet, és elvegye a józan eszedet.
Szaladj foglalózni, aztán irány kirabolni a sírkamrákat! superman
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Richard S. Zeeman
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal