Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkaverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungdar az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szomb. Május 26 2018, 21:43

Szomb. Május 26 2018, 20:02

Csüt. Május 24 2018, 17:14

Csüt. Május 24 2018, 15:24

Szer. Május 23 2018, 20:02

Vas. Május 20 2018, 23:12

Szomb. Május 19 2018, 22:09

Csüt. Május 17 2018, 20:05

Kedd Május 15 2018, 21:02

Share | 

Please just levae me alone... Savannah&Scott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Please just levae me alone... Savannah&Scott   Vas. Május 07 2017, 14:53

Időnként feltekintek a jegyzeteim közül, hogy aztán ismételten a papírra firkantsak végül valamit, amit esetleg elkapok a tanár hadarásából. A sejtbiológiát amúgy is utálom - ahogy a többség is hozzám hasonlóan. Az már csak plusz adalék, hogy a tanár úgy hadar mintha muszáj lenne neki, aminek hála szinte képtelenség bármiféle érthető, hasznos információt kiszűrni a hallottakból. Marad hát a jól megszokott módszer, vagyis a "megveszed a jegyzetet, kijelölöd a fontos részeket, aztán imádkozol, hogy jól tippeltél a fontos részeket illetően" nevet viselő metódus. Költséges, időigényes, de mindenek előtt igazi lélekölő megoldás. Még egy kis ideig próbálkozom ugyan, hogy próbáljam követni a fonalat, de végül megtörök a rám nehezedő súly alatt valamint végképp elvesztem a fonalat, és inkább nekiállok firkálgatni a füzetem lapjának jobb felső sarkában...
Épp az utolsó simításokat végzem el egy cápa skiccén - nagyon büszke vagyok...nagyon életszerű lett a rendelkezésemre álló lehetőségek mellett - amikor tompa puffanás térít magamhoz, ami egy táskától ered, ami félig rajtam landol. Nemsokára a gazdája is megérkezik, és a táskájához hasonló puffanással landol a mellettem lévő széken. Amikor kissé felháborodva tekintek magam mellé, hogy kérdőre vonjam az illetőt a célzási készségeit illetően valamint tájékoztatnám, hogy az előadás körülbelül másfél órája kezdődött...még a levegő is megfagy körülöttem. Az elkövető egy feltűnően csinos lány...akit történetesen ismerek, mert egy szakra járunk - bár még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy mit is keres a szakon az Ő hozzáállásával. Ahogy elnézem ismét egy egész éjszakás mulatozáson van túl, bár a sminkje ezt jól elrejti. - Jó lett. - kacsint rám mielőtt közelebb húzná a székét hozzám, aminek hála a szívverésem egyből kétszer gyorsabban kezd el verni. - Rajzolsz egyet nekem is. - kérdi búgó hangon miközben ismét közelebb húzódik, nekem pedig már nincs hova húzódnom, mert így is az asztal sarkánál tartok. Érzem, ahogy kiver a hideg veríték, és már fejben igyekszem keresni a lehetséges kiutakat, vagyis próbálnám, hogy ha nem pánikolnék, de szerencsére ekkor az oktató megszán minket, és kihirdeti az óra végét. - Hé. Vá-.. - csak ennyit hallok miközben kilőtt golyó módjára viharzok ki az előadóból, ki a folyosóra, majd az udvarra...
~ Hál Istennek! - sóhajtok fel magamban, amikor végre szabad levegőre érek. Örömöm kérészéletű, mert pár pillanattal később egy kéz finom érintését érzem a vállamon. Mintha csak áramütés ért volna, megmerevedik a testem, és Jasmine nevű csoporttársam szinte úgy fordít meg. - Nézd mindig elfutsz előlem, amikor próbálok kicsit ismerkedni veled. Figyi nincs több óránk, miért nem megyünk el valahova együtt. - és ekkor következik b a katasztrófa. Finoman megragadja a kezemet gondolom a célból, hogy a megfelelő irányba húzzon el. Egy pillanatra megszédülök, majd érzem, hogy valami meleg csorog végig az orrom alatt. Tapintás nélkül is tudom, hogy eleredt az orrom vére az érintés hatására. - Hé...Hé! - kiált fel a lány meglepetten, és odaugrik hozzám, hogy egy zsepivel letörölgesse a vért, én pedig pánikolva próbálok hátrálni tőle...
Vissza az elejére Go down

Please just levae me alone... Savannah&Scott
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal