Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkaverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungdar az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Vas. Ápr. 15 2018, 16:54

Csüt. Ápr. 12 2018, 19:22

Csüt. Ápr. 12 2018, 17:06

Kedd Ápr. 10 2018, 20:42

Hétf. Ápr. 09 2018, 20:36

Hétf. Ápr. 09 2018, 15:08

Vas. Ápr. 08 2018, 22:32

Vas. Ápr. 08 2018, 21:47

Vas. Ápr. 08 2018, 20:52

Share | 

Arthur Fabrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

félisten

⌲ Foglalkozás :
történész (időutazó)
⌲ Hozzászólások :
46
⌲ Tartózkodási hely :
idősíkok közt
⌲ Csatlakoztam :
2017. May. 21.

TémanyitásTárgy: Arthur Fabrey   Vas. Május 21 2017, 23:42

Arthur Mark Fabrey
time is power
Art, Artie
1552 év
félisten
Max Irons
magányos
heteroszexuális
keresett
Képes vagyok bejárni az elfeledett pillanatokat, betekintést nyerhetek a jövő sötét eseményeibe, és minimális változtatásokat tudok okozni a jelen, múlt vagy jövő bármelyikében. Emellett várom, hogy visszatérhessek, mikor hazám a legnagyobb segítségre szorul. Ebben nagy segítségemre van az időutazás, de a vészt még nem találtam meg percre pontosan, ahogyan annak okait sem.

15 év | triton, heimdall

Első felvonás - Első szín
Chiusdino

MERLIN
Fiam, próbáld meg. Bajod nem származhat belőle.

ARTHUR
Egy emberi kar hever a szikla mellett. Tisztelem a megérzéseit, de úgy hiszem, téved, ha azt hiszi, nekem kell kihúznom ezt a kardot.

MERLIN
Ha bármi történne, az életemre esküszöm, megvédelek, Arthur, de tégy egy próbát.

ARTHUR
Látom, komolyan gondolja. Legyen hát, ahogyan akarja.

Arthur megfogja a kard markolatát, az pedig első húzásra könnyedén csúszik ki a szikla szorításából.

MERLIN
Tiszteld jobban a megérzéseimet…

ARTHUR
Ez hogyan történhetett meg? Ellőttem senki sem tudta kihúzni!

MERLIN
Mindent megmagyarázok, de előbb üljünk inkább le a fűbe. Számodra megrázó híreket fogok közölni.

Leülnek.

MERLIN
Csak Britannia igazi királyát illeti a kard, vagyis téged, Arthur. Megjósolták, hogy aki kihúzza a kőbe zárt fegyvert, megszabadítja országát a bajtól, és…

ARTHUR
Itáliában volnánk, hogy jön képbe Britannia?

MERLIN
Én sem értem, mért van itt a kard, de te vagy Britannia trónjának jogos örököse, és a jóslatok szerint halálod után is vissza fogsz térni, mikor a legnagyobb szükség van rád. Te vagy Britannia megmentője, Arthur.

Az ifjú a kardot vizsgálja, melyen cirádás, apró betűkkel halványan kirajzolódik: KING ARTHUR. Elámul a látottaktól, s a hallottaktól, de úgy dönt, bízik a varázslóban.

Első felvonás - Második szín
Camlan

MORDRED
Add fel, Arthur! Ezt a párbajt nem nyerheted meg!

ARTHUR
Nem adom ingyen a birodalmam, te áruló. Különb vagyok nálad.

Kardok pengéi ütődnek egymáshoz. Arthur rövidesen a földre kerül, de még mindig harcol.

MORDRED
Gyenge vagy, és félsz, látszik rajtad. Az előbbi támadásomat ugyan kivédted, de legközelebb már nem leszel ilyen szerencsés. Egyszer el fogsz fáradni, és akkor én nyerek. Ez az ország az enyém!

ARTHUR
Sokat beszélsz, öcsém…

Mordred ekkor nyakába szúrja a kardot, de a seb nem halálos, még akkor sem, ha a másik erről teljes mértékben meg van győződve.

MORDRED
Te már nem fogsz többet! Oh, a feleségeddel háltam.

Gúnyosan elmosolyodik, Arthur azonban elég erős, hogy az Excaliburral gyomron szúrja unokaöccsét. Pár percre rá elvérzik, Arthurt pedig egyik lovagja találja sebesülten.

BEDIVERE
Uram, ön haldoklik!

ARTHUR
Dehogy haldoklom, csak… Gyenge vagyok. Lehet egy utolsó kívánságom, Bedivere?

BEDIVERE
Az alattvalója vagyok uram..

ARTHUR
Tégy egy csónakba, és lökj a nyílt vízre.

BEDIVERE
Hogy tehetnék ilyet, uram?

ARTHUR
Úgy, hogy ez parancs. Nincs sok időm, iparkodj. A kardomat pedig add oda Merlinnek.

BEDIVERE
Igenis, uram!

Minden a parancs szerint történik, s alig fél órán belül a király egy csónakban fekszik. Immár haldoklik. Lehunyja szemeit, és egy modern katonakórházra gondol. Szemeit mikor kinyitja, már egy kórházi ágyban fekszik, infúziókra kötve.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

⌲ Foglalkozás :
Építész - maffiózó
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Arthur Fabrey   Pént. Május 26 2017, 20:51

elfogadva
welcome to our family
Öcsi! Szép játék az exacalibur, bár én anyám pajzsát jobban szeretem. Na, de utadra is engedlek, hogy megkeresd a te felmenődet, akinek tuti szüksége van rád.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Arthur Fabrey
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal