Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szomb. Feb. 17 2018, 21:15

Pént. Feb. 16 2018, 23:37

Szer. Feb. 14 2018, 22:22

Vendég
Szomb. Feb. 03 2018, 19:47

Kedd Jan. 30 2018, 21:50

Kedd Jan. 30 2018, 20:47

Kedd Jan. 30 2018, 20:37

Kedd Jan. 30 2018, 18:49

Hétf. Jan. 29 2018, 16:24

Share | 

Kriosz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Személyi testőr
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jun. 25.

TémanyitásTárgy: Kriosz   Vas. Jún. 25 2017, 16:58

Christopher Luscious
idézet a karakteredről
Kriosz (Chris, Toph)
halhatatlan (31 év)
titán
Ricky Whittle
házas
hetero
canon/saját
Teleportálás, halhatatlanság, emberfeletti erő.. Egyszóval csak a szokásos.

triton, heimdall, arthur
- Tartarosz csak azért olyan szörnyű, mert sosem jutunk a végére… - suttogja fülembe drága feleségem a szavakat, én pedig derekára fonom karjaimat, és ölembe húzom a csodálatos nőt. Kiállt mellettem minden percben, ezért van csak itt ő is. Itt lent, ahová a nap még egy eltévedt sugara sem kúszik be, hogy eligazítást kérjen. Egyetlen vigaszunk mégis van, ezen a szenvedéssel teli helyen: itt vagyunk egymásnak.
Magam felé fordítom Eurübia fejét, és hosszan csókolom. Mimtha ez volna az utolsó együtt létünk, holott ilyesmiről szó sincs. Valószínűleg hosszú órákat, napokat, heteket, hónapokat… sőt, talán még évszázadokat fogunk itt eltölteni. Nem is csoda, hogy nem bírunk magunkkal. Tudjuk, hogy a Tartaroszban nem lenne szerencsés a gyermekáldás, ezért óvatosak vagyunk, mégis… mégis olykor megbolomdít minket az egymás iránti vágy.
- Most a végére érünk. - harapok alsó ajkába, majd hamiskásan elmosolyodok, és hanyatt fektetem. Ahhoz képest, hogy mennyire rossz ez a hely, az ágyak viszonylag kényelmesek.
Halk kunckgást hallok magam alól, és máris nyakamon érzem az ölelő karokat, melyek lehúznak egy csókra.
- Szeretlek, drágám. - suttogja ajkaimba. Nap, mint nap elhangzik ez, illetve még sok másik ehhez hasonló mondat kettőnk közt. Nem is bírnánk ki, ha elválasztanának minket. Az lenne csak az igazi büntetés számomra. Bia nevében pedig nem nyilatkozhatok…
Nyakához hajolok, és finoman a puha, méz illatú bőrbe mélyesztem fogaimat. Számban érzem a fémes vért, és szemem sarkából látom kedvesem reakcióját. Lehunyt szemekkel, élvezetről árulkodó arccal várja a folytatást, én azonban még fokoznám mindkettőnk vágyát, így amíg csukva van a szeme, a vége felé járó játékunk táblájára pillantok, és egy bábut elmozdítok.
- Sakk-matt, édesem. - futólag csókot lehelek ajkaira, és átölelve úgy helyezkedek, hogy a szerepek felcserélődjenek. Immáron én vagyok alul. Lehunyom szemeimet. Így mégiscsak kényelmesebb mindkettőnknek.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
196
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Kriosz   Vas. Jún. 25 2017, 17:05

elfogadva
welcome to our family
Szia nagyapa...
Öm... *kimossa hipóval a szemeit* Látom, hogy megoldod lent az életet. Remélem nem neheztelsz azért a párezer lándzsáért amit anno beléd állítottam és hogy elvették az erődet. Hát izé... foglalózz meg minden. Ismered a járást.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kriosz
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal