Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Pént. Dec. 15 2017, 15:25

Csüt. Dec. 14 2017, 19:24

Szer. Dec. 13 2017, 14:03

Vendég
Vas. Dec. 10 2017, 22:58

Vendég
Pént. Dec. 08 2017, 18:00

Pént. Dec. 08 2017, 00:27

Hétf. Dec. 04 2017, 13:37

Szomb. Dec. 02 2017, 22:13

Share | 

Erebosz & Tartarosz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Hivatásos gyerekmegkeserítő
⌲ Hozzászólások :
67
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 16.

TémanyitásTárgy: Erebosz & Tartarosz   Vas. Júl. 30 2017, 14:06

Erebosz & Tartarosz

Elégedetten szusszanok fel, annyira azért mégsem volt rossz ötlet ez az áthelyezés, és már megint igaza lett Panának. Ez az én helyem, nem az FBI. Mert ugyan ki gyanakodna egy latin-amerikainak tűnő férfira, aki csak kávézik? Főleg mert panaszt is tettem a fekete löttyre, nem mintha annyit innék, de ez jobban hasonlított a mosogatóléhez. Meg nem is kéne innom, mert alvásra sincs szükségem. Na, de mindegy is, fontos a látszat. Felpillantok az újságból, ahogy a kiszemeltem kilép az ajtón, nem sokáig fog már illegális fegyverkereskedelemmel foglalkozni. Már éppen fizetnék, amikor ismerős erőt érzek meg. Oh, egek, azt hittem legalább megúszom egy ideig, de nem. Pont erre, pont ide kellett jönnie. Kissé morcosan teszem le a kezemben lévő újságot.
- Téged is látni, te gyökér. – oh, nyakba borulásra számított itt valaki? Arra még várnia kell, úgy nagyjából örökre. – Remélem belefulladsz, bármit is iszol. – hamarabb kellett volna elhagynom a terepet, de hát kötött a munka, most meg agyvérzést fogok miatta kapni, vagy őszülök két árnyalatot.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Közgazdász professzor
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 15.

TémanyitásTárgy: Re: Erebosz & Tartarosz   Vas. Júl. 30 2017, 15:27

Tartarosz&Erebosz

Az a hír járja, hogy egy népművészeti cserépedényke, - az öcsém - fent kujtorog. Gondoltam, hogy legfőbb ideje lenne megnéznem a rusnya képét, kiröhögni és megkérdezni, hogy mi a kurva apánkat csinált, hogy helyett kapott ebben a társadalomnak gúnyolt hányásfoltban. Tudom egyébként a valódi okot, a pletyka futótűzként terjed, főleg ha jól pozicionált valaki, mint szerény személyem. De akkor is látni akarom magamnak, hogy mennyire gondolja ezt most komolyan.
Könnyed léptekkel lépek be a kávézóba a másik ajtón át, egyébként is szokásom idejárni, mert üzleteket ilyen és ehhez hasonló helyeken szokás kötni. Rendelek egy doppio-t és odalépek az asztalhoz, ahol éppen újságot olvas. Meglepően hihetően. Csak elmosolyodom, amikor beduzzog rám nekifutásból és helyet foglalok mellette.
- Én itt lakok, te baromarcú, neked mi a kifogásod? - meg sem rezzen a mosolyom, ennél durvábbra számítottam. Tekintve, hogy ki nem állhatjuk egymást amióta a fia megfűzte a lányomat. - Neked is kedves egészségedre a kávét. - emelem meg a csészét és kultúrlény módjára le is hajtom. Ó, nem fulladtam meg.
- Mi szél hozott téged, süket-vaksi? Tán csak nem... találtál két ép agysejtet és ráeszméltél, hogy hol a helyed? - mímelem is neki, hogy teljesen le vagyok sokkolva.

POTUS

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Hivatásos gyerekmegkeserítő
⌲ Hozzászólások :
67
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 16.

TémanyitásTárgy: Re: Erebosz & Tartarosz   Csüt. Aug. 03 2017, 01:04

Erebosz & Tartarosz

- Itt dolgozom, te nagyon seggfej. Amúgy nem mintha közöd lenne hozzá. – legszívesebben orrba nyomnám. – Kár.. – konstatálom, hogy nem sikerült megfulladnia, lehet segítenem kellett volna neki? Majd legközelebb.
- Bár az lennék, nem kéne elviselnem azt az ocsmány pofádat, és a hangod se baszná a fülemet. A helyem amúgy sem itt van, de untam a lenti létet. – vonom meg a vállamat. – De addig úgysem hagysz békén, amíg azt nem mondom, hogy Panával vagyok. Ráadásul elég gázos itt fent a helyzet, szóval jöttem visszazavarni pár lelket. – nem szeretek a rokonaimmal találkozni, főleg ezzel a hólyaggal nem. Amióta a lánya elcsábította a fiamat, nem lehetett volna szabad találkozniuk, akkor sem.
- Van még valami, ami tudni akarsz, vagy békén hagysz? Mert én nem vagyok rád kíváncsi, azt elhiheted. Rém unalmasnak tűnik a munkád. -

POTUS
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Erebosz & Tartarosz   

Erebosz & Tartarosz
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal