Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Pént. Dec. 15 2017, 15:25

Csüt. Dec. 14 2017, 19:24

Szer. Dec. 13 2017, 14:03

Vendég
Vas. Dec. 10 2017, 22:58

Vendég
Pént. Dec. 08 2017, 18:00

Pént. Dec. 08 2017, 00:27

Hétf. Dec. 04 2017, 13:37

Szomb. Dec. 02 2017, 22:13

Share | 

Gilgamesh - A Féistenek istene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Gilgamesh - A Féistenek istene   Csüt. Aug. 03 2017, 21:12

Gilgamesh
Itt minden az enyém. Igen még te is.
Isten császár.
4677
Demigod
Hunter Parrish
Egyedül és minden fölött álló
Hetero
saját
Én vagyok Babilon kapuőre:. Atyám "raktárát" védelmezem. Nem világos? Hát persze, hogy nem az. Halandó ésszel nehéz lehet felfogni egy olyan helyet ahol végtelen mennyiségű kard, lándzsa, tőr, dárda, szurony és társai található. Nem holmi kovács műhelyben készültek. Mind egy szálig isteneknek szánt fegyver. Ha úgy jobban tetszik, az istenek fegyvertárát őrzöm. Jobban mondva használom. Akaratommal képes vagyok kapukat nyitni amin keresztül bármelyiket előhúzhatom, vagy éppen nagy sebességgel ki lőhetem. Ha pedig már nincs szükségem rá, aranyszínben szublimál és vissza kerül a raktárba. Kivéve ha elpusztul, vagy kicsorbul. Az nem illik a gyűjteményembe. A raktárba természetesen tudok elhelyezni tárgyakat is. Az ókorban felhalmozott mérhetetlen vagyonom is ott nyugszik a mai napig.
Mennyek láncai: Van itt jó néhány méter a titánok rabláncaiból. Nem kell aggódni, halandókra nem pocsékolok ily értékes fegyvereket. Főleg, hogy őket kevésbé képes megkötni. Az ellenfél erejét használja fel, hogy leláncolja azt. Még az istenek sem menekülhetnek fogásából.
Babilon kulcsa: Ha méltónak talállak rá, talán láthatod ezt a különleges ereklyét. A kulccsal amit szintén Babilonban őrzök, képes vagyok feltárni Babilon kapuját és a benne található fegyvereket egyesíteni egyetlen végső fegyverré. Egyetlen csapásától a föld és tengerek is  felnyílnak. Nem néz ki jól így nem igazán élek vele. Valami nagyon nagy bajnak kell történnie(Admin engedélyével használom csak) ahhoz, hogy ehhez folyamodjak.
Teleportálás:Látszólag aranyszínű részecskékre bomlok és szublimálok vagy e képen materializálódom. Tudni kell stílusosan távozni és megérkezni. A folyamat viszonylag időigényes így harcban nincs hasznomra.
Látás: A mandulavágású szembogár, amik vörös íriszben úsznak felfedik előttem egy isten vagy titán igazi külsejét.
Isteni életerő.

useri információk
Hogy ki vagyok? Gilgamesh. Az első és egyetlen Istencsászár. Ez mit jelent a mai világban? Egyszerű embereknek nem sokat. Dobálóznak a történészek ilyen kifejezéssel, hogy az első Félisten. Igazuk is van. Valahol. Az első félistennek anyámat lehet nevezni. Nyugodjék békében. Nem mondanám magamat félistennek, annál én több vagyok. Anyám félisten, apám pedig isten volt. Egy olyan korban születtem, ezelőtt több, mint 4000 évvel, amikor még megvetendő bűn volt emberekkel hálni, i.e. 2650-ben. Most azon töprengesz, hogy anyám miként foganhatott? Hiszen a törvény mindenkire egyenlően vonatkozik. De mindig is voltak egyenlőbbek nem? Na ugye, maradjunk ennyiben. Még mielőtt megkérdeznéd, hogy ki volt a nagyapám a válaszom: Nem tudom. Nem érdekel és nem is igazán számít. Én miként jöhettem világra? Apám úgy érezte, hogy ő is az egyenlőbbek közé tartozik így neki is szabad gyermeket nemzeni. Hiszen Ő Babilon megalkotója. Babilon egy ép ésszel fel nem fogható kincstár. Ha azt mondom, hogy minden, akkor tényleg minden megtalálható benne. De főkép fegyverek. Minden fegyver. A titánok és istenek fegyverei. Amikor a titánokat elzárták és az istenek is békét kötöttek, apámat nevezték ki arra a feladatra, hogy a fegyverszünet alatt őrizze a fegyvereket. Független istenné kiáltották aki nem tartozott se a Görög, se az Egyiptomi, vagy az Északi isteneknek. Egyenrangú volt a főistenekkel. Ennek ellenére emberként élt és uralkodott egy cseppnyi nép felett, Lugalbanda néven. A sumérok királya volt. Itt találkozott anyámmal Ninsumunnal. Az ő frigyükből születtem én: Gilgamesh. Mint mondottam akkoriban ez még nem volt szokás, sem pedig törvényes. Ádáz de egyoldalú csata bontakozott ki. Babilon egy részét kifosztották. Az istenek ismét fegyverrel a kezükben jártak. Néhány értékes darab is eltűnt a raktárból, mint a Mjölnyr és az Excalibur. Nem mintha számottevő veszteség érte volna a kincstárat, de tény és való, hogy a leghatalmasabb fegyverek zöme ki került a raktárból. Atyámat pedig kivégezték. De Babilon kulcsát nem lelték meg. Nem bizony. Azt rám ruházta utolsó leheletével és egy kéréssel. Hogy ismét tegyem teljessé a gyűjteményt. Az istenek égen földön keresték a kulcsot. Így jutottak el végül hozzám. Az egész bolygót felkutatták csak nálam nem keresték. Érthető. Hiszen ha nem alkudnak meg apámmal, sosem kapják vissza a fegyvereiket. De a kapzsiság elhozta őket hozzám. Eleinte egyszerű bérgyilkosokkal próbálkoztak, majd mérgekkel. De mind hiába. Nem vagyok isten, de több vagyok mint egy egyszerű félisten. Halhatatlan vagyok. Erre viszonylag hamar rájöttek. Néhány isten vére már kezemhez tapadt. Végül úgy döntöttek, hogy a kulcs nem ér ennyi isten életet. Délről, Egyiptomból kértek segítséget. Miután legyőztek nagy nehezen, a szívemet kitépték. De ez nem volt elég. Ámbár lebénított teljesen. Magam sem tudom, hogy miért nem szúrták át. Talán egy másik isten terve volt, vagy nem akarták az istenek, hogy kiderüljön a gyengepontjuk. Nem számít. Egy urnába tették és lepecsételték. A többi szervemet is kiszedték és szintén elzárták. A testemet az agyammal együtt pedig bebalzsamozták és egy minaretet húztak a szarkofágomra. A szerveimet szétszórták a világ különböző pontjaira egy-egy piramisba. Amióta kitépték a szívemet, tompaság és fájdalom járta át a testem. Egészen a második világháborúig. Amikor a Nácik rákaptak az occultizmusra. Felfigyeltek a szerveimre és össze gyűjtötték mindahányat. Végül a testemet is megtalálták. Nem tudom melyikük volt olyan beteg állat, hogy vissza tette a szerveimet a testembe, de örülök neki, hogy így tett. Hálám jeléül kisegítettem őket némi arannyal. Azóta összeszedtem magamat. Meghúzódtam, erősödtem. Az évek során felzárkóztam az elmúlt 4000 év történéseit illetően. Most itt vagyok, régi fényemben bosszú szomjasan. Rettegjetek istenek, mert most én jövök.
Vissza az elejére Go down

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
195
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Gilgamesh - A Féistenek istene   Szomb. Aug. 12 2017, 12:21

elutasítva
welcome to our family
Első nekifutásra is kilógott a lapod, másodikra szintén, talán jobban is.
Az első félisten semmilyen körülmények között sem lehetett édesanyád, hiszen még Aszklépiosz is félvérnek született és addigra istenné is vált mikorra te születtél. Tehát az istenek sportot is űztek a halandókkal hálással.
Az istenek egyetlen ereklyét sem engednek ki a látóterükből, soha. Tehát nincs kincstár a világunkban.
Ahogy független istenek sem, mert ha baj van mindenki a másikra próbálta kenni, a függetlenség lehetetlen álom, főleg most a Tanács létezésével.
Arról meg ne is említsünk szót, hogy a karaktered háromnegyedvérnek túl erős, mert van több ilyen származású karakter is.
Megpróbáltál egy anime karit beilleszteni oda, ahova kicsit sem való.
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
195
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Gilgamesh - A Féistenek istene   Szomb. Aug. 12 2017, 12:24

elutasítva
still not okay
Első nekifutásra is kilógott a lapod, másodikra szintén, talán jobban is.
Az első félisten semmilyen körülmények között sem lehetett édesanyád, hiszen még Aszklépiosz is félvérnek született és addigra istenné is vált mikorra te születtél. Tehát az istenek sportot is űztek a halandókkal hálással.
Az istenek egyetlen ereklyét sem engednek ki a látóterükből, soha. Tehát nincs kincstár a világunkban.
Ahogy független istenek sem, mert ha baj van mindenki a másikra próbálta kenni, a függetlenség lehetetlen álom, főleg most a Tanács létezésével.
Arról meg ne is említsünk szót, hogy a karaktered háromnegyedvérnek túl erős, mert van több ilyen származású karakter is.
Megpróbáltál egy anime karit beilleszteni oda, ahova kicsit sem való.
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Gilgamesh - A Féistenek istene   

Gilgamesh - A Féistenek istene
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal