Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Nov. 20 2017, 19:22

Hétf. Nov. 20 2017, 19:16

Hétf. Nov. 20 2017, 18:39

Vas. Nov. 19 2017, 20:42

Vas. Nov. 19 2017, 14:52

Szomb. Nov. 18 2017, 20:36

Csüt. Nov. 16 2017, 15:37

Szer. Nov. 15 2017, 23:53

Szer. Nov. 15 2017, 20:31

Share | 

Mairwen Jameson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

skandináv istenség

⌲ Foglalkozás :
Borász - étteremtulajdonos
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
Beaumaris
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 06.

TémanyitásTárgy: Mairwen Jameson   Vas. Aug. 06 2017, 21:08

Mairwen Lynn Jameson
idézet a karakteredről
Nerthus, Mai, Asszonyom, Anyaaa
kortalan
istennő
Helen Mirren
özvegy
hetero
canon
Ván istennő, a föld, és a termékenység istennője. Njörd tengeristen anyukája.

useri információk
Csendben pakolászom a lakásomban, itt volt az ideje egy kis szortírozásnak, borzasztó, hogy mennyi kacatot felgyűjtünk néhány hónap alatt. Na jó, két év alatt, azóta nem nagyon nyúltam semmihez, nem volt időm. Pedig akkor kezdtem a nyugdíjas éveimet, elvileg. Gyakorlatilag meg nem lenne szükségem rá, csak túl sokáig voltam az MI 5-nál. És azt nem mondanám, hogy éttermet vezetni egyszerűbb lenne. Viszont fél év alatt röpke hírnevet csináltam magamnak. Kezembe akad egy kép, azt hiszem egyetlen fiamnak megmutatom, talán kis ész is visszaszállingózik a kopasz buksijába. Mert ő ugyan nem volt ott a legkisebb unokám fontosabb életeseményein, én azért igen. Nimue nem igazán tiltakozhatott ellene, egyébként is én vittem be a kórházba, amikor vajúdni kezdett, szóval még mindig a nagyi van nyerő pozícióban.
- Az anyád vagyok, fél óra múlva az étteremben. – hagyok üzenetet a hangpostáján, ha már nem veszi fel, minek telefon, ha nem is használja? Azért remélem, hogy feltűnik neki,az anyja látni akarja. Ahhoz igazán nem folyamodnék, hogy a fülénél fogva ráncigáljam ki a házából. Megérdemelne mondjuk egy anyaian istenes fülest. A vak is látja, hogy egymáshoz tartoznak, mi a fenét tököl ennyit?

Mosolyogva konstatálom, hogy nem késett el, és még normálisan fel van öltözve.
- Fiam, örülök, hogy látlak. Mondd csak ha tizenötször hív anyád akkor vissza kéne hívni nem? – vonom fel a szemöldökömet kérdőn, végül leemelek egy üveg száraz bort az állványról, és kérdezés nélkül töltök. – Tegnap érkezett, a magyarok megint kitettek magukért. – tolom elé a poharat. – Te mikor szeretnél kitenni magadért? Segítek. Most. – teszem le Eirwen kiskori képét, amin éppen medencéznek az anyjával. – Lemaradtál Eirwen minden fontos pillanatáról, mert valami oknál fogva berezeltél. Pedig az anyja a szülés előtt is szeretett volna látni, mondjuk azt nem tudom, hogy azért, hogy ott legyél, vagy megöljön. Ami viszont fontosabb, hogy mindenki tudja mit érzel iránta, még a görögök is csak a fejüket fogják, pedig ott is van elég ilyen szerencsétlen flótás. Njörd, tegyél meg valamit, és vedd el feleségül Nimuét. Bízz anyádban, ő az, aki hozzád való. Pont ezért adok neked valamit. – a dobozkáról már elég rendesen lekopott a bársony, valószínű sokkot is kapna az ékszerészünk, az fontos, ami benne van. – Az apád ezzel kérte meg a kezem, valódi törpmunka, odaadhattam volna már hamarabb, de se az első, a második feleséged meg végképp nem volt a szívem csücske. -
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
195
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Mairwen Jameson   Hétf. Aug. 14 2017, 19:02

elfogadva
welcome to our family
Csók Zsivány Kettes! Cool

Engem ott megvettél kilóra, hogy száraz bort toltál a fiad elé, pedig rohadtul kár belé. De nem én vagyok az anyja. (Szerencsére.)
Nem is kívánhatna magának jobb anyukát az a hülye, ezt mind tudjuk, de ha már ennyire a szájába kell rágni a tényállást, akkor én azért még adnék egy fülest, csak úgy szeretetből is. De éljen a családegyesítő küldetés, mi merenghetünk egy játék erejéig a kis skót balhénkon, téged meg vár Wales, a fiad, a leendő menyed és ahogy láttam érkezik Eirwen is!
Linkek mindenhez ott fent.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mairwen Jameson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal