Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Nov. 20 2017, 19:22

Hétf. Nov. 20 2017, 19:16

Hétf. Nov. 20 2017, 18:39

Vas. Nov. 19 2017, 20:42

Vas. Nov. 19 2017, 14:52

Szomb. Nov. 18 2017, 20:36

Csüt. Nov. 16 2017, 15:37

Szer. Nov. 15 2017, 23:53

Szer. Nov. 15 2017, 20:31

Share | 

Annoying pink tulle and sugar gloss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Hozzászólások :
24
⌲ Tartózkodási hely :
Vízközelben
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jun. 06.

TémanyitásTárgy: Annoying pink tulle and sugar gloss   Csüt. Aug. 10 2017, 20:59

Aphrodité & Acheron
Nem nagy baj, ha az ember ellenséget szerez magának, legalább otthon érzi tőle magát.

Paralia , gyönyörű aprócska kis város, már a többihez képest, hosszas tengerparttal, s vannak ám elhagyatottabb részei is, szerettem az itteni éghajlatot is, nem csak a túloldalon levőt, az Acheron folyó mentén, pedig ott volt a palotám, felmerül a kérdés, hogy mit keresek most itt? Körbenézek, ismerkedek az új Görögországgal, az új helyekkel, rengeteg turista jár ide, egész görög hon hatalmas turista a paradicsommá vált, bezzeg ha a titánok helyét nem vette volna át az a rőt szakállú nyomorult villám hajigáló, még most is virágozna az isten kultusz, nem azt mondom, hogy félelemben tartottuk volna az embereket, de nézd meg. Prométheusz is egy titán volt, akinek megesett a szíve az embereken, mert nem volt tüzük, nem volt ami égett volna a háztartásban, ami meleget adott volna nekik, az istenek? Szerintem kegyetlenebbek mint a titánok, de ezt ne áruljátok el senkinek sem. Mivel beolvadósat játszom, így rövidnadrágot viseltem egy kényelmes bebújós cipővel, és egy fehér pólót, hadd vakuljon meg mindenki, úgyis csak egy villanás vagyok az életükben, akit azonnal elfelejtek. Ari mellettem sétált, feltűnő jelenség volt, tekintve, hogy két fejjel alacsonyabb nálam, és úgy hadonászik meg kalimpál a kezeivel, mint valami öt éves, és minden utcai árusnál meg kell álljunk, ő mindenféle hülyeséget összezabál, én pedig az orrom után megyek, egy étteremnél állok meg, az utca tele van kóbor kutyákkal, de mindegyik jól van táplálva, hála a turistáknak, és egész barátságosak. Egy fekete kormos képű kiszúrt magának, de ettől én még nem fogom hazavinni, nem vagyok az a túlgondoskodó fajta. Egy magán strandon ücsörögtem, és élveztem a titáni kiszolgálást, az étterem nem felelt meg az elképzeléseimnek, és túl nagy volt a tömeg, itt meg egy párafüggöny fújta a testem, koktélt kortyolgattam és a tengert bámulhattam egy szál fürdőgatyában, és élveztem ahogy Ari pattogtatja a személyzetet, megtehette, mert miért ne? Ő volt anyám ajándéka, egy csillagból készült testvér, aki mindent látott, sosem felejt el, de nem szólhat bele az életem folyásába, és egyébként is, egész kisgyermeknek kaptam, az ám a nagy felelősség, de legalább általa elfeledkezhettem a problémáimról, hogy mennyire utáltam az alvilágot, hogy mennyire gyűlöltem Zeuszt, és úgy egyáltalán mindenkit, aki az Olimposz tetején ücsörgött. Most is direkt választottam olyan helyet, ahonnan rá se lehetett látni a hófödte csúcsok tetejére.  Egy bluethootos hangszóróról bömböltette a zenét Ari, és táncikált rá, én pedig sóhajtva vettem tudomásul a hóbortját, azt hiszem most igazán elengedte magát, hiába merem a vállalataim irányítását rá bízni időnként, akkor is megnézem, hogy mit csinált, még vét hibákat, de egyre ügyesebb. Csak tizennyolcnak néz ki ,de sokkal öregebb már, lélekben. Vajon mikor fog szellemileg is felnőni, hogy tényleg elmerjem engedni a kezét? Rejtély. Ari valami Aviiciről dumál, hogy el kéne hívni egyszer, vagy elteleportálni otthonról, hogy neki adjon koncertet, de az gyakorlatilag emberrablás lenne, bár minket titánokat mikor is érdekelt efféle ügy? Soha!
Az újabb adag koktélomat kaptam meg, és csak figyeltem a rögtönzött mini bulit, amikor egyik pillanatról a másikra kezdett elromlani az egész, Ari is megérezte, én miért ne? A meleghez képest túlfűtött lett a hely, és megéreztem azt a túl édes aromát, nem túl vattacukros volt. A kishúgom visszapattant a testemre, tetoválás formájában, nagy volt az ereje, a tetoválásom, egy nagymacska formáját vette fel, és púposkodott a testemen, felállt a szőre. Ebből tudtam, hogy isten van a láthatáron, és a változásból ítélve nem is akárki…
Lőttek a pihenésemnek, újabb tag aki röhögni akar rajtam… Időről időre ha nagyon unatkoztak, akkor az arcomba dörgölték, hogy mekkora pojáca vagyok… Hátra ejtettem a fejem, és visszavettem a napszemüveget a fejemre. Hála az égnek, engem az a túlfűtött parti elkerült, hiszen ha rám néztek, azonnal elfeledtek.

Paint it Black ⁞ SZAVAK SZÁMA ⁞  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
13
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Annoying pink tulle and sugar gloss   Vas. Aug. 13 2017, 12:32

Acheron & Aphrodité
Imádom a jelenlegi életet, melyet élek. Annyi vágy és kéj társul a munkámhoz, mely nap, mint nap feltölt, s fokozza a bensőmben uralkodó szerelemre éhes asszony érzését. Persze ezt mindig sikerül kielégítenem, jelenlegi mókám nem más, mint Clint. Olyan könnyedén sodródtam vissza hozzá, hogy azt még a történetírók sem tudták volna ennyire szépen kifejteni. Nyilván benne van a pakliban, hogy a végkimenetel nem lesz egy happy end, de legalább újfent sikerül kellemeset a hasznossal összekötni és kiélvezni a lehetőségeket, melyet egymásnak nyújtunk.
Bánatomra ő éppen valahol kóricál, nyaral vagy továbbképzésen van, esetleg valakinek a bugyiját húzza le éppen, nem tudom. A nyughatatlan vágyam nem hagyja azt, hogy ezen gondolkozva, otthon ücsörögjek és egy bödön fagyit majszoljak. Éppen ezért való nekem ez, nincs kötöttség, mégis lehet kihez hazaérkezni néhány fárasztó, munkával töltött nap után. Kinek kell a megnevezés, az elköteleződés, ha lehet egy ilyenben is része?
A mai napot is arra szánom, hogy kihasználjam ezt a szabadságérzetet. Végre sikerült egy olyan embert felvennem, akire rámerem bízni egy napra a klubbot. Évek kellettek ahhoz, hogy egy ilyen embert találjak, de azt hiszem megérte várni. Ha én rólam azt mondják, hogy korán kelő és ambiciózus vagyok, akkor nem tudom, erről a lányról mit állíthatnak. Persze, tisztában vagyok azzal, hogy innentől nyitott szemekkel kell járnom, de megéri, ha néha eltölthetek néhány pihenő napot.
Egy magánstrandra tévedek, kellemes kis szórakozó hely van itt, már többször is megfordultam. A hangulat fergeteges, simulnak egymáshoz az emberek, a nők olyan táncot lejtenek, amellyel könnyen lázba hozzák a férfiakat. Imádom az ilyent, s mintha csak megéreznék, hogy ki van közöttük, másképpen kezdenek el viselkedni. Néhány nő a párja mellett köt ki, néhányan csak egymás társaságát élvezik, szerencsére van pár rendes ember, aki élvezi tovább a bulit. Közéjük állok én is, riszálok velük egy darabig, kezemben egy italt tartok, körbe-körbe forgok és nézem az embereket. S a tekintetem meg is akad valakin, ó meg ám, hiába rejtőzködik. Tudtam, hogy van errefele egy sokkal felsőrendűbb személy is. S nem is akárki, egyszerűen képtelen vagyok csak úgy elengedni, így célirányosan el is indulok felé. Határozott léptekkel haladok kiegyensúlyozott vagyok, mint mindig, nincsen miért összehúznom magamat, hiszen semmi rosszban sem sántikálok.
Lehuppanok a mellette lévő ágyra. Meg kell hagyni elég szép alakot öltött mostanság, s mondanám, hogy meglepő itt összefutni vele, de hát tudjuk, hogy a vízzel való viszonya elég erős. Napszemüvegemet feltolom, pontosan tudja, hogy itt vagyok, s hiába próbál rólam tudomást sem venni, nem szeretném meghagyni neki az örömöt, azzal hogy elandalgok mellette.
– Kellemes a mai nap, ugye? – hangom szépen cseng, nincs benne lenézés vagy bármi keserűség. Képes vagyok én túllépni dolgokon, még akkor is, ha a csőrömet nagyon piszkálja a tény, hogy akárhányszor próbálkozom, úgy pereg le róla minden, mint az esőkabátról a cseppek. Különös, de ez a játék minduntalan felizgatja a fantáziámat, élvezem a cicázást és kergetőzést, még úgy is, hogy utána, mindig valami szerencsétlenebbel és alább valóbbal kell beérnem, mint ő. – Jó téged újra látni, főleg ilyen lehengerlő formában – ha véletlen ignorálni akarna, nem fogom hagyni magam. Én örülök neki. Hogy miért? Mert végre nem egy halandó, akinek fogalma sincsen, hogy mifélével van dolga. Jó persze közöttük is élvezetes a járkálás, de azt szeretem igazán, ha olyanba botlok bele, aki tudja miféle vagyok és mit akarok. Tőlük ezt hiába is várom, könnyedebb prédák, mint azok, kik ismernek.

bocs, ha szörnyű, következő jobb lesz.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Annoying pink tulle and sugar gloss
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal