Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szomb. Feb. 17 2018, 21:15

Pént. Feb. 16 2018, 23:37

Szer. Feb. 14 2018, 22:22

Vendég
Szomb. Feb. 03 2018, 19:47

Kedd Jan. 30 2018, 21:50

Kedd Jan. 30 2018, 20:47

Kedd Jan. 30 2018, 20:37

Kedd Jan. 30 2018, 18:49

Hétf. Jan. 29 2018, 16:24

Share | 

Aednat Rhodes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Aednat Rhodes   Kedd Aug. 29 2017, 09:59

Aednat Teresa Rhodes
Minden meghal egyszer, még a csillagok is kihunynak.
Asteria, Tessa
kortalan
titán
Emilia Clarke
nem is tudom
hetero
canon/saját
A csillagok, és a boszorkányság titánja. Régen orákulumként is szolgált, valamint ő az anyja Hekaténak.
Nemcsak a csillagoknak parancsol, három sárkánya is van, amiket sajnálatos módon nem használhat a mai modern világban, ám bármikor tudja őket hívni.

Vermithrax; Az aranyszínű jégsárkány.
Minerva; A zöldszínű nősténysárkány, elég veszélyes, és szeszélyes, szó nélkül köp telibe egy tűzgolyóval.
Rondrunth;A fekete, és legnagyobb sárkány, ő a vezetője is a hármas fogatnak, faját tekintve tüzes jószág.

Dracarys
Ezüst hajamat tépi a szél, ahogy Rondruth hátán ülök, éjszaka van, ő beleolvad a sötétbe, és ilyen messzire a halandók se látnak el. Noha tudják, hogy léteznek. A másik kettőt a barlangba parancsoltam, ahol meghúzódnak nappal, ha azt hitte a férjem, hogy nem találom meg, akkor rossz lóra tett, mint a trójaiak. Vagy sárkányra, végül is mindegy. Mármint tényleg azt gondolta, hogy nem torolom meg a félrelépeseit? Nimfák..nimfákra cserélt az a rohadék. Engem!
- Törd be az ajtót, ennek a porfészeknek.. A nimfákat égesd el, fald fel, nem érdekel, mit teszel velük.– sziszegem halkan, s ugrom le a hátáról kecses mozdulattal. Bűzlik ez a hely, szó szerint is.
Belököm a háló ajtaját, fel is égethettem volna az egész kócerájt, mert mégis mire való a titanisz sárkánya? Pont erre, de az túl kegyes lett volna a férjemnek.
- Sok csillag hullik le ma az égről. – ingatom meg a fejem egy vészjósló mosollyal.
- Asteria, nem teheted..A férjed vagyok! – csattan fel,mire kissé megütközve nézek rá.
- Igen,és? Ja, hogy más istenek, titánok elnézik a félrelépéseket én meg nem, upsz. – vonom meg a vállam szusszanva, még a lányunk se fogja hiányolni, Hekaté amúgy is a Tartaroszt igazgatja. Egyébként sem engem minősít, hogy a hatalmas titánt megöli az apró felesége.
Halk tapsolást hallok a hátam mögött, mire megpördülök, és Nüx elismerő tekintetével találkozom.
- Gratulálok Asteria, úgy látszik a csillagok is rendelkeznek sötét oldallal. Megérdemelte, tegyünk úgy, mintha büntetést szabtam volna ki rád, mint a görög Tanács egyik feje. – tűnik el.
Tényleg csillaghullás volt ma este.

- Hé! Éppen dolgozom. – lépek hátra a teleszkópomtól, amikor egy szőrös arc tűnik fel benne. Csípőre teszem a kezem, és úgy nézek rá egy szusszanással. Kétszáz év alatt igazán megszokhattam volna, hogy az van, amit ő akar. És egyébként is nagyon jól megvagyunk így, azt hiszem. De nem akarok jobban belegondolni. Amúgy is felhős az ég, már nem tudok normálisan csillagokat vizsgálni. Valójában nincs rá szükségem, mindig tudom, hogy melyik csillag hol van, és melyik akar elpusztulni.
- Akár feletted is, ha már ennyire elborult az esténk. – viszonzom a vigyorát, és húzom le a pólójánál fogva egy csókra. Na, ezért rossz, ha alig nőttél ki a földből.
- Tulajdonképpen miért is vagy itt ilyen hamar? Nem azt mondtad, hogy dolgod van, és legalább két hétig nem látlak? Vagy már letelt..? – kíváncsian pislogok rá, az utóbbi időben nem igazán néztem a napokat. Gyötörtek a látomások is, vissza is vonultam a sárkányaimhoz, mellettük, és emellett a tökfilkó mellett nyugodtságot tudok érezni. Amit meg sosem vallanék be, mert miért is tenném? Nagyon jó így.
Vissza az elejére Go down

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
196
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Aednat Rhodes   Kedd Aug. 29 2017, 23:00

elfogadva