Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Pént. Dec. 15 2017, 15:25

Csüt. Dec. 14 2017, 19:24

Szer. Dec. 13 2017, 14:03

Vendég
Vas. Dec. 10 2017, 22:58

Vendég
Pént. Dec. 08 2017, 18:00

Pént. Dec. 08 2017, 00:27

Hétf. Dec. 04 2017, 13:37

Szomb. Dec. 02 2017, 22:13

Share | 

Rhiannon Buchanan ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Rhiannon Buchanan ~   Szer. Szept. 27 2017, 15:16

Rhiannon Sophie Buchanan
idézet a karakteredről
Rheia,Rhia
kortalan
titán
Evan Rachel Wood
házas
hetero
canon/saját
Exkirálynő. Az anyaság titanisza. Mára már csak egy egyszerű tanárnő.

useri információk
Amióta visszajött Kronosz felfordult a megszokott nyugodt kis világom. Ami egyáltalán nem baj, kicsit untam a szokásos mókuskerék napokat. Mert okozott némi fejtörést, és magamban röhögést, amikor telefonálni, vagy éppen bevásárolni tanítottam a drága férjemet. Még a kártyát is megtanulta használni, egy szavam se lehet, habár szerintem minden pénzt elköltene csupa egészségtelen kajára.

Nyugodtan sétálok haza, habár Kronoszt napok óta nem láttam. Anyánkat keresi, ezt tudom, azt is, hogy hol tartózkodik, csak nem árultam el neki a tartózkodási helyét. Úgyis elmondja neki más, vagy az elnök, vagy Erebosz. De szerintem az utóbbi lesz, aki elárulja, az elnököt amúgy is nehéz elcsípni. Belépve a lakásba a kutya nem rohan, még akkor sem, amikor megzörrentem a pórázát.
- Kronosz? Széttéptél valamit, és nem jössz elő? – csattogok a hálóba morcos ábrázattal, ágyelő lesz ebből a kutyából, most már nem vitás. Arcomra fagy a mosoly, eddig nem éreztem, hogy más is van rajtunk kívül. A bundának való is rettegve bújik az ágy alatt, halk nyüszítéssel.
- Káosz fogdmegjei letettek? Jobb munka nem volt a piacon? – nagyon kicsi él van a hangomban, éppen hogy nem vág. Azt hinné a titán, hogy az isteneknek adatik egy csöppnyi ész, erre itt van ez a kettő,s tudod, hogy a halandó kölyköknek is több esze van, jó persze ott is akad kivétel.
- Ő legalább megengedi, hogy azt csináljuk amihez valójában értünk. – csattan Phobosz hangja
- Kutyák megfélemlítése? Mert az nagyon megy, szóval lesztek szívesek békén hagyni. -
- Ugyan már, viccelsz? Legyen, nem is a korcsodért jöttünk. Kapsz egy lehetőséget. Állj át hozzánk, megkapnád a régi hatalmadat is, ami után ácsingózol, hisz ki örülne neki, hogy ma már csak egy unalmas tanár? Sőt öld meg a férjed, úgyis csak púp a hátadon mióta visszatért nemde? -
- Köszönöm a lehetőséget, kihagyom. Tökéletesen megfelel nekem a tanári pálya. – fintorgok kicsit, miket nem képzelnek. Aztán persze homály, és sötétség. Ja, tényleg örökölhettem volna valami erőt.

Arccal ölelem meg a padlót, jó adagnyi földet köpök ki, nem igazán ízlik a por. Mint akibe bolhacsípett úgy ugrom fel. Tartarosz..
- Milyen szánalmasan fest a volt királynő. – vészjósló hang susog az elmémben, dacosan köpködök egy párat, legalább már nincs föld a számban.
- Baszódj meg Káosz, a kis kedvenceiddel együtt. – szívom fel magam, igazán bosszantó ez a helyzet.
- Hogy tetszik a cella? Kitalálod kié volt? Nagyszerű, Kronosz tanyázott itt elég sok ideig. Csoda, hogy nem őrült meg. A legkisebb fiam nem éppen egy elviselhető isten. -
- El fog jönni értem, rossz a csali, idióta. -
- Pontosan ezt várom el tőle, de addig is kicsi Rheia, ha szökésen gondolkodsz elkeserítelek, innen nem lehet kijutni. Persze próbálkozhatnál, ám más szerepet szánok neked. – mire kettőt pislogok egy óriási szakadék felett lógok láncon. Remek..
- Játszunk kicsit. Látod azt a homokórát? Amint lepereg az utolsó szem homok, lezuhansz a semmibe, és az enyészeté leszel. Ó, igen az a sasmadár, pedig imádja a májat. – hátborzongató nevetés elhalkul. Fentről mantikórok, és ez a sas, alul pedig a semmi vár. Remek kilátásaim vannak..Amit viszont tudok idelent máshogy telik az idő, sokkal gyorsabban..
Vissza az elejére Go down

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
195
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Rhiannon Buchanan ~   Csüt. Szept. 28 2017, 13:19

elfogadva