Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Nov. 20 2017, 19:22

Hétf. Nov. 20 2017, 19:16

Hétf. Nov. 20 2017, 18:39

Vas. Nov. 19 2017, 20:42

Vas. Nov. 19 2017, 14:52

Szomb. Nov. 18 2017, 20:36

Csüt. Nov. 16 2017, 15:37

Szer. Nov. 15 2017, 23:53

Szer. Nov. 15 2017, 20:31

Share | 

Henning&Nate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Szenátor
⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 29.

TémanyitásTárgy: Henning&Nate   Vas. Okt. 01 2017, 19:09

Boooooring

Unottan pislogok a kivetítőre, a félénél elvesztettem a fonalat, annyira unalmasan adja elő magát a halandó, akinek elfelejtettem a nevét, hogy az előbb is az unokahúgom leendő férje könyökölt oldalba, hogy figyeljek már, és ne horkoljak nagyon.
- Mindig ilyen unalmas, vagy visz bele egy kis életet? Egy görög drámában többet lehet találni. Pedig az Antigonéban mindenki meghalt. – nyöszörgök halkan, lenne amúgy jobb dolgom. Papírmunkázni, kellett nekem beszólni a bátyámnak. Igen, kellett. Nem is én lennék, ha nem tettem volna meg. Na nem mintha most nem lehetne engem is kiborítani a gyerektémával. De, hé, nekem sokkal több van, és neki egy sincs, szóval, na. Nem is értettem a problémáját, mindenkire ráfér egy gyönyörű este a lakótársával, élettársával, vagy reggel. Tulajdonképpen mindegy. Meg láttam ám azt az elf hölgyet, talán képes lesz meglágyítani a bátyám szívét.
- Henning azt ne mondd, hogy Winternek írsz, mert eldobom az agyam. Hagyd már békén.- fogom a fejem egy pillanatra, aztán befejezem a karikatúrát, a bátyámról természetesen, hisz ő is itt van. – Inkább mondd meg, hogy milyen lett, szerintem elég élethű. -  azért vigyorogva pillantok a bátyám irányába, nem igazán tartja mókásnak az én szórakozásomat. Komolyan, a kemény munka istene vagyok, és mit csinálok? Szórakozok. Neki is kéne, úgy egyébként. Mondjuk én a szabadidőmben is dolgozom, na mindegy.  – Legszívesebben elvenném a telefonod, de tudom, hogy érek vele semmit. Ne aggódj már ennyire, csak jobban felidegesíted. Aztán majd kapsz a nyakadba egy adag jégkását. – ingatom meg a fejem, és újabb karikatúrába kezdek.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Henning&Nate
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nate & Lotte - vizsgáló