Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Jasmine Ingram, Lavenia King

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 23:29

Yesterday at 23:27

Yesterday at 23:02

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:45

Yesterday at 22:43

Yesterday at 22:41

Yesterday at 22:36

Yesterday at 22:23

Share | 

The time moves - Seth & Nüx

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
♛ Vállalatvezető ♛
⌲ Hozzászólások :
14
⌲ Tartózkodási hely :
♛ don't have to know ♛
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 08.

TémanyitásTárgy: The time moves - Seth & Nüx   Csüt. Okt. 12 2017, 19:36

The time moves
Seth & Nüx
A modern város zajai… kiégetik az embert belülről. A technológia válaszfal lett a hit és az emberek között. Pedig észre sem veszik, hogy köztük járunk, befolyásoljuk az életüket, még úgy is, hogy a legkevesebb tiszteletet sem tudják néha felmutatni. Mai napig hiányzik az érzés, ami az erőmhöz társult. Emberszerűnek lenni, olyan… pontszerű. Az erőm egész síkot töltött be, most pedig csak a monoton köreimet rovom egymás után. Nincs ez rendjén… Nem találom a helyem, nem mintha lenne, mert éppen se istennek, se halandónak nem mondhatom magamat.Egy felsőbb szemszögből nézek mindent, mint az emberek, azonban a világ viseltes dolgaiba nem vagyok beavatva…
Felnézek a hatalmas épületre. Ez igazán impozáns, és nevetséges egyaránt. Istenek, magas rangú tisztséget töltenek be emberek között, mintha direkt rájátszanának igazi valójukra. Képmutatás? Kicsit. Szánalmas? Azt azért nem mondanám. Hogy mit keresek Washingtonban? Nüx és Krátosz. Az Isteni tanács tagjai, ott voltak, egyikei volt azoknak akik büntetésbe taszítottak, és ezt nehezen felejtem. Emlékfoszlányok bukkantak fel elmémben a több száz éves történtekről, ahogy ott álltam megingathatatlanul két személlyel egyetemben, és szembe néztem velük. Azt hiszik, hogy amit tettek, majd gondoskodik a békéről, éppen ellenkezőleg, átmeneti kort idéztek elő, amiből valami még rosszabb, kaotikusabb születhet meg. Béke? Nem nevezném annak, és most nem magunk között gondolom, hanem arra, hogy miként alakult a hit a Földön, miként váltunk egy régi világ eltünedező darabjaivá…
Nehéz sóhajjal lépek be, hogy ne neheztelnék rájuk. És ezt tudják, mert minek is rejtsem véka alá, mint a csúszómászó Loki. Valószínűleg, ők sem örömmel mennének azokhoz, akik több száz éves büntetést helyeztek ki. De néha el kell látogatnom. Egyáltalán nem megyek arra, hogy kihízelegjem a kegyeket, az a típus nem én vagyok. Viszont, legalább látják, hogy tényleg nem tartom állapotnak ezt a helyzetemet, és igyekszem a lehető legtöbbet megtenni, hogy visszakapjam az erőm. Kezdetnek nem rossz, a többiről meg nem kell tudniuk. Megfigyelhetnek, ellenőrizhetnek, de semmit sem ér. Így is, úgy is vissza fogom kapni az erőmet.
Recepció… Ökölbe szorul tőle a kezem, de az ilyeneken túl kell esni. Tudom, hogy nem kell várnom, de akkor sem esik a legjobban, hogy az összes halandó formaiságon át kell esnem, csak azért, mert nem tudok teleportálni. Harmat gyenge vagyok, és ezt gyűlölőm a legjobban. Megaláztak, és folyamatosan ezt teszik… Izzik a vérem, hogy ilyen csapásért bosszút mérjek. De türelem, eljő az idő, és akkor négyszeresen adom vissza, amit nekem adtak. A káosz istene voltam és lenni fogok. Ez egy olyan dolog, amit nem lehet elvenni, nem lehet bezárni, elzárni. A világ egy állandó alkotóeleme, és ezért nem lehet elpusztítani.  

[url=]zene [/url]

768 – remélem jó, ha nem pm Smile de lesz jobb  -
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

The time moves - Seth & Nüx
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kipp-kopp Seth kopog (Seth -Eric)