Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Nov. 20 2017, 19:22

Hétf. Nov. 20 2017, 19:16

Hétf. Nov. 20 2017, 18:39

Vas. Nov. 19 2017, 20:42

Vas. Nov. 19 2017, 14:52

Szomb. Nov. 18 2017, 20:36

Csüt. Nov. 16 2017, 15:37

Szer. Nov. 15 2017, 23:53

Szer. Nov. 15 2017, 20:31

Share | 

Seraphine Elwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Virágkötő
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 16.

TémanyitásTárgy: Seraphine Elwood   Hétf. Okt. 23 2017, 23:02

Seraphine Galatea Elwood
idézet a karakteredről
Menj innen, ne zavarj, és társai
Túl sok
Nimfa
Karen Gillan
Haláli kapcsolatban
Hetero
Saját
Elwood, aki Thanatosz nimfája. Senki nem érti hogy kerültem mellé.   

Haláli nimfa
A szemem forgatom, kivételes eset, hogy meglátogatom a családom, mert nem bírom őket elviselni öt percnél tovább. Az egyik legidősebb gyerek vagyok, akinek az a megtiszteltetés jutott, hogy Thanatosz nimfája lesz. De apám már megint oltári nagyot böfögött, mert beléptem az ajtón.
- Ja..én is szeretlek, és örülök, hogy itt vagyok. – futólag ölelem meg, és anyámat is.
- Csak orchideát hoztam, már megyek is, ilyen senkinek nincs, saját keresztezés. Valószínű hamarosan virágba borul. Ja, gratulálok Elinek, legalább normális istennőt sikerült fognia. – hagyom el az ősök házát. Hamarosan újabb temetés, nekem pedig virágot kell kötnöm. Gyalog sétálok a temetőhöz, még akkor is, ha legalább másfél óra gyalog. De nimfa vagyok, meg se kottyan ennyi táv, volt már jóval hosszabb.
Belépek az üzletbe, szerencsémre van itt egy másik lény is, nem a testvérem, hála az égen, de unokatestvér. Hatalmas a család, túlságosan is.
- Újabb haláleset történt, de gondolom tudsz róla, már jelentkeztek a hozzátartozók. Fehér tulipánt akarnak, és fekete rózsát. – pislog rám, mire felszalad a szemöldököm.
- Honnan a jó édes alvilágból szerezzek nekik ősszel tulipánt..A rózsa még csak-csak, annak szezonja mindig van. De tulipánt..talán a hollandok megint kisegítenek. Azt mondták mikor akarják temetni? – nemleges a fejrázás. Ó, egek ma se kerülöm el Ővarjúságát, aki megint nem tudja eldönteni, hogy hányadán is állunk, annyira határozott, hogy nagyon.
- Hé Wecht, mikor temetik a legújabb alvilági klienst? Tudnom kell a virágok miatt, fehér tulipánt akarnak, amit a hollandoktól kell beszereznem, az itteniek borzalmasak. Egyébként meg eldöntötted, hogy mi van köztünk, vagy megint várjak úgy kétszáz évet, mint legutóbb? – fonom össze a karom a mellkasom előtt,és úgy nézek rá. – Tudod baromi unalmas, várakoznom, és hülyét kapok a folyamatos változtatáson. Mindegy, felejtsd el, nem szóltam egy szót se. Otthon találkozunk. – hagyom ott, szerencsémre az időpont fel volt írva egy fecnire, így még beszélnie se kellett velem. Hát nem csodálatos?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
♕ President of the United States ♕
⌲ Hozzászólások :
195
⌲ Tartózkodási hely :
♕ Washington D.C. ♕
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 12.

TémanyitásTárgy: Re: Seraphine Elwood   Kedd Okt. 24 2017, 12:14

elfogadva
welcome to our family
Tovább is engedlek, de előtte hagyok itt egy taslit a fiamnak, kérlek add majd át neki, te alvilági Elwood!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Seraphine Elwood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal