Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkaverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungdar az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Vas. Ápr. 15 2018, 16:54

Csüt. Ápr. 12 2018, 19:22

Csüt. Ápr. 12 2018, 17:06

Kedd Ápr. 10 2018, 20:42

Hétf. Ápr. 09 2018, 20:36

Hétf. Ápr. 09 2018, 15:08

Vas. Ápr. 08 2018, 22:32

Vas. Ápr. 08 2018, 21:47

Vas. Ápr. 08 2018, 20:52

Share | 

Oh, Goat save us

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 15:37

Napszemüvegem fölött sandítok rá a tömegre, ami alaktalan masszaként nő és lüktet, mozdul, amerre csak a szem ellát, immáron csak nyomokban tartalmazva józan egyetemistákat. A tavaszi szünet kezdetét vette, a diákok pedig az erkölcsöt és szemérmet maguk mögött hagyva elözönlötték a tengerpartot, befoglalva a bungalókat, nyaralókat, a módosabbak pedig a hétvégi villákat.
Jogosan kérdezhetnéd, egy magamfajta vén kecske mit keres itt? Hát mi más, ha nem a hangulat vonzott ide? Meg persze a tény, hogy ilyenkor fellendül a bár forgalma, aminek éppenséggel tulajdonosa vagyok. Jelenleg pedig a pultos.
Hah. Pompás.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 15:48

Nem, én nem az egyetemisták végett tartózkodom itt. El is felejtettem, hogy ezen népség várható a partra. Csupán csak egy kevéske pihenésre, nyugalomra vágytam volna, ehelyett már órák óta hallgathatom, hogy a fiatalság üvölteti a zenéjét.
Nem vagyok rájuk mérges, tulajdonképpen kissé irigylem is a fesztelen hangulatot, mely átkarolja őket. Eszembe juttatja, hogy én mennyire tudtam élvezni az élet ízét, s hirtelen röpít vissza a saját csodámba, mely még fiatalként voltam.
Hogy ne bőgjem el magam, s kissé fesztelenebb legyek a pulthoz szambázok.
- Valami nőieset, mégis erőset, kérlek - nem is nézek fel, csak lazán odanyomom, mikor érzékelem, hogy az én vonalamban állt meg. Tekintetem a mulató egyetemistákat kergeti, s lelkem issza be az érzést, bár a szerelmet kissé azért hiányolom.

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 16:09

Süketnek, vaknak és bolondnak kéne lennem ahhoz, hogy ne ismerjem fel kihez tartozik ez az erőteljes aura. Szemeim csodálattal telve csillannak meg, amint megpillantom az istennőt, a szám széles mosolyba szalad. Nem kérdezek semmit sem, a shakerbe magabiztosan öntögetem az italokat, némi jég, friss gyümölcsök, rögvest készül a koktél.
- Voilá! - tolom a nő elé a poharat, és még egy két csöpp ambróziával megédesítem az egészet.
- Je'taime. Márhogy a koktél neve. Fogyassza egészséggel, Hölgyem. A ház ajándéka. - teszem méghozzá.
Kit ne dobna fel Aphrodité jelenléte?

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 16:14

Hangját hallva, fordulok ismét felé. Kezeimmel a pultot támasztom, s nagyra nyílt kerek szemekkel pillantok az elém táruló látványra.
- Nem rossz - íriszeimet pedig a pohárkára vezetem. - És az ital sem - mosolyodom el. Nőies színpompa, melynek remélhetőleg az íze eléggé férfias lesz. Hosszúkás ujjaimat lassan vezetem a pohárköré, majd ebből a mozdulatból folytatva, emelem számhoz és egy kisebbet nyalintok belőle. Kicsit mar, szinte éget, mégis édeskés és ízletes.
- Az ilyesfajta ajándékoknak nehezen lehet ellenállni - nyitom szólásra számat, s végre nem csak tőmondat hagyja el ajkaimat. - Köszönöm - újabb kortyok, nem mohón, csak ízlésesen.
- Megy az üzlet? -

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 16:30

- Trükkel, sármmal, jó italokkal és hangulattal, miénk a legforgalmasabb hely. - biccentem meg egy kissé a fejemet, azután letörlöm a pultot, nem mintha nem lenne makulátlan, de mégiscsak Aphrodité van a köreinkben, emberek!
Akkor is a nőideálom lenne, ha nem élvezném a női nem szépségét. De mivel igencsak kedvelem őket, ezért pláne nem nehéz elveszni a kéretlen vonzalomban.
- Sajnos nem ez az a hely, ahol az igaz szerelem könnyen felütné a fejét, de a maga nemében itt is lakozik szépség. - jegyzem meg, azután füttyentek egyet, amire egy alkalmazott bújik elő a háttérből.
- Nincs kedve sétálni egyet? - szegezem a kérdést a szőkeségnek, és válaszától függően pattanok át a bárpulton.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 16:35

Halkan felnevetek. Jól forgatja a szavakat, s még sármos képet is sikerült választania hozzá. Fejemet tenném rá, hogy nem kell sokat epekednie a gyengébbik nem után.
Kezemet és poharamat is megemelem, hogy ne akadályozzam őt a munkában, s ha már felemeltem az italt, el is tüntetem azt, nehogy nekem szomorkodni kezdjen.
- Talán ők még nem is tudják, mi az, hogy szerelem - húzom el a számat, s tekintetemmel a fiatal egyetemisták felé sandítok. Van itt minden, bujaság, jó kedv, cicázás, de szerelem az kevéske. - Ami ebben a világba nem is csoda - nézek vissza rá ismételten. Háború és béke, régen is megvoltak ezek, de most ez más. Sokkal lejjebb süllyedt az emberiség, sokkal értelmetlenebb harcokat vívnak.
- Egyetlen egy feltétellel - arcom komoly lesz, hangommal is azt próbálom sugallni, hogy bizony ez mos életbevágóan fontos dolog. - Ne magázz, annyira öregnek érzem tőle magam - mert az is vagyok. Egy vén liba, akinek már semmikeresnivalója nem lenne itt.
Megvárom, hogy miképpen dönt, s ha belemegy az egyezségbe, ellököm magamat, eddigi támasztékomtól, s már indulok is.
- Miért éppen itt vagy?

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 17:31

Könnyed, közepesen elegáns mozdulattal szökkenek át a pulton, majd érek földet a nő mellett.
- Hölgyem, te sosem leszel öreg. - elkapom a kezét és csókot nyomok rá, azután sem engedem el a kacsóját, gyengéden húzom magam után.
Magabiztosan töröm az utunkat, át a tömegen, a fiatalságon, ami alkoholtól, verítéktől és a hormonoktól bűzlik. Mindet fűti valami, legyen az vágy, féltékenység, a szabadság érzetének habzsolása. Egy szatír számára paradicsom az ilyen hely, de most jobban érdekel az istennő társasága. Végül lejutunk a part egy kevésbé nyüzsgő szakaszára, beszippantom a sós levegőt és a másik felé fordulok.
- Kérdésedre felelve, nincs különösebb okom itt lenni. Ahogyan arra sincsen okom, hogy miért ne lehetnék itt. - vonok vállat.
- És te? Miért éppen ide vetett a sors? -

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 17:39

Egy szó jut eszembe, bájos. Vitatkozhatnánk itt napestig, hogy ki és mennyire öreg, de minek is vesztegetnék erre a drága időnket? Mert ugyan végtelen, ha mindent jól csinálunk, de igenis értékes. A világon ez a legértékesebb dolog, amink van.
Kacsómat nem húzom el, hagyom, had vezessen, legyen férfi, élje ki magát. Egy-két ember lepattan, s én sajnálkozó pillantást küldök feléjük. Elhintenénk némelyiknek egy kis szerelmet, mely kibontakozhatna itt, de túl sebesen szeljük a tömeget, s nincs is sok kedvem arra, hogy szemezgessek, ki érdemli meg, s ki nem.
- Van a közelben egy nyaraló, melyet már évek óta látogatok - nem mindig vágyom a nagyváros közepére, s a nyüzsgésre, mely ott van. - Gondoltam jó menekülés lesz - mosolyodom el, s immár visszaszerzem kezemet, aztán elindulok egészen a vízig. Hagyom, hogy a hullámok sebesen körülöleljék lábamat. Tekintetemmel a messzeséget pásztázom, majd visszafordulok társaságom felé.

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 17:52

A fejem búbjára tolom a napszemüveget, kezeimet a nadrágom zsebeibe süllyesztem és figyelem a másikat, ahogyan a tenger felé lépked. A habok szelíden köszöntik, szinte már becézően nyaldossák a lábait, mintha pontosan tudnák kit köszöntenek. Saját bölcsője vetné ki magából a szőkeséget?
- Azt mondod menekülés. Üldöz valami? Taszít? - kérdezek vissza, hiszen érdekes szóválasztással él a nő.
Nem elvonul a nyüzsgéstől, a nagyváros forgataga elől, hanem "menekül".
- Félre ne érts, nem akarok az életedben vájkálni. - ingatom meg végül a fejemet és csatlakozom mellé, belegázolok a vízbe, lábujjaimat a homokba fúrom.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 18:00

Az víz sós levegője, cirógatja torkomat, egy kis köhögésre is késztet. Lábamat úgy nyalogatják a hullámok, mintha csak áldozni szeretnének számomra. Imádom ezt az érzést, még akkor is, mikor ostoba emberek zaja és viháncolása, zavarja meg a lélek nyugalmát.
- Taszít a kép, amivé lassan váltam - nézek fel rá. Tekintetemből láthatja, hogy őszinte szavak hagyják el a számat. Nem kenyerem a hazugság, csak, ha már életbevágóan fontos.
- Mikor megfásulsz, mert azt hiszed, hogy az mellett vagy, aki elrendeltetett - kezdek bele újfent. - Eléggé kiábrándító, mikor te élnél, pörögnél és jól éreznéd magad, de ő... - sóhajtok egy nagyobbat, s fordulok ismételte a tenger felé, mely csábítóan hívogat. - Ő csak megfog, s a lényed kezd a semmivé válni - fejezem be végül. Nem tudom, hogy ez mennyire érhető. Igazából annyit is mondhattam volna, hogy a szerelem istennőjét olyan badarság megkötni, mert ő elvész.

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 18:15

Csöndesen hallgatom a nőt, valahogy átérzem minden szavát, a jelentőségüket és tudom mire gondol.
- Nem lehetsz senkié sem, hiszen mindenkié vagy. A legridegebb emberben is ott pislákolhat a szerelem lángja, vagy legalább a vágyé, hogy akarja a köteléket. Ha nem is vallja be magának.- szólalok meg halkan, és megingatom a fejemet.
Valamiért Tempest képe kúszik elő az elmémből, ami egyszerre melengeti meg a szívemet és bolygatja fel a kelleténél jobban. Sosem tudtunk szerelmesek lenni egymásba, de elszakadni sem a másiktól. Múltam, jelenem és jövőm sötétszárnyú, bukott angyala. Kezdetem és végem éppúgy lehetne, az életembe ivódott.
- Botor az, aki leláncolna, hiszen feltételekkel szeretni nem lehet. Kikötésekkel, megalkuvással. - sóhajtok egyet, azután közelebb sétálok a nőhöz.
Vonz, mint lepkét az éjjeli fény, de miért is ne tenné ezt? Szatírok közt egyik legkedvesebb úrnő Ő.
- Menjünk, hajókázzunk egyet, van valamivel messzebb egy kis eldugott lagúna, kristálytiszta vízzel, fehér homokkal. Ha valami, akkor az igazi menedék. -

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Szomb. Márc. 31 2018, 18:29

Oly igazak szavai, mintha lelkem mélyére látna. Nem lehetek senkié, legalábbis úgy nem, ahogy egy halandó átadja magát, egy másiknak. Ugyanakkor én mégis arra vágyom, hogy valaki biztos pontként legyen számomra. De ki lenne annyira ostoba, hogy egy megfékezhetetlen nő mellett köt ki? Ha pedig mégis sikeresen lecövekel, akkor hol a garancia arra, hogy nem akarja visszafogni? Sehol. Így nem csoda, hogy ennek sosem lesz olyan vége, melyért én ácsingózom.
– Ezek a szavak túlságosan igazak, komolyan úgy érzem, mintha belülről marnának – soha nem gondoltam volna, hogy eljön ez az idő, de úgy látszik, hogy még a szerelem istennője is tud meglepetéseket okozni. Önmagának is.
– Mennyeien hangzik – mosolygok rá végül. Eldobom a búskomor, töprengő énemet, s hálát adok mindennek, hogy egy hozzám hasonlóba botlottam. Lépek is egyet, hogy az indulási szándékomat is jelezzem neki, s most én karolok belé, hogy még véletlenül se legyen esélye szabadulni.

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 16:45

Békésen andalgunk egymás mellett, lábfejünket a habok nyaldossák és a homok öleli körbe minden lépésünket. Ahogy távolodunk a diákok hadától, úgy válik a környék egyre csöndesebbé, míg nem marad más, csak mi és a természet.
Végül kiérünk a kis kikötőhöz, ahol a hajó vár minket. Nem egy jacht, de ide most nem is az kell, fő a praktikum. Besegítem a nőt a járműbe, majd bepattanok mellé, a kormány mögé és szelhetjük is a hullámokat.
- Mi ez a szótlanság? - töröm meg végül a némaságot, nem mintha baj lenne, csak éppenséggel érdekelnek a másik gondolatai.
Fura, mi?

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 16:54

Nem tudom, valahogy most nem érzem azt, hogy felesleges beszéddel kellene egymás figyelmét magunkra vonni. Egy kicsit élvezni szeretném, azt hinni, hogy a rohanásban vagy egy olyan aprócska szeglet, mely most békét teremt.
Kezemet nyújtom, hogy besegíthessen. Nem vágyom arra, hogy nagyzolást produkáljon nekem, tökéletes ez így. Fenekemet elhelyezem a fapadon, majd egy mosollyal nézek rá.
- Mire vagy kíváncsi? – teszem fel érdeklődve a kérdésem. Biztos tudnék olyat mesélni, ami felkelti a figyelmét, de minek untassam egy sztorival, mely kicsit sem érdekes számára? Egyszerűbb így.

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 17:01

Fogós kérdés.
Hallgatok, kezeim a kis hajó kormányán, finoman tartom irányban azt, miközben lassan közeledünk a célunk felé.
- Őszintén szólva... lehet semmire sem. Semmi konkrétumra. - felelek végül a nőnek, szélesen vigyorogva, aztán kissé megrántom a vállaimat.
- Talán nem kell feleslegesen a szánkat tépni. - teszem hozzá és lehorgonyzok.
Pár méternyire van tőlünk a partszakasz, de nem mehetek közelebb, a víz alacsony és megfeneklenénk. Helyette inkább kibújok a felsőmből, a nadrág amúgy is úszásra való. Továbbra sem túl nagy eleganciával ugrok és csobbanok egyet a vízbe.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 17:07

Visszamosolygok rá, ő se igazán van a helyzet magaslatán, ahogyan érzékelem, ez pedig eléggé vicces. Hiszen mi is okozhatna ekkora zavart közöttünk? Elméletileg semmi. Aztán tessék, itt a gyakorlat.
- Ebben egyetértünk – bólintok, s ha poharam lenne, koccintanám az övéhez, s le is hajtanám a tartalmát. Ám ennek hiányában, csak nézem a sztriptíz műsort, amelyet szolgáltat. Alsó ajkamat egy pillanatra beharapom, majd sóhajtok egy nagyot.
– Ha tudtam volna, hogy műsor is lesz, hozok aprót – nevetek fel halkan és inkább hátra vetem fejemet, hogy a nap megcirógathassa arcomat. Mire újra megcsodálnám a felsőtestét már érzékelhetem a csobbanása által rám potyogó vízből, hogy hiába is csacsognék, már reménytelen. Elnyúlok hát a hajón, kezeimmel megtámaszkodva oldalán és onnan figyelem, hogyan válik a kecske sellővé.

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Atlantiszi fényjáró
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 17:21

Jólesik a víz hűse, ellazít. Komótosan úszkálok körbe, hol a víz alatt bohóckodva a halakkal, hol pedig a szőkeséget figyelem.
Éppen botor elhatározásra jutnék, hogy vízbe csábítom, mikor valami elragad és mintha kiszakadnék a valóság ezen részéből... Csak hullok a semmibe, hogy aztán a semmi közepén landoljak. Mi a fészkes fene történiiik?!

Marcus

- Komolyan, egy szatír? Nem mondom, eddig is akadtak érdekes választásaid, de... - fejem csóválva huppanok le a hajó egyik ülésére, lábaimat lezseren nyújtva ki, már amennyire ez hely szűkében kivitelezhető.
- Aphrodité, szívem, kezdesz berozsdásodni. - cukkolom a nőt, miközben tekintetemmel alaposan végigmérem az amúgy öt csillagos karosszériát.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 17:28

Lábaimat keresztbe teszem, úgy nyúlok el a hajóban, mintha egy napágyon feküdnék. Szemmel tartom a férfit, mosolyogva nézem, ahogy lubickol. Egészen csábító a dolog, így hát igen én is mennék. Magam alá húzom a tappancsaim, kendőmet már oldanám ki, mikor a bongyor eltűnik, s helyette megérkezik a sötétség.
Összehúzom magam, felvonom a szemöldökömet és egy fintorral nézek az érkezőre.
– Nem tudtam, hogy ki hiányzott az életem ezen pillanatából – kicsi a hely? Hát legyen még kisebb, az összekuporodást felváltja a nyújtózkodás, lábaimat belepakolom az ölébe. Ha már itt van használjuk ki.
– Míg megmasszírozod a lábam, elmesélheted, hogy mi a fenét akarsz – talpammal meg is simogatom, hogy jelezzem neki a komolyságot szavaimban. Közben pedig a víz felé tekintek és reménykedem abban, hogy szerencsétlen bongyorka nem vész oda.

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 04.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 17:38

- Hiába tagadnád, úgyis tudom, hogy mindig ott járok abban a csinos kis buksidban. - magabiztosan vigyorgom, ujjaim azonnal a formás virgácsokra találnak és épp kellő erővel gyúrni kezdem azokat.
Nem rossz, igazán nem, de a legjobb, mikor ezek a lábak a csípőmet ölelik át, miközben teljesen a nőben temetkezhetem el. Mit mondhatnék? Elég egyszer belekóstolnod az Aphrodité általi élvezetekbe, könnyen rákapsz, nem beszélve róla, hogy mi más lehetne az etalon, ha nem az, amit maga a szerelem istennője nyújt? Igazam van? Igazam van.
- Miért kéne akarnom bármit is? Épp csak erre felé jártam és lám, kibe botlok? - pillantásom a nőét követi, és bosszant, hogy ha csak némileg is, de érdekli a kecske sorsa.
A szükségesnél durvábban rántom oda magamhoz, és egyúttal gyűröm is magam alá, egészen "kicsit" mászva csak az arcába.
- Nem lesz semmi baja a kölyöknek. Vagy lehet mégis, ha ennyire érdekel a sorsa. - morgom.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 17:47

– Nem jössz te csak úgy, mindig van valami hátsószándékod, mellyel magadnak jót teszel, másra pedig szenvedést hozol – mosolygom rá könnyedén, még mielőtt elnéznék róla. S lám, nem várt reakciót vált ki ez belőle, ugyanis popsimmal szánthatom fel a hajó alját, hogy mellkasának csapódhassak.
Ahogy alá kerülök, lábaim kígyóként tekerednek testére, s fogják őt közre. Hiába, ez a mozzanat túlságosan is automatikus, főleg ha Ő kerül fölém. Ezen mozzanatommal ellentétben arcomat elmozdítom, hogy ezzel egy kis teret nyerjek magamnak.
– Nem szeretem, ha zsarolnak - sóhajtom oda neki. Nálam az ilyesmivel nem ér el semmit. Ha szabadon enged, azzal sokkal többre megyünk, de talán ezt már nem kell ecsetelnem.
- Csak tudnám, hogy miképpen vagy képes arra ráérezni, hogy mikor nem kell megjelenned - s itt nem arra gondolok, hogy egy szatír társaságában voltam. Hanem a lelkemre, mely így is kissé meg van törve, s nem eléggé erős ahhoz, hogy Ő még cincálgassa.

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 04.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 18:35

- Nem hiszem, hogy bárki is szeretné, ha zsarolnák. - jegyzem meg, nyelvem hegye végigsiklik a nő karcsú nyakán, majd a kulcscsontjánál a húsba mélyesztem a fogaimat.
Élvezet, fájdalom. Édes kínok. Ezek vagyunk mi ketten.
- Milyen letargikus valaki. - megingatom kissé a fejemet, azután mocorgok egy csöppet, csak hogy kényelmesebb legyen a derekamat átfonó lábak ölelésében.
- Nem mintha nem állna jól a búbánat. - suttogom halkan, ahogy közelebb hajolok hozzá és apró csókokat hintek a nyakára, míg el nem érem az ajkait és megcsókolom őt.
Nem bánom, ha boldog, ha szomorú, extázisban van vagy darabjaira hullva... amíg mindez miattam történik. Akkor a leggyönyörűbb.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 20:24

Mély levegő, számolás. Olyan nehéz neki ellenállni, főleg, ha ilyen közel van, ha ennyire adja magát.
– Árész – búgom halkan nevét az ajkaiba, csókunk után, aztán lábaimmal engedek a szorításon, s lassan le is hullanak róla.
– Ereszd el szerencsétlen kölyköt – s, amint szavaim elhagyják számat, érezheti legnemesebbik szervén, hogy mennyire komolyan gondolom ezt, ugyanis nem a legenyhébb érintést kapja, hanem egy jó erős szorítást. – Ha még utána is szórakozni akarsz, hát legyen.. – bár ezt erősen kétlem. Ő jön, avar és hátrahagy, s én pedig könnyedén sétálok be a csapdáiba, hiszen túlságosan is élvezem őket.

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 04.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 20:47

- Ezt valahogy nem érzem fenyegetésnek. - szólalok meg, miután a nő keze satuként szorul nemesebbik szervemre.
Ha azt hiszi ez az, ami miatt meghátrálok, akkor erősen téved. Mindenesetre igazán édes próbálkozás volt. Nem mozdulok, jobbom emelem fel, ujjaimmal pedig a hosszú fürtöket csavarom marokra, csöppet sem gyengéden.
- Mi lenne, ha látványosan érne véget az élete? Mi lenne, ha a vére a te "gyengéden" dédelgető kezedhez tapadna, még ha nem is közvetlen? - kérdezek vissza, igazán élvezem a szituációt, annak minden egyes eltelt pillanatával együtt.
- Bizonyára nem örülne neki a szatír bagázs. Elwoodék, a nimfák, a csodálóid. - veszem sorra kiknek törne meg a hitük a szerelem szépséges istennőjében.
- Miért érdekel egyáltalán? - kérdezek vissza.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
klubtulaj - táncos
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 21:05

Még erősebben markolom, ha kell addig tartom így, míg el nem lilul és le nem esik. Kár lenne érte, de hát majd visszanő neki, talán. Halkan nyikkanok, tudom, hogy ez fájdalmas játék lesz, mégsem hátrálok meg. Fejemet lassan megemelem, tekintetemet mélyen az övébe fúrom.
Hogy lehet egyszerre gyűlöletet és vágyat érezni? Szavai erősítik azt a részem, amelyik legszívesebben megátkozná őt, de tettei, közelsége.. Az már más tészta.
– Nem tennéd tönkre a legkedvesebb játékod életét holmi hazugsággal – közlöm félvállról. Ugyan, ki érhetne az én nyomomba? Ha talált volna valaha ilyet, akkor most nem lennénk itt egymáson fekve.
– Mert nem tett semmit, ami miatt ez érdemelné - sziszegem halkan. - Féltékenységed miatt vesszen oda? – ördögien mosolygok rá. – Ennyire még te sem vagy kicsinyes – beleharapok az alsó ajkába, majd csókot nyomok rá. Nála nem ér sokat az, ha valaki a lelkét simogatja, így hát másképpen kell próbálkozni. Bár tudnám, hogy jelen hangulatához, melyik út a legkedvezőbb.

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 04.

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   Vas. Ápr. 08 2018, 21:20

- Nem kell, hogy oka legyen. - rántok egyet a hajzuhatagon, majd eltolom magamtól a lányt és bármennyire "kellemes" is a markolása, kiszabadítom belőle magamat.
Felegyenesedem, majd letelepedek a hajó szélére, kezemmel felkavarva a zafír színű vizet. Ha akarnám sem tehetnék semmit sem a kecskéért, a virgonc kis tengeri nép már messzire vihette. Ha szerencséje van, a pajkosabb nimfák vették pártfogásukba, ha nem szívleli Fortuna, akkor valamelyik vérmesebb szirénnek lesz társasága, lakomája...
- Mentsd meg, ha ennyire fáj érte az a jó szíved. - tárom szét karjaimat, újra a nő felé fordulva.
- Vagy maradj és mindketten jól járunk. - vigyorgok szemtelenül, tettre készen.
Ami múlt, elmúlt, éljünk a jelennek. Ha nagyon hiányolják a gidát, majd összekefélnek helyette egy másikat. Nem mintha számon lehetne tartani azt a szaporulatot.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Oh, Goat save us   

Oh, Goat save us
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next