Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkaverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungdar az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szomb. Május 26 2018, 21:43

Szomb. Május 26 2018, 20:02

Csüt. Május 24 2018, 17:14

Csüt. Május 24 2018, 15:24

Szer. Május 23 2018, 20:02

Vas. Május 20 2018, 23:12

Szomb. Május 19 2018, 22:09

Csüt. Május 17 2018, 20:05

Kedd Május 15 2018, 21:02

Share | 

Marcus Draven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 04.

TémanyitásTárgy: Marcus Draven   Szer. Ápr. 04 2018, 20:49

Marcus Draven
This is war!
Árész
koros
istenek
Tom Hardy
nőtlen
A  lyuk az lyuk, csak be lehessen tömni
canon
Az értelmetlen vérontás és kegyetlen öldöklés megtestesítője. Olyan, akár egy megzabolázatlan szuperkatona és ha valaki, akkor ő aztán tényleg bármivel képes gyilkolni. Még egy kilyukasztott buszjeggyel is.

jóból is megárt a sok
Az átdorbézolt éjszaka után nincs is idillibb annál, mint a frissen lefőtt kávé illatára ébredni. Ezen még az az aprócska tény sem változtathat, hogy az egyik félkómás partymaca éppen kokót próbál felszívni a herezacskódról, ami végül ügyfogyott fellációba torkollik. Összezavarodottságomat felváltja a meglepettség, aztán az ámulat – wow, a nőknek tényleg megy a többfelé figyelés -, majd az undor. Amíg tart az élvezet, semmi probléma, ám amint elmúlik az orgazmus, kitisztul az elme, ott maradsz az összedrogozott, nyálas-cucmós farkaddal, az öklendező és önmagáról egyre kevésbé tudó lánnyal, - aki nem tudni épp túladagolta-e magát vagy csak a torkára szaladtál -… oda a varázs.
Bár elmondhatnám, hogy mindez az újdonság erejével hat, de akkor hazudnék. Sajnos túlságosan ismerős a jelenet, éppcsak a szereplők váltakoznak benne időszakosan. Megcsóválom a fejemet, finoman leoperálom magamról a szopókát, stabil oldalfekvésbe pakolom, ha meg is hal, legalább ne a hányásába fulladjon bele, aztán kimászok az ágyból. Nők és férfiak alusszák delíriumos álmukat, a legális korosztályok széles skálája képviselteti magát, akadnak, akik egész vaníliába nyomták a bulit, és olyanok is, akiket többször nem szeretnék látni. Ahogy a vicc mondja, madártollal ingerelni a partnert lehet erotikus, egy egész tyúkkal tenni ugyanezt, bőven súrolja a perverzió határát. Mit súrolja? Átlépi, átcsörtet a vonalon. Fúj, oké?
Megborzongok, elhessegetem a horrorisztikus képeket a fejemből, majd átszökkenve az utolsó szendergőn, végre elérek a hatalmas nyaraló impozáns konyhájába. Az egyik polcról lehalászok egy épen maradt bögrét, telitöltöm az éltető nedűvel, ami kissé erőteljes az ízlésemhez képest, de a koldus ne válogasson. Kortyolom a forró koffeint, relaxálok, élvezem a csöndet, szabad kezemmel a nyakamat lapogatom… Élvezem a csöndet? Ha mindenki alszik, akkor ki főzte le a kávét? A fejemet a tönkőre, tuti nem az, aki pár perce lepippantott. Mielőtt átmennék elmés profilozóba, hogy kisilabizáljam, ugyan ki lehet a tettes, a régimódi eszközökhöz nyúlok. A kávésbögrével a kacsómban elindulok, szobáról-szobára járom a házat, mindenhol szétnézek, héttörpésen morfondírozva: ki főzte a kávécskámat; ki rejtőzik előlem; miért érzem, hogy nem lesz ennek jó vége?
Végül felérek a második emeletre, ami gyakorlatilag inkább tetőtérnek mondható, egyetlen nagy helyiség, rengeteg puffal, ülőpárnával, növényekkel, leplekkel, függönyökkel, gyönyörű kilátással a tengerre és a homokos partra. A csíd, a zened, a csakráid, a fasz shuid, minden harmoniába rezeg itt, annyira toppon van a hely kisugárzása. Megköszörülöm a torkomat, hiszen ennek ellenére zavart érzek az erőben, s nem kell sokat várnom, hogy ráleljek a forrására. A teraszrész felé lépkedem, majd félrehúzom a szúnyoghálóul szolgáló függönyt, és ekkor megpillantom a napágyon kényes macskaként elnyúló nőt.
Na, bassza meg.
Szó nélkül leülök a szomszédos nyugágyra, rákönyökölök a térdemre, hangosan szürcsölök a langyossá hűlt feketémből. Tuti ő főzte, belegondolva nosztalgikus elkúrt az íze.
- Azt hittem még egy hónapig nem jössz errefelé. – én töröm meg a csöndet, mert valahogy mindig ez a felállás.
Én pofázok, ő meg előbb némán fortyog magában, amire még több szót fosok, mígnem jön a nagy bumm, a kifakadás. Úgy kell ez nekem, mint egy korty friss levegő.
- Ha tudom… nem csődítek ide embereket. Nem ennyit… nem akkor, mikorra érkezel… Megszólalnál? Nem sok energiám van a sértett barkóbához. – csettintek egyet a nyelvemmel és bátran nézek farkasszemet a halállal.
Vagyis néznék, csak hát napszemüvegbe van és nem tudom melyik irányba veti szemének gyilkos sugarát.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Reklám- és marketingtevékenységet tervező
⌲ Hozzászólások :
42
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Marcus Draven   Szer. Ápr. 04 2018, 21:02

elfogadva
welcome to our family

Te vaaagy az ELSŐM!!!!!! * lehiggad*

Tudom, hogy most ide valami hatalmas elfogadást kellene pattintani, amelyben kifejtem, hogy az írásod milyen eget rengető és fondorlatos, meg, hogy olvastatta magát, még ha egy kissé pimasz és bunkó is. Sőt ki kellene térnem az avatár választásra, melyben felmagasztalom azt az Istennőt, aki megsúgta neked, hogy miféle pofi lenne még ide jó.
De őszintén, elviselnéd te azt?
Nem tudok nem elfogult lenni, mindig imádom, amikor elmegy az eszed és sűrű pislogásokkal, meg nagy vigyorral rá lehet venni téged, hogy skizofréniád ismét gyarapítsd.
Hogy azért ne csak hablatyoljak, megemlítem még, hogy vár rád gyerek, öribari és egy szöszi is, akit nem is tudom, hogy elkerülnöd kéne, vagy egyből a pultra pakolni...
A gifet azért választottam, mert kb ilyen fejem volt első olvasatra.
Foglalózz és szeress, mert én még mindig nagyon imádlak!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Marcus Draven
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel & Sebastian & Marcus Treadaway