Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Csüt. Júl. 19 2018, 20:25

Csüt. Júl. 19 2018, 18:51

Szer. Júl. 18 2018, 23:33

Szer. Júl. 18 2018, 23:17

Szer. Júl. 18 2018, 19:53

Szer. Júl. 18 2018, 19:34

Szer. Júl. 18 2018, 19:05

Szer. Júl. 18 2018, 16:38

Share | 

James Underwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Underwood vállalat feje
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 04.

TémanyitásTárgy: James Underwood   Vas. Május 13 2018, 15:20

James Underwoos
Az örök tünékeny valami. Csak a halál örök.
Jamie, Hádész
kortalan
görög isten
Josh Brolin
Házas
Hetero
canon
Az Alvilág, a föld alatti kincsek, és a bányák istene.

useri információk
Újabb csodálatos napra virradt a világ, én is, noha nem is alszom sokat. Tök fölösleges, meg amúgy is Hádész vagyok az Alvilág ura (az egyik), nekem tényleg nem adatott meg, hogy sokáig aludjak. Valakinek felügyelni kellett a sok halandó, félisten lelket, akik nagyon sokat siránkoztak, és még most is megtennék, csak nem vagyok ott, hogy hallgassam. Ezért hálát adok az apró pici halandóknak, mikor a görög világ lehanyatlott úgy mi is szabadon távozhattunk a feleségemmel. Nem volt már érdekes, amit a drága öcsém kiszabott. Meg egyébként is szerinte nem osontam fel, amikor a fűagyú Démétér mellett töltötte az idejét? Dehogynem, és azt is megsúgom a történelem könyvben ostobaság áll, annyi igaz, felvette az alakom, de mielőtt bármit is tehetett volna Perszephonéval kicsit agyonvertem. Még az én elborult elmémnek is sok lett volna, meg amúgy se mászom az feleségére, bár komolyan Hérát ki a fene akarná maga alatt látni, vagy maga felett? Na ugye, senki.

Sikeresen felveszem az öltönyöm, tegnapelőtt köntösben mentem be, Perszi annyira nem repdesett az örömtől. Nem értem mi baja van amúgy a laza öltözékkel. Nekem nagyon is jól esett úgy tárgyalni. Végig simítok a szakállamon, Kerberosznak meg intek, hogy indulás van, ugorjon a kocsiba, valamelyikbe, ma ő választhat.
Leparkolok a szokásos boss helyre, egyetlen négylábú társam hűen jön mellettem, meglepően nyugodt, de tudja, a szőke gazdája az épületben van.
- Tényleg elváltok..? – kapok el kérdésfoszlányt, és nekidőlök lazán a falnak, imádom, amikor a titkárnők, és a többi nőnemű lény csacsog rólam, jobban mondva rólunk. A szőkeségem meg adja alájuk a lovat. Az isteneknek is kell egy kicsit szórakozni.
- De hát az előbb mondta, hogy nem, csupán rossz passzban vannak, nem figyeltél? -
- Pedig mentem volna megvigasztalni.. – sóhajt, mire hangosan felröhögök, és belépek a konyhába.
- Hölgyeim, engem csak nő érdekel, és az Dahlia, azért köszönöm, hogy ennyire aggódnak értünk. Szívem, a kutyát rád bízom. Kávét kérnék másfél órán belül tizenkét személyre, mi is a neve? Ah, tudom már Kotnyeleske. Minden flottul menjen, japán ügyfelek jönnek. – rövid csókot nyomok a feleségem ajkaira, majd ott hagyom a döbbent hölgyeket.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

skandináv istenség

⌲ Hozzászólások :
13
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 05.

TémanyitásTárgy: Re: James Underwood   Szomb. Jún. 02 2018, 21:19

elfogadva
welcome to our family
Kedves Hádész!
Nem is tudom, mit tudnék én mondani, egy ilyen nagyhatalmú férfinek. *-* Kétségtelen, hogy egy ilyen erős isten a halandó világot is egy kézzel el tudja irányítani, és te a céged élén, éppen ezt teszed. Na de nem véletlenül mondják, hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő. A te feleséged igazán szerencsés asszony (talán kicsit irigyelem is emiatt :3). Menj hát, és foglald el a téged megillető helyet, és tegyél amit csak jónak látsz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

James Underwood
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal