Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Hétf. Okt. 15 2018, 21:46

Pént. Okt. 12 2018, 06:35

Csüt. Okt. 11 2018, 18:53

Csüt. Okt. 11 2018, 15:43

Szer. Okt. 10 2018, 12:59

Kedd Okt. 09 2018, 00:42

Hétf. Okt. 08 2018, 22:33

Csüt. Okt. 04 2018, 20:08

Csüt. Okt. 04 2018, 16:09

Share | 

Brian & Jasmine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
219
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Brian & Jasmine    Vas. Jún. 03 2018, 20:19

Brian&Jasmine

Kialvatlanság, ha van két pici ikerbabád? Ugyan már, nem is ismerem ezt a kifejezést, egyébként tényleg nem kéne, de hát nem mászkálhatok az isteni alakban. Az emberinek meg néha szüksége van alvásra. Seren és Desire pedig tudja, hogy azonnal ugrok vagy én, vagy az apjuk, ha nyöszörögnek, tulajdonképpen Brian többször. Most még hagyja magát lóvá tenni, amennyi gyereket felneveltünk már egy sóhajból tudjuk mi bajuk van, vagy éppen minek örülnek.
- Nem alszom..nem alszom..esküszöm, csak lehunytam a szemem! – pislogok nagy szemekkel, és megdörzsölöm a szemeimet, már az is csoda, hogy ilyen hamar végzett az elnöki teendőkkel. Az meg a másik dolog, hogy rögtön elálmosodtam amint bevackoltam magam a karjai közé, pedig csak pihenni akartam. Amúgy meg elég gáz, ha a saját horkantásodra ébredsz fel. Bár nem is horkolok, inkább hívjuk dorombolásnak.
- De megyek hozom a lányokat, két percen belül úgyis nyüszögni fognak. Pedig fél órája ettek, úgyhogy csak a szokásos foglalkozzatok velünk műsor jön. – még öt hónap és rohangálni fognak, meg beszélni, úgyhogy örülök neki, hogy csak hét hónaposak. Mert a neheze most jön. Vigyorogva csikizem meg a két hercegnőt, mielőtt a hálóba mennék velük.
- Ó, egyébként holnap Iaszó áthozza Willt, szóval felkészültél három bébire? Tessék. – adom át az egyik porontyot a másikkal meg leülök. Szeretem a babaillatot.
- Még nem is kérdeztem milyen volt ma a napod? – közben persze megpuszilgatom Serent.  

POTUS
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
30
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jasmine    Hétf. Jún. 04 2018, 19:33

Parenthood

is the best miracle

Jasmine&Brian
Onnan tudod, hogy valamit jól csinálsz, ha közlöd a gyerekeiddel, hogy kistestvérük lesz és felzendül egy bűn nagy kórus, hogy "már megint?". Minden gyereknél az első évek már rutinból mennek és mindenben segítek Jasnek, ha hajnal három van, ha éppen az egyik kezemmel nemzetközi szerződéseket nézek át és a másikkal pelenkázok, akkor is ugyanúgy rajongok mindegyikükért. Ha már nem én vagyok az akiből kijöttek, akkor később kárpótlok a fájdalmakért. A legutóbb, amikor egészséges gyermeke született egy beiktatott elnöknek, az 1893-ban volt, úgyhogy szerintem a kisasszonyok már tudják, hogy hatalmas volt a felhajtás körülöttük. Én pedig imádok velük lenni.
- Azt látom, a szemeid legalább kipihentek lesznek. - vigyorgok rá csipkelődve, már bólogató autótacskósat játszik amikor beérek, pedig ma megzúdítottam a munkát rendesen, főleg tudva, hogy holnap mi vár rám és még Emrys is rám írt, hogy lehet a holnap után egy Sonic Boom lemezzel végzem ki. Letelepedem mellé és átkarolom, hogy be tudjon fészkelődni, az arca rebbenéseiből tudom, hogy most erre van szüksége. A legnehezebb persze nem hangosan felröhögni, ha a nejed a karjaidban horkol. Pokoli fáradtak vagyunk.
- Ebben nem kételkedem, akkor hallottam már szuszogásokat, amikor beléptem. Még szép, apa visszaért a lakrészbe, muszáj parádézni. - viccek, tippek, trükkök, de senkinek nem jutott eszébe bababiztossá tenni a Fehér Házat, úgyhogy én már most lázasan készülök ezzel is, mert ha ezek ketten megindulnak, akkor terepnapja lesz a Titkosszolgálatnak házon belül.
- Mindig fel vagyok készülve többre is. De jó is lesz egyszerre unokázni, a saját gyerkőceimmel lenni és közben dolgozni. - átveszem egy rajongó kis sóhajjal Desire-t, aki már rebegteti a pilláit, úgyhogy elindul bennem a tervezés, hogy leszek megint baltás apja kamaszlányoknak.
- Jobban ment mint remélni mertem, csak nem tudom, hogy a Tartarosz veremeiért jön ide ilyen sürgősen Maat. Becsekkolt és hiába kérdezem mi van a férjével, borsót pöckölhetnék ennyi erővel a betonnak. Nektek milyen napotok volt? - mosolygok rá, de közben felnyalábolom Desire-t és hagyom, hogy a hajamba kapaszkodjon, amíg kap pár cuppanósat.

song ♕ notes ♕ POTUS

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
219
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jasmine    Hétf. Jún. 04 2018, 23:13

Brian&Jasmine

Szerintem Ephraim örült a legjobban, hogy kistestvére lesz, ráadásul kettő, mert így nem ő a legkisebb, és nincs már annyira középpontba. Pedig, ha tudná, hogy majdnem minden testvére őt figyeli mikor csajozik már be, lehet szúrósan nézne, ha tudna. De nem képes rá, jól tudom, hogy azért növesztette meg a szakállát is, mert amúgy babaarca van. Mintha csak ő lenne így a családban. Bár tény és való Briannek minden való csak a szakáll és a bajusz nem, azzal kikerget a világból is. De legalább megbökdöshetem hajnali háromkor is, hogy most övé a pelenkacsere, ha már megszültem őket, tegye magát hasznossá, és panaszkodni se tudok rá, mert szülésnél is abbahagyta egyébként az ülést, amit éppen tartott.
- A szemeim..azzal nem sokat kezdek, nem szemmel fogom a hercegnőket. – szusszanok kissé álmosan, és elnyomok egy ásítást is. Örülök, hogy tudja mire van szükségem, jó ennyi év után miért is csodálkozom? Nem kéne, ismer, mint a rossz pénzt.
- Igen, muszáj, hogy foglalkozz velük, és kicsit megtépjenek. Engem ma már elégszer kopasztottak meg, és még mindig nem hordhatok se nyakláncot, se fülbevalót, mint valami szarkák olyanok.. – vágok egy aprócska grimaszt, minden kell nekik ami fényes, vagy csak szimplán a nyakamban van.
- Már az is csoda, hogy Morosz nem lóg a fián, és Iaszót is elengedi. Mondjuk pont olyan volt, mint te, amikor ő született. Egy percre se tudtam tőled megszabadulni, mert a sarkomban loholtál. – kuncogok halkan, már azon gondolkodik, hogy fogja a lányokat szemmel tartani, nem tehetek róla gyönyörű babák, és azok is lesznek, amikor felnőnek, ez pedig Briannek fog sok bosszúságot okozni.
- Talán mert meg akarja gyorsítani a kapcsolatot Egyiptom és Amerika között? Lehetséges összekaptak valamin, tudjuk meddig tart náluk, mint nálunk, és nőből van, ha nem akarja elmondani, nem is fogja, hogy mi baja van. A szokásos, ettek, aludtak, pelust cseréltem, fejbe dobtak a csörgővel, azt hiszem ennyi. Ja, tudtam aludni másfél órát. – puszilgatom meg Seren kezét.  

POTUS
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Brian & Jasmine    

Brian & Jasmine
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brian ×× Wyatt - awkward situation