Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Soren Salander

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 20:36

Yesterday at 20:09

Yesterday at 14:07

Yesterday at 13:32

Yesterday at 12:20

Yesterday at 12:18

Yesterday at 07:09

Yesterday at 07:07

Yesterday at 07:05

Share | 

Lilian Blaze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Asztrológus
⌲ Hozzászólások :
1
⌲ Tartózkodási hely :
Florida Keys
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jun. 05.

TémanyitásTárgy: Lilian Blaze   Csüt. Jún. 07 2018, 12:05

Lilian Blaze
idézet a karakteredről
Lili, Urania, Csillagom
kortalan
Múzsa
Georgina Haig
Férjezett
hetero
canon
Az asztronómia és az asztrológia múszája. A többi múzsa vezetője, és Apollón felesége.

useri információk
Óvatosan nézek be a lánykánk ajtaján, talán valami csoda folytán alszik még. De megint tévedtem, legalább megelőztem a totális katasztrófát, és nem ugrik rá az apjára.
- Öltözz fel Kis Csillag, ma velem jössz, beviszlek az egyetemre. Nem hagylak itthon apáddal, meg Árésszal, ha esetleg ő is befut. Utána meg elmegyünk vásárolni, veszünk valami szépet a kutyádnak is. -
- De hát kaptam tőlük egy kardot! -
- Amit majd megkapsz, ha fel is bírod emelni, addig marad az a szivacskard. Két percet kapsz. – mutatok a székre kirakott ruhára, végül a haját is két fonatba fonom, s a ruhához illő szalagot kap bele. Pedig még távoli rokonnak se mondhatom Aphroditét, Lailah meg olyan, mint valami mini manöken.  Jó, biztos valamelyik testvéremre ütött, végül is félig múzsa, és egyébként az apja is piperkőc néha. Régebben mondjuk sokkal rosszabb volt, mára már félig felnőtt ő is.

- Annyaaaa! Ez jó lenne a Sütinek? –
- Nem, ez kicsi rá, van nagyobb? Várj! Megnézem veled együtt. – fogom a meg a kezét, aztán elsétálok vele a nyakörvekhez. – Két számmal nagyobb kell, és rá is adhatod, szerencsére van. – veszem le a polcról, amit még fel sem ér, és most nem is mászott fel rá, legalább csak otthon hozza rám a szívbajt.
- De akkor..anyuu, láttam még egy plüsst is vegyük meg neki! Olyan cuki lesz vele, meg nekem is tetszik, és ha neki nem kell, akkor majd lesz az enyém. – pislog rám a hatalmas kék szemeivel.
- Jó legyen, azt még megvesszük, aztán meg megyünk haza.  Tessék itt a pénz add oda a néninek.

- Sütiiii! Sütiiii! Hoztam neked valamit az anyuval! – rohan a kertbe a nyakörvvel, meg a plüssel, tuti a kertben van a kutya, remélem az egyik fa alatt hűsöl. Meleg van megint.

- Jesszusom! Vegyél már fel valamit, ne most tarts pucérnapot. – vágok a férjemhez egy törölközőt. – Most még kutyázik, de nála sosem lehet tudni, hogy meddig tart. – forgatom meg a szemem, a konyhába megyek, hogy elpakoljam a vásárolt dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

skandináv istenség

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 05.

TémanyitásTárgy: Re: Lilian Blaze   Szer. Nov. 28 2018, 22:15

elfogadva
welcome to our family
Kedves Lilian!
Ki jelenthetem, ennél cukibb idén itt már nem lesz.   Tüneményes a kislányod, és határozottan jól veszed az akadályt, ahhoz képest hogy van még egy "gyereked".  Very Happy Elvégre minden sikeres férfi mögött áll egy nő.  *-*
Ne felejtsd lefoglalni bájos arcodat, és ha ezzel kész vagy, szaladj játszani, a férjed már nagyon hiányol.    
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lilian Blaze
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal