Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

James Ethan Seo, Layton Choi, Yuna Seo

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szomb. Szept. 22 2018, 16:15

Csüt. Szept. 20 2018, 23:10

Szomb. Szept. 15 2018, 22:24

Szer. Szept. 12 2018, 22:51

Szer. Szept. 12 2018, 22:42

Szer. Szept. 12 2018, 15:16

Vendég
Hétf. Szept. 10 2018, 21:12

Vendég
Hétf. Szept. 10 2018, 21:12

Vendég
Csüt. Szept. 06 2018, 08:20

Share | 

Deirdre O'Connor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Halottkém
⌲ Hozzászólások :
10
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jun. 19.

TémanyitásTárgy: Deirdre O'Connor   Kedd Jún. 19 2018, 21:04

Deirdre O'Connor
Légy szép, rút, okos, ostoba, a halál nem válogat, koma!
Deirdre, Halálmadár
666
Félvér
Amanda Seyfried
Egyedülálló
Biszexuális
canon
Morrigan lányaként képes a nekromanciára, tulajdonképpen ő egy boszorkány, aki a sötét mágiát kedveli. Képes több állati alakot magára ölteni, mint a varjú, holló, vagy éppen fekete macska.  

Cat in hat
Régen

Az egyik faágon ülök, szőke hajamba belekap néha-néha a szél, nem igazán foglalkozom vele, azzal sem, hogy jajveszékelnek a fa tövében, habár az kezd kissé idegesíteni. Ezért ugrom le mellé, villódzó szemekkel.
- Mi lenne, ha csendben maradnál? Ide egyik más isten, egyéb se teheti be a lábát, ez a Szent Liget. A tervtől pedig nem állok el, áldozni fogunk Morrigannek, és a többinek. Ha nem tetszik szedheted a lábad, senki nem fog érte szánakozva nézni rád. – mondom ezt szánakozó arccal, hiába próbálom fenntartani a törékeny, ártatlan álarcot nem megy, amikor egy friss boszorkány ennyire fél. Mégis mit gondolt, hogy majd valami állatot fogunk feláldozni?
- Biztos? – néz rám hatalmas könnyektől mázgás arccal, mire bólintok jobb kezemmel pedig megmutatom az utat, ami biztonságos. Ámde nem fog kiérni a Ligetből. Két áldozat is bemutatásra kerül. Micsoda pech, pedig egészen bíztam benne, hogy értékes tagja lesz a kis közösségünknek, de akiben nincs elég elhivatottság annak sajnos, vagy nem sajnos, halnia kell. Legyen már egy kis haszna.

- El is engedhetted volna. – szólal meg mögöttem egy ismerős női hang, mire megvonom a vállamat.
- Mi értelme lett volna, anyám? – fordulok felé széles mosollyal, hagyom, hogy az egyik varjú a vállamra szálljon, megsimogatom a fejét.
- Tulajdonképpen semmi.
- Ha nem itt hal meg, akkor máshol, legalább hasznosan töltötte el a földi idejét. Az már más kérdés, hogy még mindig nem vagy az Alvilágban, így félig volt számodra hasznos ez a kis áldozás. – vonom meg a vállamat.
- Azért köszönöm, a többiek nevében is. Egyszer újra elfoglalom a trónom, kicsi Halálmadaram, ne aggódj. – biccent és eltűnik, szusszanok egyet, egy kis időre fel kell szívódnom innen.

Napjainkban

- Kisasszony! Két holttestet találtak a nappaliban. – pillog felém a fakabát, mire csúfosan vigyorgok.
- Komolyan? Azt hittem kiscicák miatt hívtak ide. – lépek be a házba, fütyörészve sétálok be oda ahol örökálmot alszanak. Úgy csinálok, mint aki dolgozik, pedig már a kocsiból tudtam mikor haltak meg. – Szóval, tegnap este tizenegy, és éjfél között haltak meg. Tompa trauma a fejre, aztán, ha megnézhetem őket belülről sokkal többet mondhatok. – nyomom a gumikesztyűt az ott cövekelő nyomozó kezébe, angyali mosollyal. Nélkülem lószart se érnének, állnának kétségbeesetten, hogy itt mégis mi a jó ég történt. Imádom hülyének nézni a halandókat.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
26
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Deirdre O'Connor   Vas. Jún. 24 2018, 19:38

elfogadva
welcome to our family
Üdvözlégy, félvér hercegnő!

Először is, hatalmas pacsi az aviválasztásért, Amanda zseniális. De ami téged illet... Ki hinné, hogy ilyen ártatlan és csinos pofi mögött egy szörnyeteg lapul? A jellemedről is eleget tudtunk meg a lapból, bár a múltra attól még kíváncsi maradtam valamelyest, de remélem, hogy a játéktéren kibontakozol még jobban és elszabadítasz nekünk egy kis Halálmadárkodást!

Foglalózz és irány játszani!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Deirdre O'Connor
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal