Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Kedd Nov. 13 2018, 23:08

Kedd Nov. 13 2018, 22:24

Hétf. Nov. 12 2018, 14:44

Kedd Nov. 06 2018, 00:08

Hétf. Nov. 05 2018, 11:28

Vas. Nov. 04 2018, 22:46

Csüt. Nov. 01 2018, 21:46

Csüt. Nov. 01 2018, 18:09

Szer. Okt. 31 2018, 17:58

Share | 

Korünthosz i.e. 44

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 14:13

Egy fejezet a múltból
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 15:12

Régebben az idő nem jelentett semmit nekünk, sem halandóknak, sem isteneknek. Aztán volt az a minden határon túl nyúló háborúság, az a becsvágyó halandó és minden megváltozott. Mostanra ismerjük és keveredünk a keletebbi istenekkel, az egyiptomiakkal, ott a sok kultusz, misztérium és még sorolhatnám... - Biztos, hogy ki akarod próbálni, a halandók miként imádnak téged? - fordulok készülődő kedvesem felé. Az évnek azon idejéből, amit adhatok már nincs sok. Ő pedig szeretné megnézni, hogy a város római és görög meg egyéb megannyi népe miként fogja őt ünnepelni. Mondjuk nem mondom, eddig nosztalgikus és jó volta halandók között

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 15:29

Végig simítom magamon a fehér, finom, már-már átlátszó ruhámat, miközben vállam fölött hátra pillantok Adoniszra és elmosolyodok. Miért is ne akarnék részt venni egy olyan ünnepségen, mellyel nekem tisztelegnek? Főleg úgy, hogy nem is fogják tudni, ott járok közöttük, mert hiába a sok szobor rólunk, Istenekről, mindig olyan alakban mutatkozhatunk a halandók előtt, amilyenben csak akarunk. -Ha már engem imádnak, illő lenne legalább egyszer ott lennem, nem gondolod?- mosolygok továbbra is a tükörképére, majd megfordulok és közelebb sétálok hozzá.- S te? Nem gondoltad meg magad?- el akar kísérni, ami számomra cseppet sem zavaró, csak épp nem tudom, hogy fog alakulni ez a bizonyos imádás. Na jó, van róla elképzelésem...

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 15:38

Sóhajtok egyet párom hiúsagan. Mert akárhonnan is nézzük, mind a kettő igaz rá. - Végül is, értem, hogy vonz a kavalkád... úgy hallottam, idén igen nagy ünnepség lesz és sokfelől jönnek - biccentek megengedően, míg egy arany nyakéket csatolok imádott szőkeségem nyakába és meg is cirógatom. - Ha egymagam keresnék szórakozást, azt nem tudnam így kiélvezni. Most még melletted a helyem. Törvény szerint is.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 15:47

-Biztos vagyok benne, hogy remekül fogjuk magunkat érezni.- mosolygok továbbra is a férfira, akinek azt hiszem, örökké lesz helye a szívemben a sok másikkal ellentétben. Hiszen tökéletes és imád engem. Még erre az ünnepségre is elkísér, holott tudom jól, hogy legszívesebben hagyná az egészet a fenébe.
-Aztán ismét el kell menned.- sóhajtok egyet, ahogy eszembe jut az az idióta törvény, miszerint, csak az év egyharmadát köteles velem töltenie. Csak az nyugtat mindig, hogy tudom, abban a harmadban, amiről szabadon dönthet, mindig mellettem köt ki. A másik dolog viszont, hogy a harmadik harmadot egy másik nővel kell töltse, teljesen kiborít.
-Köszönöm. Ez gyönyörű.- simítok végig a nyakéken, majd a tükörben is szemügyre veszem, végül egy hálás csókot lehelek ajkaira. -Indulhatunk?- kérdezem széles mosollyal az arcomon, izgatottan.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 16:01

-Neked ezt is elhiszem - biccentek, elvégre ő volt tanítóm mindig is. El se tudnám mondani hány éven keresztül s hany édes nyarat töltöttünk együtt. De ezért a szerelemért alaposan megfizettem. Perszephonét is kedveltem, de máshogyan... - De aztan visszajövök... es addig is szabad leszel somolygok kissé keserűen. - Nem szebb, mint aki most már viseli csókolok tarkójára es meg is öleleme hátulról szép szőkemet, majd el is sétálunk együtt a templomhoz. Itt mar tüzek égnek, zene szól, kint is járják a táncot és bort kínálnak.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 16:28

Magam sem tudom, hogy ilyenkor, mikor Adonisznak muszáj elmennie és én magamra maradok, igazán szomorú vagyok-e amiatt, hogy ahogy ő is mondta, szabad leszek egy időre. Hiszen, ezt még ő sem tudja, de képtelen lennék csak mellette maradni, még akkor is, ha szeretem és jól érzem magam vele. Valami mindig arra késztet, hogy szedjem le azt meg azt meg amazt a gyümölcsöt is, holott ő is tökéletes lenne.
-Még szerencse, hogy gyorsan elreppen az az idő.- mosolygok fel rá, majd elindulok vele arra az ünnepségre. Izgatott vagyok és azt hiszem, ő is az lehet. Ennek ellenére, mikor odaérünk, már akkor érzem, hogy remek este elé nézünk. El is csenek magunknak két serleg bort és boldog mosollyal az arcomon ácsorgok.
-Mit szólsz? Eddig jónak tűnik, nem?

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 16:54

- Igen, ez egy örök körforgás... - és még nem is sejtem, hogy mennyire nem lesz ebben majd igazam... de most egyenlőre a jelenre koncentrálok. Igazából mindig is ezt tettem, ezt tettük. A most volt, a ma. A belénk vetett hit is ezen alapul részben. - Eddig tényleg jó a hangulat. - bólogatok, míg elfogadom a bort, koccintok vele, majd kortyolok belőle. - De a lényeg úgy is bent zajlik. - indulunk meg szépen andalogva a templom felé, hogy közben azért bámészkodni is lehessen. Valóban sokan vannak és változatos a kavalkád: alacsony, mediterrán forma görögök és rómaiak, de vannak termetesebb és szöszkébb északi szerzetek is, valahogy mi is rájuk hajazunk... és persze egyiptomiak is, sőt, akadnak fekete, afrikai halandók is, már-már meglepően szép számmal.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 17:08

Szeretem azt hinni, hogy én egy igen fontos istenség vagyok, hiszen a halandók szerint nem ér semmit az élet, ha nincs benne szerelem. Mégis, csak akkor jövök rá igazán, mennyire fontos vagyok, mikor megpillantom imádóimat. Hiszen, elég szép számmal jöttek a világ szinte minden tájáról. Már-már könnyeket csal a szemembe a meghatottság, de hát tisztában vagyok én azzal, mennyire csodás vagyok. Ez csak megerősítés. -Igen. Valószínűleg itt olyanok gyülekeznek, akik még meg kell igyanak pár ilyen finom borocskát. A templom felé indulva még izgatottabb leszek és kíváncsian felpillantok Adoniszra, hogy vajon ő is izgul-e úgy, mint én.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 17:23

Egy részem örül Aphrodité már-már gyermeki, és kissé meghatott boldogságának, ruganyos léptein is látom ezt. Szereti ha imádják s amikor ilyen önfeledt, engem is magával tud ragadni és nem tudok neki nemet mondani. Még akkor sem, ha azért kicsit zavar, ahogy éhes tekintetek merednek rá, karcsú, formás alakjára, amiből elég sokat sejtet majd' átlátszó ruhája, aranyló hajára, zafírkék szemeire és arra a mennyei arcélre... olyan nehéz ez! Egyszerre az enyém s nem az. Inkább iszom, kelleni fog ez. - Vagy csak nincs elég pénzük... - vonom meg a vállam, picit a realitás talaján is maradva. Akárhogy is, a templom küszöbét isteni hatalmunknak hála úgy tudjuk átlépni, hogy tőlünk senki nem kér semmit, csak úgy érzik, hogy minket be kell engedni, mert itt a helyünk. Bent pedig hasonló állapotok uralkodnak, mint odakint, talán az egzotikus szerzet még több, hiszen a gazdagabbak vállaltak be utazást egészen idáig. - Mit szólsz a sok déli vendéghez? Régen nem jártak erre ennyien... - legalábbis a görög kultúra térhódítása előtt ez nem volt jellemző, hogy mondjuk Numídiából jöjjön valaki idáig, mint most. Idebent viszont nem csak bor folyik, de kerevetek is vannak és egy-egy kis asztalka, rajta ételek s gyümölcsök. - Á, új vendégek! - csendül egy idősebb női hang s tulajdonosa mindjárt előttünk terem: a templom rangidős papnője. - Szeretném kérni a hölgyet, hogy ha van kedve, sorakozzon fel a szépséges Aphrodité istennő szobra előtt, hamarosan megválasztjuk az ünnepély asszonyát! - s próbálja is terelgetni, én pedig odasúgok neki. - Menj csak, ez legalább érdekes versenynek tűnik. - cukkolom is picit, hisze mi van, ha nem Aphoridté lesz "Aphrodité"? Bár ez a vész tán nem fenyeget...

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 17:55

Csilingelő nevetés hallatszik mindenhonnan, melyet széles mosolyok és jókedv övez. Mindenki boldog és izgatott, s talán ettől az estétől nem várnak mást, mint szerelmet. Hiszen mi másért lennének most itt? Nekem pedig nincs más dolgom, mint mindenkiért tenni egy kis apróságot hálám jeléül.
-De a szerelem nem a pénzről szól.-válaszolom szelíd mosollyal az arcomon, de mit tudtam én még akkoriban, hogy az emberek világában nagyon is arról szól. Vagyonos vagyonossal házasodik, rabszolgákat árulnak a piacokon, akikből aztán szexjátékok lesznek...
Ahogy az idősödő nő elénk lép meglepetten pislogok hol rá, hol a kísérőmre. Elképzelésem sincs, mit is jelent e cím elnyerése, de mivel Adonisz is bíztat, bólintok, majd egy az arcára nyomott apró puszit követően én is felsorakozok az engem ábrázoló hatalmas szobor lábánál.
A mellettem ácsorgó, kissé zavarban lévő csinos lánnyal ellentétben én teljesen magabiztosan mosolygok, hiszen nem elég, hogy a Föld legszebb férfija odáig van értem, most a többi is úgy legelteti a szemét rajtam, mintha fel akarnának falni. Én pedig piszkosul élvezem ezt.
-Most mire várunk?- súgom oda mosolyogva a mellettem álló lánynak, aki csak meglepetten rám néz, majd a papnőre, aki épp ekkor szólal meg.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 18:23

- A szerelem nem, viszont a szórakozás sosincs ingyen. Minden áldozat, amit kapsz, itt látsz, emberek arcának verítékével készült. - voltam halandó, erről én tudok neki többet mesélni. Akárhogy is, végül a papnő elszólítja őt mellőlem, én pedig a közönségben állok meg, ami jobbára most férfiakból áll, illetve a nem versenyző idősebb nőkből. - Jöjj hát Aerésziász, válaszd ki az ünnepély asszonyát! - válaszolja meg a papnő ünnepélyes bejelentése Aphrodité kérdést s egy idősebb szertartásosan öltözött szakállas férfi lép elő. Aki történetesen vak s fél keze a papnő vállát keresi, majd mikor rátalál, megáll. Így haladnak végig a felsorakozott versenyző lányok előtt, míg a közönség biztat és kiabál, hogy kit válasszon, melyiknél álljon meg, de úgy, hogy a vak is tudja kiről van szó. Ő pedig Aphrodité előtt áll meg, majd csendet parancsol. - Ímhol a nő, kiben a legtöbb szerelem lakozik e templomban, tőle várjátok ma este az örömeket! - hangoznak el az ünnepélyes szavak a vaktól, aki kissé tétován nyújtja a megfelelő irányba a másik kezében lévő előre bevagdosott gránátalmát. - Ma este itt te lehetsz Aphrodité. - súgja a papnő a valódi Aphrodité fülébe, míg a közönség tetszést nyilvánít kiáltásokkal, lábdobogással, egy-egy füttyszóval. - Táncolnod kell most egyet, majd kiosztani a gránátalma gerezdjeit azoknak, akik téged kell szolgáljanak ma este. - mondja el a maradék tudnivalót, hiszen látta, hogy a nő kicsit tétova még és nem tudja, hogy mi a teendő. Én pedig kíváncsian figyelek és várom a fejleményeket, akárcsak a többi férfi, akik most ki is húzzák magukat s igyekeznek a leginkább megnyerőnek tűnni. Persze újra felerősödik a zene hangja is. - Ember, ennél szebb nőt még nem láttam, valóban megérdemli. - hallok magam mellett egy idegen akcentust és ez a valaki a vállamra is teszi a kezét, mire felé fordulok, hogy egy gazdagon öltözött, megnyerő fekete férfit lássak. - Núbiából jössz ugye? Mert ott valóban nem sok ilyen szépség van. - biccentek elismerően. - Mi ilyenkor a folytatás? - kérdem tőle, mert én sem tudom, de a fülembe elduruzsolja azért, hozzátéve, hogy reméli, ő is kaphat egy gerezdet, mert ez páratlan estének ígérkezik.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 19:31

Még mindig fogalmam sincs, hogy mi lesz ennek a vége, de az nem titok szerintem senki számára sem, hogy mindenki engem bámul. Nem tehetek róla, ez az isteni mivoltom velejárója. Hiszen én képviselem a szerelmet és a szépséget, ezt pedig akaratlanul is érzik halandók és istenek egyaránt.
Nem csodálkozom azon sem, mikor a vak férfi nálam áll meg végül és közli, hogy bennem lakozik a legtöbb szerelem. Csúnya lett volna, ha ebben a versenyben nem én győzök. Azt hiszem rögtön kértem volna, hogy vegyék el az isteni erőmet és száműzessenek egy lakatlan szigetre.
-Táncolnom kell, értem.- bólintok is egyet, közben tekintetem újra meg újra Adonisz pillantását keresi. Ha más nem, ez tökéletesen jelzi, milyen fontos ő nekem. Van itt jóképű férfi nem egy, nem kettő de, ha ő is itt tartózkodik, a többi eltörpül mellette. Küldök felé egy izgatott mosolyt, majd alaposan szemügyre veszem azt a gránát almát. Azt már most eldöntöttem, hogy Adoniszom is kapni fog egyet csak, hogy ki ne maradjon ebből a szolgálósdiból de, hogy kinek adjam a többit? Alaposan szemügyre veszem az ott ácsorgókat. Van köztük nem is egy, aki igen jóképűnek mondható és persze akad olyan is, aki kevésbé az. Nos, miféle Aphrodité lennék, ha nem a legsármosabb férfiakat választanám ki arra a csodás szerepre, hogy egész este engem szolgáljanak?
Miközben alaposan végig gondolom a választást, a táncot már el is kezdem a lehető legkecsesebb mozgással, amire csak képes vagyok és amire kétlem, hogy akár egy férfi is azt mondaná, hogy nem megfelelő. Már-már a nyála is csorog mindegyiknek, de én újra meg újra a kísérőm felé pillantok egy-egy kacér mosolyt villantva, aki idő közben szóba elegyedett valakivel. Nem is rossz dolog a saját bulimon táncolni. Azt hiszem, többször is eljövök majd ide.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 19:41

A lelkesedés, a zene hangereje is egyaránt fokozódnak, még ha a tempó nem is gyorsul, hogy az érzékiség megmaradhasson. Aphrodité táncát elképedve figyeli a közönség, mert még a nőket is meg tudja bűvölni. És még engem is az én szépséges istennőm, mert ritkán látom őt így. Lehet hozzátesz a testes borok, az emberek s az áldozati füstölők illata, az ettől enyhén homályos tér, a közösség jelentette összefogó erő. Így értem meg igazán a misztikus rítus erejét, ami ezt a sokféle közösséget egybetartja. De nem csak egybetartja, a hangulatot is felpörgeti s Aphrodité minden bizonnyal érzi, hogy mit vált ki belőlünk. Belőlem azt, hogy szerelmes tekintettel függjek csodás alakján és minden mozdulatán s várjam a folytatást, ahogy a többiek. Közben újratöltik a szolgálók a boros poharakat s már-már gépiesen iszom újra.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 20:15

Olyannyira beleélem magam a táncba, hogy már-már megfeledkezek róla, hogy több férfi is rajtam legelteti a szemét. Ettől persze nem lesz a táncom kevésbé érzéki, sőt. A zene magával ragad és, csak hagyom, hogy csípőm finoman mozogjon, közben próbálok nem arra gondolni, hogy most konkrétan a saját tiszteletemre táncolok.
Végül aztán, ahogy a zene már-már teljesen lelassul, a papnő oda sétál hozzám lágy mosollyal az arcán és vállamra teszi a kezét.
-Azt hiszem, a hangulat már épp megfelelő, úgyhogy most kioszthatod a gránátalma gerezdeket.- jelzi is karjával, merre találom a lelkes szolgálójelölteket, arra az esetre, ha nagyon megszédültem volna a táncban én pedig szép lassan elindulok a körülvevő férfiak felé.
Alaposan végig mértem már a társaságot -nem is egyszer-, így aztán már célirányosan indulok meg az öt férfi felé és természetesen Adonisz az utolsó, akihez odaérek -csak az izgalom fokozása végett.
-Nos, ma este engem kell szolgálj. Mit szólsz hozzá?- lesek fel rá szemtelen vigyorral az arcomon, miközben finoman a tenyerébe teszem a kis gerezdet.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 21:15

Már mindenki húzgálja magán a tunikákat, kithonokat, tógákat és egyéb ruhadarabokat kicsit, ahogy Aphrodité az őrület határáig feszíti az érzékiséget táncával. Igaz az almacikkek osztásával tudja fokozni a helyzetet, hiszen ezt még nagyobb várakozás követi s a nő szépsége miatt már-már üdvözülten, ragyogó arccal követik őt addig, míg végül elém nem érkezik. Hogy őszinte legyek, tudtam, hogy kicsit húzni fog, kicsit kínozni, de ez belefér. Még ha közben azért egyfajta féltékenység fel-fellobban bennem s a természetes bosszúság, hogy utolsó lettem. Persze tudom minek szól ez és nem is komoly, inkább játékos ez a tüske, amit kiosztott nekem. - Mert ha nem, akkor csak néző lehetek és epekedve irigykedhetek? - vonom fel a szemöldököm, míg felmérem a kis kompániáját. Vegyes, de válogatott társaság, az biztos. Ahogy látom az északibb vendégek kicsit túlsúlyban is vannak, de azért talált magának egyiptomit is, valahonnan a déli katarakták környékéről... - Szóval te vagy az úrnőm. - veszem el a gyümölcsöt, majd a többiekhez csatlakozva a központi, fő kerevethez kísérjük őt, hogy aztán sorfalat állva álljunk rendelkezésére.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 21:42

Elnevetem magam, mert látom Adoniszon, hogy vette a célzást, miért is lett utolsó, de muszáj volt ezt megjátszanom. Imádom látni rajta, hogy oda van értem, de azért remélem, meg sem fordult a fejében, hogy őt kihagynám az estémből, amiről még mindig nem tudom, hogy miről is fog szólni.
-Kellettél, hogy biztonságban érezzem magam. Legalább nem mindenki idegen, ráadásul azt se tudom, miről szól ez az egész.- súgom meg neki őszintén, majd ahogy kimondja azt a szót, hogy "úrnőm", perverz mosoly jelenik meg az arcomon. Igen. Sokszor annak érzem magam mellette, hiszen elhalmoz mindennel és igyekszik a kedvemben járni. Ha nem lennék istennő is annak érezném magam mellette. Egy gyönyörű, tökéletes nőnek.
-Amennyiben elfogadod az ajánlatot, igen. Hidd el, nem fogod megbánni.- harapom be finoman alsó ajkamat, majd elindulok arra, amerre a papnő biccent, az öt férfi pedig követ, majd egymás mellé sorakozva megállnak mögöttem. Most kezdek csak rájönni, miről szólhat ez az egész. Öt pasi fog ma engem szolgálni... Aphrodité oltárán áldozunk... és itt egy bútordarab, amin gondolom nem aludnunk kell...gyanítom, emlékezetes este lesz ez számomra és, ha ezek a férfiak tudnák, hogy ki vagyok, nekik pláne az lenne. Mondjuk igyekezni fogok, hogy így is az legyen.
Kezdésképp például fogom a ruhám pántjait és finoman lecsúsztatom öket vállaimon, hogy aztán szabadon hullhasson a vékony anyag a földre.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 22:04

+18

- Biztonságban? Elég hatalmas vagy... - súgok vissza neki. - De ez az egész egy áldozat bemutatása lesz, neked. Csak most te fogsz magadnak áldozni. - súgok vissza, majd szépen követjük is. Egyre inkább tudom, hogy merre tart ez az este és több érzés kavarog bennem. Imádom ezt a nőt, amióta ismerem, még akkor is, ha mérhetetlen szenvedést is tudott okozni. S most is fogok szenvedni, hiszen a féltékenységet ma nem lehet majd megkerülni. Annál inkább, mert Aphrodité hamarost megmutatja tökéletes bájait, ami ismét heves reakciókat vált ki: a közönség rá is figyel, de még jobban egymásra gerjednek a nők s a férfiak... ami pedig négy társam illeti, ők közelről láthatnak mindent, még ha csak hátulról is, de megmerednek s állkapcsuk izma meg-megfeszül, ahogy igyekeznek befogadni a látványt. Nem hibáztatom őket, a sejtelmes fényben igéző látványt nyújt hátulról is Aphrodité karcsú dereka, tökéletesen domborodó csípője, kerek, formás feneke s a hívogató, alabástrom bőr a maga selymességével... hozzá a játékosan leomló mézszín fürtök. Mintha kicsit ringatózna is a zene dallamára. Vagy már én is képzelődöm? Nem tudom... de az biztos, hogy földbe gyökerezik a lábunk, bár én tudok így is a leghamarabb megindulni, de aztán a többiek is követnek. Így én érek hozzá először s találom fel magam: a kezemben lévő cikkből a gyümölcs ínyenc bogyóit menet közben a számba kerítettem s most az aranyló fürtök közé túrok gyakorlottan, hogy édes csókra hívjam Istennőm, egyúttal nyelveink is táncra keljenek s a játékot az ízletes gyümölcs édesítse meg. A többiek közül pedig van, aki némi bort csorgat le a nő testén, hogy ajkaival és nyelvével tisztogassák fel azonnal és nyomtalanul a puha bőrről Aphrodité nyakán, gerince mentén, vagy épp keblei között... a fűszeres ital eltávolítása pedig érzéki csókokkal és kis nyelvcsapásokkal jár persze. Közben van, aki elkéri tőlem Aphrodité ajkait, én pedig átengedem, mert tartanom kell magam a hely szokásához... akárhogy is, Aphrodité sorban kóstolhatja meg mindegyikük ajkait, mindegyikük kicsit máshogy, birtoklóbban, érzékibben, szenvedélyesebben, erősebben, vagy lágyabban... az én példámhoz hasonlóan a gyümölcsöt is bevetve, hogy legyen annak plusz funkciója. Közben felfedezek egy másik, míves ezüst kancsót s hamarosan annak tartalma köt ki Aphrodité bőrén: illatos olaj, mellyel tíz férfi tenyere kezdi végigmasszírozni a szőke szépség testét, mindenki a maga módján, mégis különösen egységes módon. - Rendelkezz velünk, úrnő. - duruzsol egy-egy hang közben Aphrodité fülébe.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 22:53

+18

Nem kell sokáig kéretnem magam, míg végre megérint egyikőjük és csalódtam volna, ha nem Adonisz lett volna az. Csókja azonnal magával ragad és bár ismerős, mégis ismeretlen helyzetben ízlelem ajkait. Hiszen ez most merőben más, mint ami lenni szokott, épp ezért biztos is vagyok benne, hogy életem legemlékezetesebb éjszakája lesz. Kiszállhatnék, persze, de miért tenném? Ha ezt egy halandó nő képes megtenni a nekem szánt áldozataképp, akkor én miért visszakoznék? Inkább átadom magam az érintéseknek és a csókoknak, melyek felváltva, különböző intenzitással és módon rohamozzák testemet.
Teljesen elködösít a vágy, így már az sem érdekel, hogy körülöttünk mit csinál a többi férfi, akik nem kaptak gyümölcsöt és a nők, akik nem lettek kiválasztottak. Számomra most csak ez az öt gyönyörű férfi létezik, akik nyelvükkel és kezeikkel forró bőrömet kényeztetik, majd felváltva várják minden kívánságomat.
Én sem fogom vissza magam, bár a két kezem édes kevés az öt férfira, de igyekszem igazságosan simogatni izmos testüket vagy épp férfiasságukat. Szégyen szemre, szerelem istennője létemre sosem volt még részem ilyesmiben, pedig volt már jó pár élményem olümposzi istenekkel és halandókkal is. Ilyen viszont soha. Ha tudtam volna miféle ünnepségeket tartanak itt az emberek, már jóval korábban eljöttem volna az egyikre, hiába is hazudnék.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Szer. Júl. 04 2018, 23:21

+18

Szépen lassan végigmasszíroztuk Aphrodité minden porcikáját az illatos olajjal, amiből maradt még az ezüst kancsócskában, jó lesz az még később... és a masszázst jól ki is lehetett használni arra, hogy telt, tökéletes kebleit, vagy formás mellét megmarkoljuk, kicsit gyúrogassuk mintegy kóstolóként, ahogy közben egy-egy csókot is lopok tőle, vagy az egyiptomi férfi éppen nyakába harap érzékien lágyan, míg a termetes északi ujjait Aphrodité ölén járatja meg. Azt hiszem, hogy mindannyiunk örömmel fogadja az érintéseket, amik annyira hevítik is a hangulatot, hogy távolabb lépve picit szépen sorban ledobjuk ruházatunk, ezáltal felfedve Aphrodité számára, hogy mit is tartogat számára az este az öt kimunkált testalkatú férfival... akik között én is felsorakozom, leginkább Aphrodité kedvéért. Tudom, látom rajta, hogy mennyire élvezi mindezt s nem lenne szívem megfosztani mindtől. Ez az ő szertartása, az ő napja, ez jár neki, mint Istennőnek. Úgyhogy most öt férfi sorakozik előtte és rá, az óhajaira vár, elvégre ő az Úrnő... Mi pedig felokozott hangulatban várjuk, hogy mit is fog tenni.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Csüt. Júl. 05 2018, 10:29

+18

A vér egyre jobban dübörög az ereimben, ahogy a ma esti szolgálóim keze egyre bátrabban bandukol végig bőrömön. Halk sóhajok hagyják el ajkaimat, közben hallom a kéjes nyögéseket a terem egy-egy pontjából, ami csak még jobban felajz. Lehunyt szemmel élvezem ki a skandináv istenekhez hasonlatos testalkatú férfi finom érintéseit és elégedett mosollyal az arcomon harapok ajkaimba. Ő az első, aki még forróbb helyekre simít kezeivel, ezután pedig követik példáját a többiek is.
Végül, mikor már mindannyiukról lekerül az utolsó ruhanemű is, kezembe veszem az irányítást. Ezt akár vehetjük szó szerint is, mivel először tenyereimmel barangolom be én is egész testüket szép sorban, majd ajkaimmal is végig járom ugyanezen útvonalakat, míg nem előbb az egyiket, majd a másikat kezdem kényeztetni. Bár kétlem, hogy szükség lenne még az izgatásukra -erről van, ami árulkodik-, hiszen már a látványomtól beindultak, de én azért játszadozom velük kicsit. Szépen sorban mindegyikkel, míg nem kergetem őket az őrületbe.
Adoniszhoz érkezve különösen ügyelek rá, hogy annyira felizgassam, amennyire csak lehetséges. Hiszen őt ismerem már jól. Tudom, hogy mit szeret és mit nem, ráadásul ő mégis csak közel áll a szívemhez, ha most nem is úgy tűnhet egy kívülálló számára, így, ha mással nem is, a kitüntető figyelmemmel hálálom meg, hogy itt van most velem.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Csüt. Júl. 05 2018, 11:15

+18

Az éjszaka egyre inkább változik még tüzesebbé, ahogy mi is megszabadulunk a ruhaneműktől, majd hagyjuk, hogy Aphrodité felfedezzen minket, választottjait. Nem meglepő módon négy társamra igen nagy hatást gyakorol s már-már csodával határos, hogy tudnak uralkodni magukon, de ez az én esetemben is igaz, hiszen ott a késztetés, hogy magamhoz ragadjam őt... de ellenállok ennek: ez az este az övé, én pedig szolgálni fogom őt. Szépsége, vagy iránta érzett szerelmem az, ami képes erre rávenni? Talán mind a kettő? Nem tudom, csak azt, hogy pattanásig feszül bennem a várakozás, amikor "szolga társaim" örömteli sóhajait hallom. Végül én is sorra kerülök s ahogy elém ér, boldog mosollyal fogadom őt, míg nem tudom megállni, hogy ujjaim meg ne futtassam ölén, hogy aztán gyengéden segítsek neki térdre ereszkedni és élesebben veszem a levegőt, ahogy megérzem kényeztetését hímtagomon. Ördögi ez a nőszemély és alapos, az bizonyos, viszont kitüntető figyelme oda vezet, hogy szűkebben, fél körben rendeződnek hozzánk a többiek, hogy a szőkeség kacsóinak figyelmét élvezhessék ki, nagy északi barátunk pedig némi idő után a szőke fürtök közé merülő ujjaival kér magának figyelmet s ha megkapja, a pillanat hevében már csípőjét is kicsit bevonja a nő kényeztetése mellé, kicsit megmutatva, hogy mire is képes... - Oh, istennő vagy! - szalad ki a szőke férfi ajkai közül, majd ötös fogatunk azon van, hogy játékos, de picit féltékeny versengéssel mindannyian egymás után követeljünk magunknak figyelmet Aphrodité ajkai, vagy kacsói által méretes szerszámainknak. Aphrodité kényeztetésébe könnyű belefeledkezni...

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Csüt. Júl. 05 2018, 13:20

+18

Imádat ide vagy oda, soha nem éreztemis még magam annyira istennőnek, mint most. Mind az öt férfi -köztük az az egy is, akinél jobbat álmodni se tudnék-, azon vannak, hogy a kegyeimbe férkőzzenek és kielégítsék vágyaimat és a szerelem utáni éhségemet. Én persze mi mással jutalmaznám ezért őket, mint azzal, hogy a lehető legcsodásabb élményt nyújtom nekik? Fogalmuk sem lesz róla soha, hogy magával a szerelem istennőjével volt szerencséjük hancúrozni, mégis emlékezni fognak rám örökké. Hiszen istennő vagyok és ezt tudom, hogy érzékelik.
Kellő játszadozást és kényeztetést követően egy pillanatra elhúzódok mindannyiuktól de csak azért, hogy mutatóujjammal csalogatva őket végre az ágyra másszak, majd térden állva megálljak a közepén és végig simítsak a melleimen le egészen a csípőmig, jelezvén, hogy nagy nagy szerelemmel várja őket az istennőjük. És még csak nem is sejtik, hogy mennyire az vagyok. Egyedül Adonisz tudja, aki talán, még sose nézett rám úgy, mint ma éjjel. Azt hiszem, ez a kis versengés jót tesz nekünk, vagy épp mindent elront, ez majd úgyis kiderül.
Amint követnek a "szolgáim", folytatom ott ahol abbahagytam. Úgy gyűlnek körém, mint ahogy méhek a virág köré, én pedig finoman tolom ide oda őket, míg nem három előttem fekszik, akiket kényelmesen tudok tovább kényeztetni, a másik kettő pedig... majd feltalálja magát.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Csüt. Júl. 05 2018, 13:51

+18

Lehet fáj beismernem, de rég láttam ennyire elemében Aphroditét. Ragyog és dolgozik benne a szenvedély, ami ténykedésén is érződik, nekem pedig azt kell belátnom, hogy egyszerre fájó és izgató őt így látnom. Mert van valami tabu, valami vágykeltő ebben az egészben s ezt szerintem mind a ketten érezzük. Az biztos, hogy Aphrodité még mohóbb lesz, látom a buja csillanást a tekintetében ahogy az ágyra mászik s hívogat minket, olajtól kissé síkos, illatos bőrén megjáratva ügyes kacsóit, melyeknek hamarosan újra akad feladata, mivel nem váratjuk sokáig. A hármasfogat a núbiaiból a rómaiból és a görögből előtte köt ki és elégedett nyögéssel fogadják istennőjük kényeztetést. Nem is tudják milyen szerencsések... fut át az agyamon, ezt az időt pedig a germán kihasználja, hogy ő is meginduljon és viszonozza Aphrodité korábbi gondoskodását azzal, hogy a szőkeség hívogatóan édes ölét találja meg csókjaival, amit aztán lassú és lágy nyelvcsapásokkal vált, Aphrodité csiklóját célozva. Fokozatosan növeli az intenzitást és a tempót és finom szívogatást is kever játszadozásába. Én pedig hamarosan feleszmélek apró töprengésemből s én is közelebb megyek, hogy kissé birtoklóan cirógassak végig kedvesem testén, majd én is nyelvem vetem be rajta, miután végigcsókoltam gerince mentén, ajkaimmal tovább haladva a vonalon íncsiklandóan domborodó farpofái közé, amikre rá is markolok, míg nyelvemmel Aphrodité számára a legtökéletesebb "táncba" kezdek popóján s így fogjuk a germánnal két kéjes ostrom közé. Lehet, hogy ez tüzeli őt fel annyira, hogy az előtte helyet foglaló három férfit szépen az élvezetek csúcsára juttatva facsarja ki, akik a szőkeség virgonc nyelve és édes ajkainak köszönhetően egymás után morrannak fel hevesen a legnagyobb élvezettől.

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    Csüt. Júl. 05 2018, 14:18

+18

Hangos nyögésekkel díjazom a szőke férfi nyelvjátékát és boldogan veszem tudomásul, hogy drága Adoniszom ismét megjelenik. Azt hiszem kissé elkalandozhatott vagy épp csak a szemeit legeltette kicsit.
Alig jutok levegőhöz, ami köszönhető a felfokozott hangulatnak, valamint annak, hogy a szám kissé elfoglalt. Ennek pedig hamarosan meg is van az eredménye: a három előttem fekvő férfi sorban jut el a csúcsra, én pedig átadom magam a maradék két férfi nyelvjátékának.
Az a három elégedetten feltápászkodnak, mint akik jól végezték dolgukat és eloldalognak a boros kancsók felé. Egyértelmű, hogy nem voltak rá felkészülve, hogy magával Aphroditéval töltsék az éjszakát.
Kissé felegyenesedek megszakítva ezzel a két férfi elfoglaltságát és szinte dorombolva közlöm velük a jó hírt.
-Azt hiszem, hárman maradtunk.- mászok közéjük térden állva majd lenyúlok az ágy mellé az egyik boros kehelyért, kortyolok belőle, majd felkínálom mindkét férfinak, hogy igyanak ők is belőle picit, én pedig addig kezeimet férfiasságuk köré fonom és felváltva csókolom hol az egyik, hol a másik nyakát vagy épp mellkasát.
A finom bor és a csókok után végül fenekemmel Adonisz felé fordulok míg a másik szőke férfiasságát ajkaimmal szórakoztatom tovább. Azt akarom, hogy az én Adoniszom legyen az első, aki végre elmerülhet az ölemben. Naná, hogy kivételezek vele kicsit...
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Korünthosz i.e. 44    

Korünthosz i.e. 44
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next