Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szer. Aug. 15 2018, 21:51

Kedd Aug. 14 2018, 23:30

Hétf. Aug. 13 2018, 20:10

Vas. Aug. 12 2018, 19:06

Pént. Aug. 10 2018, 00:15

Csüt. Aug. 09 2018, 21:01

Csüt. Aug. 09 2018, 00:34

Csüt. Aug. 09 2018, 00:33

Share | 

l. a. coltrane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
temetkezési vállalkozó
⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 18.

TémanyitásTárgy: l. a. coltrane   Szer. Júl. 18 2018, 14:11

Lucian Archer Coltrane
go to hell and tell the devil I'm not that far behind
Erebosz
kortalan
greek gods
Lee Dong Wook
elvalt
nem orientalt
canon
Khaos gyermeke vagyok, az osi sotetseg megtestesitoje, Tartarosz es Gaia testvere... Es Nyx ex-ferje, nem utolso sorban.

10/10 would avoid me and so should you
Ej, ej, hat mihez kezdjek most veled, hm?
Elettelen testet erzelemmentes arccal emelem le az agyrol es helyezem a padlora kikeszitett hullazsakba. Karcsu nyakan meg ott van a kezem nyoma, megpecsetelve halott testet hirdeti, hogy valamikor tulajdonomnak iteltem ot is es az eletet is, amitol vegul megfosztottam, mert nem talaltam meltonak ra; ures, halott szemei engem neznek. Ugyanolyan buta arckifejezese van, mint orakkal korabban volt, amikor behajolt az autom ablakan a szolgalatait kinalva.
Undorodva torlom a kezem a nadragom szaraba; az ejszaka felhomalyaban egeszen vonzonak tunt kusza koktelruhajaban es vervorosre ruzsozott ajkaival, amiknek nyoma meg mindig ott volt a lepedomon - megjegyzes sajat magamnak, hogy attol is celszeru lenne megszabadulni. Igy, elmaszatolt sminkkel mar csak arnyeka volt onmaganak; sokkal szebben diszitettek kihult testet a veralafutasok es a hegek.
Azt mondta, otven dollalert azt teszek vele, amit akarok.
Konnyebb lenne felgyujtani a hazzal egyutt; erre gondolok, ahogy leulok az agy szelere, hogy ragyujtsak - elvegre is eleg lenne csak a sarokba pockolni a felig elszivott fekete dunhillt, aztan eljatszani a banatos, magara maradt ferfit, akinek a kedvese bent egett a hazban. A biztositok noi dolgozoi kedveltek az effele nyalas, szomoru szerelmi torteneteket - ez volt a hibaja mindannyiuknak. A naivitasuk.
Elkepzelem, milyen lenne, ha most megmozdulna; talan a biztonsag kedveert el kene vagnom a torkat. Aztan arra gondolok, mennyire kar lenne erte - elvegre is hosszu, karcsu hattyunyaka volt, egy azok kozul, amiket csak ugy nem vag fel az ember; talan ez volt az oka annak is, hogy egyaltalan hazahoztam.
Puszta kivancsisag; a vagy az irant, hogy megtudjam, milyen lenne nyakara kulcsolnom az ujjaimat, utolso lelegzetvetelet lecsokolni puha ajkairol, elegtetelt venni a buneiert. Elvezte; vagytol kodos tekintete vegig az enyembe furodott, azt hitte, minden csak jatek - a felismeres tul keson jott.
Nem volt mas valasztasom. Meg kellett olnom.

Ne felj, dragasagom, nem fog sokaig tartani...
Az ejszaka leple alatt vonszolom at a zsakot a rakpart parkolojan; bar madarcsontu testenek semmi sulya nincs, nem erdemli meg, hogy vallamon atvetve cipeljem. A zsak halkan surol az aszfalton; de meg igy is irrital, es elgondolkodok azon, vajon mennyivel lenne kellemesebb vegigkaristolni egy tablan?
A kontenerek arnyekan tul mar csak a viz van; feneketlen, hompolygo uresseg, abba lokom a testet a zsakkal egyutt, aztan figyelem, ahogy elmerul a vizben.
Nem erdemel jobbat.
Athajolok a rakpart szelen; a zsaknak mar semmi nyoma, de mar nem is gondolok ra - elkepzelem, milyen lenne a hideg vizbe zuhanni, hagyni, hogy ezernyi jeges tuskevel ontse el a tudom, keveredjen a veremmel. Vajon milyen erzes lehet meghalni?
Halkan sohajtva hunyom le a szemeimet, ahogy ragyujtok; emlekeimben meg mindig ott dereng az arca, a mosolya, majd az arcomon csattano keze. Az ujjaim koze gabalyodott, ebenfekete hajtincsei. A neve ajkaimon, egykor annyi ahitattal kimondva, most mar csak megfakult emlekkep. Talan tegnap volt. Talan evezredekkel korabban. Talan mindent csak kitalaltam, talan egyikunk sem letezett soha.
Ennek vajon van ertelme?
Marmint, nagyobb ertelme, mint a sotetsegnek?
A viz lustan hompolyog tovabb, valamerre a tenger iranyaban; osszehuzom magamon a hosszu kabatot, ahogy sarkon fordulva visszaindulok az automhoz.
Ideje munkahoz latni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
216
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: l. a. coltrane   Szer. Júl. 18 2018, 19:05

elfogadva
welcome to our family
Még mindig azt mondom, hogy remek döntés volt a válás. Azt mondjuk nem értem minek ölöd meg a prostikat, de igazad van, adj munkát a halálisteneknek is.
Csókollak. <3
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

l. a. coltrane
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal