Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Szer. Aug. 15 2018, 21:51

Kedd Aug. 14 2018, 23:30

Hétf. Aug. 13 2018, 20:10

Vas. Aug. 12 2018, 19:06

Pént. Aug. 10 2018, 00:15

Csüt. Aug. 09 2018, 21:01

Csüt. Aug. 09 2018, 00:34

Csüt. Aug. 09 2018, 00:33

Share | 

Clint & Victoria ~ good to see u again, my love

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
• esküvőszervező
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 03.

TémanyitásTárgy: Clint & Victoria ~ good to see u again, my love   Szomb. Júl. 28 2018, 21:11

Aphrodite & Adonisz

Az egyik legkedveltebb szórakozásaim közé tartozik -a férfiak fejének elcsavarása mellett-, hogy időnként színházba járok. Talán, ez még az ókorban ragadt rám, hiszen már akkor is imádtam a halandók előadásait még, ha a női szerepeket is férfiak játszották. Igazán szórakoztató kikapcsolódás, pláne, ha egy jóképű férfi kísér valakit. Ezt azonban ma kihagytam. Valahogy jobbnak láttam, ha egyedül nézem végig az előadást, mert így talán emlékszek majd az előadásra is, nem csak arra, hogy csókolgatja a nyakam a mellettem ücsörgő férfi.
A premier előadásra jobbnak láttam, ha kicsit kiöltözök, ezért egy rövid, ezüst színű ruhát választottam, ami a csillogásával kellőképp feltűnő, de mégse olyan, mintha én lennék az est fénypontja. Vagy mégis?
Miután a jegyem megkapom, kíváncsi pillantásokkal karöltve sétálok be a terembe és kutatom fel az ülést, ahonnan majd végig nézhetem az előadást.
Jobban kedvelem a színházat, mint a filmeket, hiszen nehezebb. Ha hibázik az embert, azt rögtön korrigálni kell. Nincs szünet, nincs csapó, sem kivágott jelenetek így a színészeknek többször van alkalmuk improvizálni, ami szerintem a színészetben a legjobb. Jómagam még nem próbáltam a szakmát, de volt már, hogy eltöprengtem rajta, főleg mostanság, mikor Hollywood olyan fényesen csillog. A modern világnak köszönhetően ma már pikk-pakk híres lehet valaki, csak jól kell kinézni és a mi -mármint a nők- esetében az sem árt, ha szét tudja tenni a lábát az ember lánya. Ezt már nem egy színésznő megmondta.
Ahogy a fények elsötétednek és az emberek is elhalkulnak, érdeklődve pillantok a színpad felé. Elég jó helyet sikerült szereznem: középen ülök a tizenkettedik sorban, ahonnan tökéletesen rálátni mindenre anélkül, hogy ki kellene törnöm a nyakam.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Clint & Victoria ~ good to see u again, my love
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kávézó és ivolda Csapos úrnak ajánlva