Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Killian Spade, Soren Salander

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 20:36

Yesterday at 20:09

Yesterday at 14:07

Yesterday at 13:32

Yesterday at 12:20

Yesterday at 12:18

Yesterday at 07:09

Yesterday at 07:07

Yesterday at 07:05

Share | 

Grace Ingram

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Szexuálpszichológus
⌲ Hozzászólások :
10
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D. C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 29.

TémanyitásTárgy: Grace Ingram   Vas. Júl. 29 2018, 19:03

Grace Naomi Ingram-Choi
Hugs were invented to let people know that you love them without saying anything
Philotész, Gracie
kortalan
istenek
Kim Tae Ri
házas
biszexuális
canon
Kratosz és Nüx lánya, aki a barátságot és a szeretkezést személyesíti meg. Régen Aphrodité kíséretében volt.  

Sex on the Beach
Pörgetem a tollat az ujjaim között, pedig nagyon figyelek a páciensre. Egyedül jött a férje nélkül, pedig általában párban jönnek, kivételes alkalom, hogy most csak a nő jött. Nem is kellett fogadnom, de azzal szembe köptem volna magamat. A barátság istennője nem küldi el azokat, akiknek problémája van, és én tudom megoldani. Legalábbis próbálom.
- Esetleg néhány jelmez? Szerepjáték? Mármint nem rögtön a domina bőrébe bújjon, talán kezdetnek egy tanárnénis játék. Vagy menjenek el klubokba.. Beszéljék meg, hogy adnak egy hónapot, randizzanak, ismerkedjenek.  – teszem le végül az íróeszközt, több ötlet nem is jut eszembe jelenleg. Viszont valami csak jó, vagy nem egymásnak teremtették őket, ezt nem tudom, ha valaki tudja ,az a bátyám, ő meg nem fog ilyeneket az orromra kötni.
- Tényleg sikerülhet? – pislog rám nagy szemekkel, szelíd mosollyal nézek vissza.
- Ha nem próbálják meg egyiket se akkor nem tudhatjuk. – ingatom meg a fejem, vége az órájának, én meg végre mehetek megnézni Allurát. Megígértem az anyjának, hogy megnézem, ha nincs otthon Farid. Bujkálok a saját unokám elől, még.

- Úgyis hamarosan kiderül, de mi lenne, ha esetleg kicsit bántanád Faridot? – pillantok a vöröshajú istennőre, komoly képet vágva, majd a babához fordulok egy grimasszal.
- Minek? Irgalmatlanul hamar meggyógyul, elég volt egyszer bántani, arra se emlékszik. – értetlenül pislog, halkan szusszanok.
- Törd ki a nyakát, két percen belül vissza is kell térnie. Mármint a nagyapja eddig szokott tetszhalott lenni. –
- És én azt hittem te a normálisabb gyerekekhez tartozol. Mi az, hogy szokott? Te hobbiból a nyakát törted..töröd?
- Fogjuk rá. Fura a hobbim, na. Amúgy is Árész kölyök, még tetszik is neki.
- Ühüm..és te vagy a lányom dédanyja, vajon mit örököl tőled? –
- Remélem csupa jót, majd hívj mikor jöhetek, előbb szedd össze Faridot, nem ketyeg az órája, egy életen át az agyadra mehet, s fordítva. – cuppanós puszit nyomok a kisasszony arcára mielőtt hazateleportálnék.

Végre itt alszik a férjem is, nem tudom mióta kellett ölelnem egy vacak párnát. De sokkal hamarabb felkelek, mint ő, úgyhogy boldogan figyelem, nyálzik, engem meg ez szórakoztat.
- Tudom, nyáladzok. – vigyorog, mire felnevetek.
- Komolyan gondoltad, amit este mondtál? – muszáj tudnom, mert ez nem lesz egyszerű menet, akárhonnan is nézem.
- Még szép, 110 gombócból is sok, nemhogy házasságban eltöltött évből. Felveszem az egyenruhám és bemegyek beszélni anyáddal. Nem titkolózhatunk többet. – bújok hozzá, ahogy átkarol.
- Oké, igazad van. Én meg akkor kérek pár percet apától, hozzá nehezebben lehet bejutni, de talán Sophrosyne tud segíteni. – szusszanok fel halkan, egek, miért ilyen nehéz meglátogatni a szülődet?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
39
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Grace Ingram   Vas. Júl. 29 2018, 22:54

elfogadva
welcome to our family
Túléltem
a lap olvasása közben egy többlebenyes agyvérzést, úgyhogy szúszá.
Tudod, hogy nem azért harapok, ha a gyerekeim nem követik a hagyományokat vagy szarnak arra, amit az apjuk pofázik, de a jó híreket illik azért elmondani a felmenőknek. De így ennyi év után lesz pár keresetlen szava ehhez az ügyhöz pár személynek. A helyzethez. Mert nekem nincs ellenemre a férjed, de jössz még az én utcámba.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Grace Ingram
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal