Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Martin Storm, Soren Salander, Woody Nash

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 20:36

Yesterday at 20:09

Yesterday at 14:07

Yesterday at 13:32

Yesterday at 12:20

Yesterday at 12:18

Yesterday at 07:09

Yesterday at 07:07

Yesterday at 07:05

Share | 

Amelia Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Hunting you
⌲ Hozzászólások :
1
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Amelia Walsh   Kedd Júl. 31 2018, 17:33

Amelia Elizabeth Walsh
idézet a karakteredről
Lia
32
vadász
Scarlett Johansson
kapcsolatban
Hetero
keresett/saját
Tessék megnézni Daphne-nal, ugyanazt tudom én is.  

useri információk
Kérdőn tekintek a nővéremre, már megint bepörgött, pedig tegnap jött vissza Ausztráliából, képes volt odáig menni egy mantikór miatt. Kissé megrögzött, mármint értem én, hogy anyánkat egy ilyen ölte meg, viszont akkor sem fogja kiirtani a világ összes madárkáját. Pedig elég hosszú életűek vagyunk, bár a fene se tudja mit hoz nekünk a Sors.
- Megölted, vagy nem? Akkor most miért puffogsz, mint egy piros lufi? – fordulok vissza a fegyverhez, amit tisztogatok éppen.
- De én kettőt akartam, kettőről volt szó! Erre csak egy volt ott. – toppant egyet dühösen.
- Ja, mert kettővel elbánsz, én pedig Aphrodité vagyok. -
- Nem hiszed el, hogy simán kinyírok akár kettőt is? –
- Nem, nem hiszem el, mivel még egy istent is képes leteríteni, ha éppen mázlija van, te meg csak egy félvér vagy. Igen-igen Árész lánya, pont ezért vagy vakmerő. -
- Oké, te ki vagy és mit csináltál Ameliával? -
- Apánk kardjára, még mindig én vagyok, és a józan eszedet is nekem köszönheted, mi lenne, ha nem hisztiznél? Legközelebb elkapod, addig is menj, fáraszd le Crosst, cincáld szét az idegrendszerét, bánom is én mit csinálsz. Nekem Kínába kell mennem. Örülök, hogy láttalak. – tessékelem ki a testvéremet a lakásból, majd Nicknek is hagyok egy levélkét, mondjuk tudja merre megyek, de biztos, ami biztos alapon.

A jelentés szerint egy gorgót kéne itt találnom, extra óvatosan közlekedem, nem igazán szeretnék kővé változni. Elég sok dolgom van, megmondani Nicknek, hogy félistennő vagyok, túlélni azt a beszélgetést, talán megházasodni, gyerekeket szülni, ilyesmik. Erre gorgónak semmi nyoma, mármint, de, csak legalább két napos a nyom. Talán máshova fészkelt, vagy járt itt valaki hamarabb. Előveszem a machete-m, lecsapkodom a borostyánt, aztán káromkodva feszülök neki az ajtónak, ami nehezen megadja magát, néha tényleg szuper Árész gyereknek lenni. Fura érzés kerülgetett már akkor is, amikor ideértem, viszont most egyre jobban erősödik bennem az érzés, hogy lesz bent valaki. Meglepett arccal mérem végig a ropi ujjú félvért. Ezer angol fontot teszek arra, hogy a rokonom. Akit persze ki is engedek, aztán utána megyek, mert tudni akarom mi folyik itt. Miért nem születhettem tényleg egy normális ladynek?
- Jó, figyelj eljuttatlak Szöulba, onnantól kezdve a magad ura vagy. –

Samuelt eljuttatom, ahogy ígértem, felhívhatnám amúgy a bátyámat, viszont még nem kéne neki tudnia arról, hogy él a fia. Nem igazán labilis még.
- Mi a helyzet Vörös Óriás? – hallom meg apám hangját, mire szemforgatok egyet.
- Layton fia él, gondoltam tudni szeretnél róla. Ő még nem tudja, sőt csak neked szóltam. Szöulban van, ha esetleg meg akarod keresni. Eléggé instabil még, egy mocskos lyukban találtam meg Kínában. -
- Kösz angyalbögyörőm, intézem. – szakítja meg a hívást. Remek családi dráma, ez kell nekem.

Ledobom a táskám az előszobába, a cipőmet a tárolóba teszem, és megyek a nappaliba.
- Nick..ráérsz úgy fél percre, valamit meg kell beszélnünk. – nézek egy sóhajjal, tuti azt hiszi szakítani akarok vele, pedig nem..Majd ő fog engem elhagyni. Mégis ki akar egy hazug félistennővel lenni, főleg, ha az ember vadász, és nála őrültebbel nem találkoztam soha, kivéve Daphne.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

skandináv istenség

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 05.

TémanyitásTárgy: Re: Amelia Walsh   Kedd Okt. 09 2018, 00:42

elfogadva
welcome to our family
Kedves Amelia!
Az életed kifejezetten eseménydús, bár melyik vadászé nem az. Wink Elismerem, Árész lányának lenni rá tesz a „hűha, faktorra” nem is kicsit. Tetszik, hogy apró részleteket ragadtál ki egy rövid időből, ezzel is megmutatva, milyen sűrű napjaid vannak. A testvéreddel jobban hasonlítotok, mint azt hinnéd, és talán a családi dráma sem lesz olyan vészes. Talán. A párod miatt pedig nem aggódnék, hidd el, a szerelem mindent legyőz.  
Nem is szaporítom tovább a szót, foglald le szépséges arcodat, és szaladj a játéktérre, a kedvesed biztosan vár már.  *-*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Amelia Walsh
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal