Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Bruna Haraldsdottir, Martin Storm

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 20:36

Yesterday at 20:09

Yesterday at 14:07

Yesterday at 13:32

Yesterday at 12:20

Yesterday at 12:18

Yesterday at 07:09

Yesterday at 07:07

Yesterday at 07:05

Share | 

Samuel Cho

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

félvér

⌲ Foglalkozás :
Munkanélküli
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2018. Oct. 02.
⌲ Kor :
106

TémanyitásTárgy: Samuel Cho   Kedd Okt. 02 2018, 22:03

Samuel Leigh Cho
idézet a karakteredről
Go Se-Yoon, Sam
106
félvér
Jang Geun Suk
Özvegy
Hetero
keresett/saját
Philotész és Go Yu Yin második gyereke, igen, ő is él, mint a bátyja. Szívós ki félvér, és amikor tudta ki is használta a képességeit, viszolygást kelt -többnyire halandókban-, gyengébb idegrendszerrel rendelkező félistenekben. Képes arra, hogy feltüzelje az embereket, vagy éppen egymás ellen hangoljon bárkit.  

useri információk
Minden rendben lesz. Szerettem volna mondani, de túl késő volt már, éppen csak egy pillanaton múlt az egész. Kimet elszakították tőlem, most még a viszolygás se érdekelte az embereket, túlfűtötte őket a gyűlölet, ezzel pedig nem tudtam mit kezdeni, csak hagytam, hogy elcipeljenek.
- Itt fogsz megdögleni, lázadó. – csapja rám a rácsajtaját, mire ráemelem a tekintetem.
- Amint kiszabadulok megöllek, legyen az tíz, húsz év, sőt a családodat is. – vérszomjas mosolyt villantok rá.
- Ó, igen az a csinos barna..olyan könnyű volt átvágni a nyakát. – veti oda foghegyről, üvölteni kezdek, ki akarom tépni a szívét, vagy kibelezni, mindegy, tocsogjon a vérben. Tényleg halott lesz, nem érdekel mennyit kell várnom rá. Pedig a türelem nem tartozik az erényeim közé, az eltávozott nejemet is már a harmadik randevúnkon megkértem, igent mondott. Nem is bírtam volna ki, ha nemet mondd. Makacs félvér, ha kicsit is tiltakoztam volna most nem lennénk így. Viszont mind a ketten azért tevékenykedtünk, hogy felszámoljuk a zsarnokságot.

Ötezerhatszáz strigula után már meguntam a falra való vésést, tényleg itt fogok megrohadni. Úgyhogy fogalmam sincs hány éve is vagyok itt, az egyetlen barátom akivel beszélgettem az egy rothadt tök volt, mára az is elporladt. Végül is a buddhista papok is több évig bírják étel, víz nélkül, az már megint más kérdés, hogy ők meditálnak, engem meg csak a gyilkosság hajt.
Nyikorgás, káromkodás hallatszik, és egy vörös hajkorona. Félisten. Ó, micsoda szerencse, hát nem egy Árész kölyök.
- Akár ki is nyithatnád az ajtót, esetleg megmondhatnád milyen évet írunk, kezdetnek ennyi is elég. – lépek a rácshoz, és fonom a ropihoz hasonló ujjaimat a hideg fémre. Rám férne egy kis étel.
- 2018..na, de mielőtt kinyitom az ajtót áruld el miért is vagy itt?
- Áh, a kínaiak elfelejtettek, úgy harminc éve. Nem érek rá, eleget voltam itt, engedj ki kérlek. Nem Rumpelstiltskin vagyok, akinek cserébe kell valami. Árész a nagyapám, tudod család miegymás.
- Go See-yon, szolgálatodra.- intek egyet, aztán elhagyom a terepet. Amelia..felőlem aztán úgy hívják ahogy akarják.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
39
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Samuel Cho   Szer. Okt. 03 2018, 02:17

elfogadva
welcome to our family
A nejem nem akarja a bátyád látni sem egyelőre. Én pedig szeretnék találkozni olyan szabadságharcosokkal, akik mindent feladnak a célért. Ezt... egészen biztos, hogy tőlem örököltétek, másik részben Árésztól egy kicsit. Hiába a lányom az anyátok, tudom, hogy a másik nagyapátoktól is sokat kaptatok. Fogd meg a szenvedélyed és dobd ki belőle azt ami árt. Légy erős, mert sok fog rátok zúdulni.
Várlak téged is a játéktéren tárt karokkal, drága unokám.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Samuel Cho
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal