Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Martin Storm, Soren Salander, Woody Nash

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 20:36

Yesterday at 20:09

Yesterday at 14:07

Yesterday at 13:32

Yesterday at 12:20

Yesterday at 12:18

Yesterday at 07:09

Yesterday at 07:07

Yesterday at 07:05

Share | 

Jim & Sam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

félvér

⌲ Foglalkozás :
Munkanélküli
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2018. Oct. 02.
⌲ Kor :
106

TémanyitásTárgy: Jim & Sam   Szer. Okt. 03 2018, 22:21

Szerencsére a nagynéném, vagy ki a fene elintézte, hogy átkerüljek a saját országomba, még új okmányokat is kaptam. Fogalmam sincs, hogy sikerült elintéznie ilyen gyorsan, biztos valami neves európai családba született, vagy elég annyi,hogy kinek a lánya. Persze azt nagyon jól gondoltam, hogy hiába megyek a régi lakásunkhoz nem lesz ott semmi. Főleg nem a mi cuccunk, legalább annyi kiderült, megvannak, egy raktárban. Jár egy pacsi a lakóknak.
Lassú léptekkel indulok el a címre, tömegközlekedés ugyan már..örülök, hogy végre szabadlábon mozoghatok. Szemügyre tudom venni a mostani halandókat, és egyáltalán nem tetszik néhány fiatal viselkedése, vagy kacérkodása, éppen ezért emelem fel jól láthatóan a kezem. Nem igazán érdekel, hogy nem divat a gyűrű viselése, ennyi maradt a néhai nejemből.
Ugyan nem milliókat kaptam, de legalább annyival megdobott a Vörös Törpe amivel kihúzom pár napra, éppen ezért térek be egy kávézóba, s lépek a pulthoz. De majdnem el is dobom meglepettségemben, gyorsan fordulok az ajtó felé. – Jól áll neked a halál. – nézek egy vigyorral a bátyámra. Azt rebesgették meghalt, elég élőnek tűnik.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

⌲ Foglalkozás :
Sergeant major, ROK-SWC
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Csatlakoztam :
2018. Sep. 21.
⌲ Kor :
108

TémanyitásTárgy: Re: Jim & Sam   Szer. Okt. 03 2018, 22:58

Már itthon vagyok vagy három napja, de mostanra kezdett el kiengesztelődni Eun Ae. Nem szereti, hogy ha az éjszaka közepén eltűnök. Pontosabban azt nem szereti, ha nincs velem és nem a saját szemével látja, hogy élek. Aminek hálát adhatok, hogy az elnyomás alatt sosem változott meg az ország jelleme. Az egyetlen olyan állam vagyunk, ami úgy van szétszakítva, hogy a határ mindkét oldalán ugyanaz a népcsoport él a mai napig. De udvariasak maradtunk, tisztelettudóak és a bűnözési ráta is minimális.
Hazafelé baktatok a laktanyából, amikor kapok egy SMS-t, hogy vigyek haza pár dolgot. Annyira kiszámítható vagyok civilben, hogy csupa olyan üzletbe küld be, ami útba esik. Már ösztönösen tartom úgy a kezem, hogy látható legyen a gyűrű, pedig nagyon nyugatias hagyománynak tartják itt most is.
Belépek a kávézóba, mert itt lehet kapni a nejem kedvenc muffinját és ő váltig állítja még ő sem tud olyat sütni. Szinte fel sem tűnik, hogy nem vagyok egyedül félvér az üzletben, mert a szakaszvezetőm is az. Ahogy felnézek és meglátom magam előtt Samet, majdnem felordítok, de csak jól kikerekednek a szemeim. - Hú bazd meg. - szalad ki a számon. - Neked is öcskös. Hol bujkáltál eddig? Hol van Kim? - nézek körül, lehet a pultnál van a felesége?

félvér

⌲ Foglalkozás :
Munkanélküli
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2018. Oct. 02.
⌲ Kor :
106

TémanyitásTárgy: Re: Jim & Sam   Szer. Okt. 03 2018, 23:57

Persze óvatosan sunnyogtam, nem akartam rögtön a szüleimbe botlani, akkor tuti halott lennék, csak a rend kedvéért, mert pont eleget gyászoltak, én meg itt vagyok, ragyogok. Erős túlzás az a ragyogás, de a lényeg azért csak átmegy. Örülnöm kéne, végre nem egy sötét mocskos cellában rostokolok, mégsem érzek egy csepp boldogságot se. Pár napja élvezhetném a szabadságot, néha meg visszavágyom abba a mocsokba, ahol harminc évet töltöttem. Ott nem kellett aggódnom mi is fog történni, mivel mindennap ugyanolyan volt. Erre itt vagyok egy olyan közegben, amit nem érzek a magaménak, noha világ életemben itt éltem, kivéve a fogságot. De azt se értem mi az a papírvékonyságú lap, amibe beszélnek. Komolyan ennyire megváltozott a telefonálás is?
- Ja, bazd meg. – hümmögök kicsikét, hát most mit mondjak? Ejnye-bejnye, hogy nem szólt arról, hogy amúgy él? Azt se tudta merre vagyok. A kérdésáradatra biccentek a fejemmel egy távoli asztalra, amihez letelepszem, a csatlakozása után válaszolok rá. – Valami koszos kis lyukban Kínában, harminc évig nagyjából. Kim…ő, nincs többé. Kivégezték, akkor amikor engem bedobtak a börtönbe. Remélem nem szenvedett sokat. -
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Jim & Sam   

Jim & Sam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal