Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:24

Hétf. Nov. 12 2018, 14:44

Kedd Nov. 06 2018, 00:08

Hétf. Nov. 05 2018, 11:28

Vas. Nov. 04 2018, 22:46

Csüt. Nov. 01 2018, 21:46

Csüt. Nov. 01 2018, 18:09

Szer. Okt. 31 2018, 17:58

Share | 

Kisfiam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Livestreamer
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Csatlakoztam :
2018. Oct. 27.

TémanyitásTárgy: Kisfiam   Kedd Okt. 30 2018, 22:11

... (Wecht-)Newton
The nearer the dawn the darker the night.
Rád van bízva
99 múltál szeptemberben
görög istenek
KJ Apa (?)
1919 szeptemberében láttad meg a napvilágot Szöulban. Az édesapád Eosphoros, a hajnalhozó, én pedig egy halálistennő vagyok. Balszerencsédre kaptál abból az erőből, hogy képes vagy érzékelni a környezetedben, hogy ki fog hamarosan és miként meghalni. Ezek látomásként kísértenek. Tudsz róla, hogy engem kegyetlenül megviselt a szülés utáni depresszió és képtelen voltam anyaként funkcionálni, ezért apád nevelt egyedül, nekem pedig minden emlékem el kellett veszítenem rólatok. Mindig is kíváncsi voltál és az én tudtomon kívül sündörögtél a környékemen is. Még Koreában is és aztán Amerikában is. Apád ugyanis zászlajára tűzte, hogy mindkettőnkön rajta tartja a szemeit. Én ugyan hosszú évtizedekre a drogokhoz menekültem és világtalan voltam, 5 éve tiszta vagyok, amikor apáddal gyakorlatilag New Yorkba raboltatok. Eleinte persze te is jól szórakoztál azon, hogy apádból profi Twitch streamer lett, de annak örültél, hogy én vagyok a társa ebben. Ugyan felnőttél már, de szoktál nézni minket és derülhetsz bőven az egészen.
Viszont megismerhettelek, mert összefutottam veled a kis játékszentélyünk előtt és megleptél, hogy nem hatott rád apád kis trükkje, hogy a rokonaimon és a rajta kívül más nem érhet hozzám férfi.
Hamarosan nekem is leesik minden.
Te pedig ragyogj, fiam.

// Az égvilágon semmi megkötés nincs, hogy most mit csinálsz vagy a múltban voltak-e stiklijeid, de persze neheztelhetsz rám egy kicsit...

A család
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kisfiam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal