Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:24

Hétf. Nov. 12 2018, 14:44

Kedd Nov. 06 2018, 00:08

Hétf. Nov. 05 2018, 11:28

Vas. Nov. 04 2018, 22:46

Csüt. Nov. 01 2018, 21:46

Csüt. Nov. 01 2018, 18:09

Szer. Okt. 31 2018, 17:58

Share | 

Maynard Wecht

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Vice President
⌲ Hozzászólások :
1
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D. C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. Oct. 26.

TémanyitásTárgy: Maynard Wecht   Szer. Okt. 31 2018, 21:35

Maynard Gabriel Wecht
Van egy pillanat, amikor a halálnál van minden ütőkártya, és egy mozdulattal lecsapja az asztalra a négy ászt.
Alelnök úr, Maynard, Thanatosz
kortalan
isten
Tom Hiddleston
házas
hetero
canon
Haláli fazon vagyok.

dead rising
Mindenkit meghívtak arra az esküvőre, de nem mentem el, amúgy sincs időm ilyen csacskaságokra. Egyike vagyok azon isteneknek, akiknek sosincs szabadideje, és valami berögződés, hogy minden egyes halálnál, ami hozzám tartozik ott szeretnék lenni.
- Hé Tökfej, már megint itt búslakodsz? – szemforgatok egyet, Kér kéretlenül mászik bele az aurámba.
- Neked nem éppen valaki gyilkosságánál kéne lenned? Amúgy meg nem búslakodom, végre van fél óra nyugalmam. Igazán békén hagyhatnál. Piszkáld Hüpnoszt, az még neked is kihívás, tuti alszik megint. -
- Akkor nem is zavar, hogy Harmoniát más vette el? -
- Dehogynem, és van időm..hamar meghal. – bökök rá a nevére a listámon egy kegyetlen kis mosollyal.
- Na és a gyász? Nem egy olyan istennőről beszélünk, mint én.
- Anya fekete rózsáira, belőled nem is kell több, elég egy, remélhetőleg nem is lesz több. Amúgy türelmes leszek, nem úgy, mint te.- egészen véletlenül lököm fel a szárnyaimmal, amikor elhaladok mellette. Néha tényleg gyerekes tudok lenni, vagy csak ő hozza ki belőlem, fogalmam sincs.

- Thanatosz! – anyám hangja csak úgy hasít a levegőben. Három napja már, hogy a kastélya környékére nem léptem, de most muszáj volt.
- Anya..örülök, hogy látlak. – veszem elő a legszebb arcomat.
- Én meg nem..te komolyan megloptad a saját anyádat?! Tudod te meddig kell nevelgetni azokat a rózsákat?! –
- Öhm..nem? –
- Kétszáz évig, te meg csak úgy fogod és letéped? Van rá valami épeszű magyarázatod?
- Harmonia, megkértem a kezét, igen, a te rózsáddal. Nő majd másik. Ne haragudj, dolgom van. – van, amikor muszáj visszavonulnom. Főleg akkor, amikor az apám jelenlétét is megérzem.

Megdörzsölöm kicsit a halántékom, és az unokaöcsémre pillantok, egész aranyos, tuti az anyjára ütött, és nem a bátyámra..
- Biztos a te gyereked? – teszem fel a kérdést Morosznak, mire sértődötten néz rám. – Jó, csak vicceltem, elvesztetted a humorérzéked? Amúgy hagyod az anyjának, hogy legyen vele vagy mindenhova viszed? -
- Dehogy, néha megetetheti. Amúgy is a te gyereked sokkal érdekesebb téma.
- Uh..pletykálni szeretnél vénember? Mindent tudsz, nem? Remélem hamarosan visszaszerzi az emlékeit is, halálosan unom az egész cécót. – forgatom meg a szemem. – Ideje lenne a fiának is megismernie a normális Tae-t, aztán ott van a drága hajnalka is, akinek kell a felesége, tisztán, drogmentesen. Tudja a fene, hogy most mit szed éppen, vagy mit nem szed, nem is érdekel igazából. – megvonom a vállamat, levettem róla a kezem, már elég régóta, amíg össze nem szedi magát nem tudok vele mit kezdeni. Hiába járattam a számat feleslegesen, majd a férje megoldja. Csak a feleségemet sajnálom, aki egy ideig megborult miatta, számomra a legfontosabb Harmonia békéje.
- Jó jó, durcáskodj csak, mi megyünk, megengedem az anyjának, hogy megfogja két percre. -
- És még én vagyok az elviselhetetlen. – pislogok a hűlt helyükre.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
33
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Maynard Wecht   Hétf. Nov. 12 2018, 14:44

elfogadva
welcome to our family
Találtam neked egy nagyon jó idézetet, alelnök úr...

小事小料理,不可因小而忽之·,大事大振作,不可因難處而隱諱。朕意若果能如此實心奉行,以忠正一一字感化,不數年,賊亦人也。見文武大臣實心忠勇為國,屬員清正愛民,營伍整齊,士卒曉勇,而百姓不懷如是德,不畏如是威,仍去成群為匪者,朕想必無此理也。

Jung-cseng kínai császár
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Maynard Wecht
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal