Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:24

Hétf. Nov. 12 2018, 14:44

Kedd Nov. 06 2018, 00:08

Hétf. Nov. 05 2018, 11:28

Vas. Nov. 04 2018, 22:46

Csüt. Nov. 01 2018, 21:46

Csüt. Nov. 01 2018, 18:09

Szer. Okt. 31 2018, 17:58

Share | 

I'm the jackpot tonight.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

skandináv istenség

⌲ Hozzászólások :
15
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 05.

TémanyitásTárgy: I'm the jackpot tonight.    Vas. Nov. 04 2018, 22:46

To: My Trickster
Hosszú napom volt. Nagyon. Estére már alig állok a lábamon, de végül is félig sikeres volt ez a mai nap. Néhány hete a férjem azt mondta, egy rövid reggeli beszélgetés alkalmával, hogy keresnem kellene valami munkát, akkor nem lennék ennyire feszült és rossz kedvű állandóan. Persze, utálatos érzés, hogy itthon ülök hét számra, de még utálatosabb az, hogy ő szinte soha nincs otthon. Így úgy döntöttem, hallgatok rá, és szépen el megyek munka után nézni.
Az állás vadászatból érek haza, hulla fáradtan, de mégis boldogan. Isteni képességeimet is be kellett vetnem, hogy enyém legyen a munka, de végül is óvónő leszek. Mindenféle papírt kerestek rajtam, de úgy döntöttem, eléggé a véremben van a gyereknevelés papír nélkül is. Hosszasan huzakodtam velük, de csak sikerült . Így a tűsarkútól sajgó lábakkal, de mosolyogva lépek be a lakásba. Blézeremet már az ajtóban le dobom, és mire a fürdőbe érek, már nem viselek semmit. Boldogan ülök a kádnyi forró vízbe, jól megérdemelt pihenésemet tölteni. Mikor már egészen hűvös a víz, kelletlenül ki mászom, és el indulok a szobám felé. Keresem a hálóingemet minden felé, de sehol sem találom, majd hirtelen a homlokomra csapok. Indulás előtt egy nagy kupac holmit vittem át a férjem szobájába, hogy majd el pakolom ha haza érek. Nyugodtan lépek be abba a helyiségbe, ahova máskor a fejemet sem szívesen dugom be. Önbizalommal tölt el, hogy hamarosan munkába állok, és ha nem is leszek tőzsdecápa, valamelyes függetlenséget szerezhetek. Felszabadító érzés, úgy érzem, már nem ő határozza meg teljes mértékben az életemet. Persze, ott van a kupacban a vékony, selyem halóing, ahogy emlékeztem. Lassan húzom fel, minden tagom fáj az egész napos talpon levéstől, de végül úgy döntök, el pakolom a ruhákat is. Ahogy, el tűnik a kupac, meg igazítom a finom anyagú lepedőt, meg engedve magamnak, hogy egy pillanatra le üljek rá. Ahogy az ágy támlájának ér a hátam, a fejem szinte azonnal el nehezül. Rég rohant rám egyszerre ennyi érzelem, mentálisan is elfáradtam tőle. Nem is veszem észre, mikor a szemem le ragad, és a támla mentén lassan le csúszom a puha takaróra. Arra sem ébredek fel, hogy fázom, és talán a második világháború sem riasztana fel. Bezzeg arra, hogy nyílik, majd csukódik az ajtó azonnal ki pattan a szemem, de meg sem mozdulok. Le hunyom pilláim, és várom, hogy be lépjen az ajtón. Kíváncsi vagyok, mit fog reagálni rá, hogy így talál itt engem.
Zene helye
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

I'm the jackpot tonight.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal