Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Berserk Halldor, Neda Bousaid

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Today at 01:18

Yesterday at 22:23

Yesterday at 22:05

Yesterday at 20:54

Yesterday at 20:28

Yesterday at 17:47

Yesterday at 15:28

Yesterday at 13:20

Share | 

Bree & Antonio

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
NSA ügynök
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
Tartarosz
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 29.

TémanyitásTárgy: Bree & Antonio   Csüt. Dec. 06 2018, 20:57

Vannak bizonyos esetek, amikor drasztikus dolgokhoz kell fordulni, mint az emberrablás. Egyébként nem szeretem az ilyet megtenni, még parancsba se adni, de hát most tényleg szükség volt rá. Sőt mi több, rögtön azt kellett volna mondanom, hogy lőjétek le, és mehet rá a savasfürdő, aztán majd a maradékot eltüntetik. Lehet ezért a döntésemért még meg fogom égetni magam. Viszont kíváncsi vagyok, hogy mit tud, és mit adott már át a hatóságoknak, aztán majd eldöntöm, hogy megölöm, vagy életben hagyom, aztán élete végéig lehet a pincében. Szerintem ez tökre korrekt ajánlat, főleg tőlem. Más lehet már régen kinyírta volna, tőlem pedig kap egy esélyt, remélem meg is fontolja. Ha nem..akkor érzékeny búcsút veszünk egymástól.
Lassú léptekkel sétálok le a pincébe, s nyitom ki a cellája ajtaját. Nem egy Hilton hotel, még a Four Seasonhöz se tudom hasonlítani, ám nem a kényelem a lényeg itt, hanem, hogy kicsit megtörjön az ember, főleg lelkileg.
- Szóval..elmondom a szabályokat, ne kiabálja, attól rémesen megfájdul a fejem, meg amúgy is tök fölösleges. Kettő, elmondod mit adtál át a hatóságoknak, aztán talán életben hagylak. Három..nincs harmadik pontom. Kérlek,beszélj. Nem lenne szívem ilyen szép arcot eltemetve látni. – ingatom meg a fejem egy halk szusszanással.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
☤ Queen Consort of Tartaros ☤
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
☤ Washington D.C. ☤
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Bree & Antonio   Csüt. Dec. 06 2018, 21:45

Ez az ember egy rák az emberiség lelkén. Iszonyú hideg a cella amibe bedugtak, pedig kint tudom, hogy tombol a hőség. Nem tudom, hogy most hálás legyek vagy ezért is külön dühös. Egy átkozott gringa vagyok itt csak, aki után fütyültek az utcán, nekem meg el kellett játszani, hogy élvezem is valahol talán. De minden másodperc szenvedés itt. Először orvos lettem, aztán DEA ügynök. Szerencsére remek befektetés vagyok, mert azonnal észlelem a túladagolást és kezelni is tudom. A helyi kontaktom két hete kinyírták, így nem tudtam még haza sem üzenni semmit, az itteni hatóságok pedig leszarják a nők véleményét, még akkor is, ha hasznos.
Gyakorlatilag mindenem fáj, én pedig felnézek a dögunalom cella plafonjára. Én is úgy nézek ki általában, mint Margaret Thatcher, úgyhogy nem kéne megszólalnom sem. Kínomban elkezdem az Another One Bites the Dust-ot énekelgetni magamban, az sem érdekel, hogy hallom a lépteit, csak amikor már belép, akkor hallgatok el és függesztem rá a durcás pillantásomat. A szavaira felemelem a szemöldököm.
- Döntse el, hogy magáz vagy tegez, nem vagyok a cimborája. Már mondtam. Megölte a kapcsolatomat, nem tudtam semmit továbbítani, a helyiek nagy része meg a maga zsebében van. Szép arc? Tudja kit röhögtessen. - fonom össze a karjaim és elfordítom róla a tekintetem.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
NSA ügynök
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
Tartarosz
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Bree & Antonio   Yesterday at 12:34

Mondjuk felőlem sikoltozhat is itt egész nap, a hálóm elég messze van, hogy ne halljak bármit is. Vagy azt csinál, amit akar, egészen addig, amíg meg nem unom, hogy itt van, és nem beszél. Akkor is tud dolgokat, én pedig szeretném, ha elmondaná. Hiába öletettem meg a kontaktját, vagyis kivételesen most én húztam meg azt az átkozott ravaszt, az a féreg még bármit elmondhatott azoknak az embereknek, akik nincsenek a zsebembe, elképesztő..egy kis pénz, és máris megtesznek neked mindent.
- Ahogy éppen kedvem van, nem mindegy? Hm..kár, hogy ezt így nem tudom elhinni. Megöltem ez igaz, de pontosan tudom, hogy találkozott vele három hete, szóval? Úgy nézek ki, mint aki röhög? Kérlek, tényleg ne akard, hogy felhúzzam magam. Beszélj. – villan meg a szemem egy kicsikét, és úgy hajolok , hogy egy vonalban legyen a szemünk.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
☤ Queen Consort of Tartaros ☤
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
☤ Washington D.C. ☤
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Bree & Antonio   Yesterday at 17:47

Egész életemben azzal hitegettem magamat, hogy mindenkiben van legalább egy kicsiny jó. Nem számít mennyire próbálják titkolni. De felőle egy olyan erős és sötét kisugárzást érzek, ami még talán vonz is magához. Tudom, hogy személyesen vette a fáradtságot, hogy megölje az egyetlent, aki hitt is nekem és még emberszámba is vett. Ha lenne érkezésem vagy erőm, megbotránkoznék azon, hogy miért érdeklem őt én. Volt már itt előttem más is, ő pedig csak ugrasztott pár embert és vége volt.
- Nem mindegy, mert egészen ártalmas a mentális egészségemnek és annyira nem vagyok jó nyelvekben. Pontosan tudja? Tehát még figyelt vagy figyeltetett is, megtisztelő. Nem, inkább olyannak aki nem tudja miket beszél és azt hiszi, hogy csak azért mert szépeket mond nekem, megtörök. Röhej, próbálja meg valami bombázóval ezt a dumát, biztos beválik. - a kihívására villan az én tekintetem is és ahogy lejjebb ereszkedik, úgy hajolok hozzá közelebb. Érzem a lélegzetében a feszültséget a bőrömön.
- Magának? Soha.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Bree & Antonio   

Bree & Antonio
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal