War, war never changes
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Brian Ingram

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:32

Yesterday at 20:18

Yesterday at 11:30

Yesterday at 00:23

Yesterday at 00:09

Szomb. Jan. 19 2019, 19:51

Szomb. Jan. 19 2019, 17:29

Szomb. Jan. 19 2019, 13:38

Share | 

Jerome Tippets

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Csatlakoztam :
2018. Dec. 29.

TémanyitásTárgy: Jerome Tippets   Vas. Dec. 30 2018, 00:58

Jerome Tippets
In terms of instant relief, canceling plans is like heroin
Hypnos
kortalan
Istenség
Eddie Redmayne
nős
egyenes
canon
Hypnos vagyok, anyámék kevésbé menő gyereke.

useri információk
-Mond, kedves fiam mi járt az eszedben?
Zavartan bámultam a cipőm orrát. A háttérben az utolsó oszlop is nekidőlt a társának, hatalmas robajjal téve a földdel egyenlővé a templomot. – Madarakat szabadon engedni egy esküvőn, romantikus. – vágtam bele a magyarázatba, de apám ábrázata elcsitított.
- Struccokat engedtél el, te kölyök…-és az egyik röpképtelen madár, pontosan ezt a pillanatot választotta ki, hogy belekóstoljon édesapám hajába. Aznap nem kaptam vacsorát.

---
-…próbálj meg természetesen viselkedni. – kérdőn meredtem bátyámra. Természetes állapotomat a fél család leginkább titkolná. Az esetek túlnyomó részében úgy érzem magam, mint aki egy negyvenötórás maratoni hibernációból ébredt, ami miatt a gondolataim sem nem józanok, sem nem normálisak. Ha természetesen viselkedek, annak így nem sok hasznát látom. Anya szerint nem kellene aggódnom. Azért ragadok mindig az álmok között, mert a valóságot nem találom érdekesnek. Ez persze nem igaz. Hogy is ne lehetne érdekes az a világ, aminek ő is a részese?
- Szia Hypnos. Hogy vagy?
- Remélem a gyerekeink a te szemedet öröklik…- méláztam el egy pillanatra. Hiba volt.
- Tessék?
- Azt mondtam szia.
És Thanatos a tenyerébe temette az arcát.
Nem voltam egyszerű kölyök.

---
-Nem bánod, ha megemlítem neki, hogy nőtlen vagy? – pillantottam bátyámra álmosan. Az ő szerelmi élete egy hangyányit jobban alakul az enyémnél. Pláne, mivel ő nem baltázza el olyan faszságokkal, ahogy én.
- Meg se  próbáld.
- Esküszöm, fel sem fog tűnni neked, hogy szóba hoztam. Lopva mint a kisegér. Diszkréten. A testvéred vagyok. Az ikred. Értek ehhez.
- Hé, Hypnos, kerestél? – derűsen pillantottam a betoppanó nőre. Illik a bátyámhoz. Milyen jó, hogy ilyen szuper testvére van mint én. Elegyengetem a rögös utakat a nő szívéhez.
- Igen. Tudtad? Thanatos egyedülálló.
- Megöllek.
- Várj, meg kell kérdeznem Pasithea-t.
-Hypnos, ez nem így működik…
-Azt mondta nem.

---
-Hypnos…azt hiszem ideje lenne megejtenünk a beszélgetést Morpheusszal.
- Milyen beszélgetést? – pillantottam Pasithea, majd a kissrác arcára. Szegény totális zavarban kapaszkodik anyja karjába, én pedig értetlenül meredek rájuk.
- Tudod, a virágokról…meg a méhekről. – leizzadtam. Pasithea mosolya bátorító, Morpheus arcán a zavar egyre csak növekszik, én egyik kétségből a másikba esek.
- Öhm…ijesztő gyorsasággal pusztul ki a méhállományunk…
- Hypnosz, nem...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
247
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Jerome Tippets   Vas. Dec. 30 2018, 09:50

elfogadva
welcome to our family
Mi az, hogy kevésbe menő gyerek? Az összes gyerekem menő, még te is, igaz, hogy életed nagy részét átaludtad, meg átalszod, de hát nincs is ezzel baj, alszol helyettünk is! Menj és mássz a bátyád agyára ahhoz úgyis remekül értesz, meg ugorj be egy kis almás pitéért a mamihoz!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Jerome Tippets
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal