We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Erick Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Erick Smith
Erick Smith

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 02.

Erick Smith Empty
TémanyitásTárgy: Erick Smith   Erick Smith EmptyCsüt. Jan. 03 2019, 06:44

Erick Smith
Az élet szerencsejáték ha tudod a szabályokat nincs más dolgod mint játszani, persze mindenkinél jobban.
i
Erick Smith/Anterósz (Ant)
kortalan
istenek
Macaulay Culkin
egyedülálló
nem érdekel
saját
Árész és Aphrodité gyermeke a viszontszerelem istene. Az ő feladata összekötni a párokat egy bizonyos vörös fonál segítségével, illetve ő felelős mindenért ami miatt a szerelmet átoknak mondják. Mert a fonál nem csak összefon néha gúzsba is köt és képtelenek vagyunk elszakadni a másiktól bármekkora fájdalmat is okoz.
Ez a fonal látszólag alig vastagabb egy hajszálnál viszont tökéletesen eltéphetetlen, ráadásul a fizikai világban is létezik tehát akár fegyvernek is lehet használni.
Emellett ő bünteti azokat akik nem viszonozzák a szerelmet és sok istenhez hasonlóan ő is rendelkezik szárnyakkal.

useri információk
A kockák végig gurulnak az asztalon majd hangos koppanással megállnak. Az egész alig tart tovább két másodpercnél, de arra a kis időre mindenki visszatartja a lélegzetét. Hát nem fantasztikus mennyi életet képes meghatározni egyetlen pillanat? ­ Hoppá! Úgy tűnik ma szerencsés napom van.-Vetek egy pillantást a kockákra amik természetesen már megint a nekem kedvező számokat adták ki. ­ Na akar még valaki fogadni?- Nézek körbe egy elégedett s talán kicsit pimasz mosoly kíséretében mire az asztal köré összegyűlt közel harminc halandó aki ellenem voksolt egyszerre kezdi el szidni édesanyámat. Szegényeknek fogalmuk sem volt kit hívnak ki. Nem szerencsés dolog egy vérprofi ellen játszani márpedig a crapsban évezredek óta én vagyok a legjobb és ezt most szó szerint kell érteni. Már akkor is verhetetlen voltam benne amikor még csak…. Szal ketten játszottunk. Igaz a szabályok meg a létszám változott azóta, de az elv ugyan az. ­ Senki? Ugyan már srácok veszíteni tudni kell. Legközelebb ti nyertek. Történhetnek még csodák.-Az utolsó mondatott néma csend követi majd az egész társaság egyszerre és nem mellesleg dühösen fordul felém mint egy lincselésre készülő tömeg. . Mielőtt barmit is tehetnék egy nagydarab fickó galléron ragad. Árad belőle az alkoholszag ami vagy azért van mert otthon sörbe mártózik fürdővíz helyett vagy azért mert a kezében tartott ital már nem az első Én inkább az utóbbira voksolnék.
­ Ne szórakozz velünk öcsi. Az életemre mernék fogadni, hogy megbuheráltad a játékot. - fröcsögi az arcomba no nyáltenger kíséretében.
­ Az életedre? -A mosoly ismét visszakúszik az arcomra bár most sokkal inkább hasonlít egy prédáját leső ragadozó vicsorára.-lzgalmasan hangzik! Szóval egészen pontosan miben is fogadunk?-
Emberünk pár pillanatig döbbentem bámul maga elé majd szép lassan leereszt a földre.
­ Arra, hogy fémdarabot rejtettél a kockákba- válaszolja dohányfüstös hangon.
­ Oké, akkor ha már ekkora téttel nyitsz- húzok elő egy bankkártyát úgy tisztességes ha én is felteszek mindent. Ezen a kártyán van az összes pénzem. Kereken kettőszázötvenmilló dollár. Na megfelel?- Végül rábólint a dologra.
­ Oké akkor kezdjük! Ha jól emlékszem volt itt valahol egy mágnes-kezdek kotorászni a batyumban. Pár perc tökölés után sikerül kihalásznom és a kockákkal együtt a markába nyomom. Zsebre dugott kézzel figyelem ahogy végighúzza a mágnest mind a hat oldalon. Az ujjaim könnyedén simulnak rá a pillangókésemre. Nem történik semmi.
Megcsinálja a másikkal is. Meg mindig semmi.
­ Vesztettél!-
Szerencsétlen ürgének meglepődni sincs ideje. Egy pillanat alatt mögé kerülök majd egy mozdulattal elvágom a torkát. Na így kell elhallgattatni egy kaszinónyi részeg felnőttet. Még azt is tisztán lehet hallani ahogy a test a földre zuhan. Normál körülmények között tartanom kéne a szemtanuktól, de az ilyen illegális klubokban aligha van valaki aki szeretne kapcsolatba kerülni a rendőrséggel.

­ Öröm volt veletek játszani- szalutálok búcsúzásképpen majd elindulok a hátsó kijárat felé. Amint kilépek az ajtón egy mozdulattal kettétöröm a hamis kártyát és nemes egyszerűséggel köddé válok. Nem teleportálok túl messzire, valahol az egy közeli felhőkarcoló tetején kötök. Szinte azonnal megszabadulók az eddig használt húsz év körüli férfi formájától és fáradt sóhaj kíséretében terülök el immár a jól megszokott kilenc éves alakomban. Valahogy mindig is ez volt az a test amiben a legkényelmesebben éreztem magam. Egyesek szerint azért mert gyerekes vagyok. Na persze.
Ilyen gondolatokkal kezdem kipakolni a hátizsákom, hogy helyet tudjak csinálni a nyereményemnek. Van benne minden: amerikai dollár, pár régi drachma amiknek mostanra max a múzeumban lenne bármi értéke, de akkor sem dobom ki. Két dobókocka, egy fél szendvics , pár hamis személyazonosság, egy labda, tolvajkulcs, a fonalam egy gombócban, satöbbi, satöbbi. Pár ezer év alatt sok mindent fel lehet halmozni még ha néhanapján meg is szabadulók egy két dologtól. Persze tarthatnám a dolgaimat otthon is. Ezzel csak annyi a probléma, hogy nincs hol laknom. Pontosabban állandó lakhelyem nincs. Általában hotelekben, motelekben, vagy rosszabb esetben a híd alatt alszom.

Amikor leköltöztünk a halandók közé szinte az összes isten azon volt, hogy hatalmat és vagyont szerezzen. Milyen unalmasak! Eltelt ötezer év és még mindig nem tudtak más elfoglaltságot találni maguknak az emberek irányításán meg egymás csesztetésén kívül. Talán ideje lenne változtatni nem? Főleg, hogy már egy jó ideje kénytelenek nélkülözni a halandók imádatát. Szerencsére nekem nincsenek ilyen problémáim. Eleve nem maradt fen rólam túl sok mítosz mivel az esetek jó részében igyekeztem meghúzódni a háttérben és a képességeim se mozgatták meg túlzottan az emberek fantáziáját. Mondjuk ezen a téren meg is tudom érteni őket. „A viszontszerelem istene.” Kurva izgalmasan hangzik nem? Hát szerintem se. Szóval amíg ők élik a felső tízezer fényűző életét addig én tökéletesen elvagyok a lerobbant kocsmák és neonfényes kaszinók világában. Meglepődnének ha tudnák mennyi érdekességet lehet megtudni az ilyen helyeken.Mert a fertő nem csak az alja népet vonzza szép számmal fordultak már meg errefelé ügyvédek, bankárok, multimilliárdos cégvezetők vagy épp neves államférfiak akik szeretik elverni a pénzüket piára, drogokra meg prostikra. Az ő fajtájuknak ered meg leghamarabb a nyelve és őket a legszórakoztatóbb zsarolni.
* * *
A kocsma hátsó ablaka tökéletes belátást biztosít a zsúfolt helyiségbe így viszonylag hamar sikerül kiszúrnom az egyik asztalnál kártyázó társaságot. Többségük katona aki egy jó kis ital meg a könnyűvérű nők kedvéért jött ide. Engem viszont csak egy valaki érdekel. Az ablaknak háttal a csoport középpontjában ül egy férfi. Még az arcát sem kell látnom a testtartásából rögtön kiderül, hogy ő irányítja a játékot. Pont úgy mint a mellette álló libát aki kitartóan próbálja felhívni magára a figyelmét Mindegy, hamarosan úgy is kiadja az útját csakúgy mint a tegnapi nőnek. Azt a jelenetet volt szerencsém páholyból végignézni. Életemben nem láttam olyan megalázó visszautasítást. Normál esetben jól szórakoztam volna rajta ha az a rohadék nem pont a nővéremet hajtotta volna ki. Igen Tükhé elég hülye volt ahhoz, hogy kikezdjen egy taplóval , de nem annyira mint az a félisten aki azt hitte megúszhatja, hogy úgy kezelte őt mint egy közönséges kurvát. Széles vállú, hordóhasú csapos lép a fickó mellé és diszkréten a fülébe súg valamit majd továbbmegy. Pár perccel később a katona ugyan olyan feltűnés mentesen távozik. Ez szinte túl könnyű volt. Mindenki vágyik valamire és ha tudod máris kedved szerint rángathatód . Esetünkben ez szimplán csak egy kis plusz hatalom.
­ Máris vége a partinak?- érek elé épp amikor kilép az ajtón. ­ Ennél többet már úgy sem tudok kifacsarni belőlük. Különben is van egy olyan érzésem, hogy itt sokkal érdekesebb dolgokat is lehet találni. Mondjuk egy szabályszegő istent. Nem félsz, hogy elkapnak ­ Egy jó barátért mindig megéri kockáztatni- villantok felé egy csibészes vigyort. Az évszázadok során megtanultam, hogyan mosolyogjak teljes természetességgel bármilyen körülmény között még akkor is ha pont nincs meg hozzá a hangulatom. ­ Ezt én is így gondolom- helyesel a tiszt, de a hangja túlságosan szívélyes, hogy őszinte legyen- ezért is csempésztem ki neked egy kis ajándékot. Egy pillanatra döbbenten meredek a felém nyújtott wiskys üvegre majd egy vállrántás kíséretében elfogadom. Megvesztegetésnek szánta, esetleg le akar itatni; végül is tök mindegy ha már eleve a tálalást is elszúrja. Csak tudnám, hogyan tetszhetett meg Tükhének egy ilyen bájgúnár. Pedig én okos lánynak hittem elvégre szerencsejátékozni is ő tanított. Időközben egyre távolabb érünk a településtől, de az üzletről még egy árva szót sem szóltam. Azt hiszem a barátunk kezd türelmetlen lenni. Egyre hangosabban köszörüli a torkát és egyre feltűnőbben pillantgat az erszényére, de egyelőre még nem hozta szóba a dolgot. Úgy döntök nem én leszek az aki elkezdi a beszélgetést inkább megvárom amíg, hogy ő kezdeményezzen. Úgysem bírja már sokáig. ­ Szóval ismered a tábornokot?- Hoppá, na mit mondtam? Egyből a lényegre tér. ­ Egy régi üzlettárs – telepedek le a fűbe mint aki csak heverészni jött- és bőven tartózik nekem annyi szívességgel, hogy előléptessen valakit a kedvemért.- Persze ezt már ő is tudja elvégre pont ezért jött, de néha érdemes meglengetni azt a bizonyos mézesmadzagot.
­ Tudod meglep, hogy szóba áll egy kölyökkel.- Kevés híja, hogy nem fojtom meg ezt a dögöt itt helyben. Gyűlölöm amikor lenéznek. Nem, egyáltalán nem vagyok az a aranyos kisgyerek akit csak úgy félre lehet állítani. Akkor is ha viszonylag fiatalnak számítok az istenek között és a képességeim sem ép eget rengetőek sokkal többre vagyok képes mint amit el tudnának képzelni. Az egész Olimposz, de még a halandók is keservesen megbánják majd, hogy lenéztek. ­ Engem meg az, hogy egy ekkora idióta, hogy juthatott ilyen magasra?- Rossz, nagyon rossz ötlet egy üzlettársat sértegetni. Ha jobban belegondolok már ezért a ballépésért is megérdemelné azt ami most következik. Kinyújtom a kezem mintha csak valami láthatatlan kötelet akarnék megragadni és pár pillanattal később valóban meg is jelenik az ujjaim között egy hajszálvékony fonál aminek egyik vége a katonához kapcsolódik míg a másik a kocsmáros lánya felé tart. Ó igen a kis nőfalónak is van ám szívszerelme. Erősebben szorítom a zsinórt mire az egyre vastagabbá válik és ezzel együtt a színe is kezd megváltozni. Élénk pirosból először vérszínű majd mély vörös lesz. Végül fekete láncként tekeredik a férfi nyakára. Szélesen elvigyorodok amikor látom levegő után kapkodni. Az erőm ezúttal nem okoz fizikai sérüléseket csupán átalakítja a kettőjük kapcsolatát legalábbis az ő részéről. Ez már nem szerelem hanem megszállottság. Azt mondják a vörös fonál sosem szakad el. Tévednek az a szál nagyon könnyen elpattanhat, de a láncok örökké tartanak. ­ Miért?- kérdezi elfúló hangon mikor végre elengedem. Fura a legtöbben egy hangot sem bírnak kiadni ilyenkor. ­ Tudod nem szép dolog mindenkivel kavarni ha barátnőd van- billentem oldalra a fejem egy elnéző mosoly kíséretében. A kezeimet a hátam mögött összekulcsolva várom a reakcióját. ­ Szóval ezt azért csináltad mert elszórakoztam a nővéreddel?- nevet fel mint aki az előbb hallotta az évszázad viccét. Én viszont most nem vagyok tréfás hangulatban. A vonásaim hirtelen megkeményednek, a szám keskeny vonallá alakul, szemeimben vészjósló tűz lobban. Kevesen láthatták ezt az arcomat vagy legalábbis nem sokan élték túl a találkozást.
­ Ha adjak egy jó tanácsot kapitány- sziszegem az arcába miután a ruhájánál fogva lerántottam magamhoz- sose próbálj egy önző személy előtt ártani annak ami fontos neki. Csúnya vége lehet.- azzal elengedem és megindulok az erdő felé, de azért tíz lépés után még visszaszólok: ­ Ó most jut eszembe! Rosa hamarosan férjhez megy.

.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Erick Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erick Smith   Erick Smith EmptyKedd Feb. 26 2019, 17:21

elfogadva
welcome to our family
Kedves Anterósz!
A viszontszerelem istenének lenni nem olyan unalmas dolog szerintem, mint ahogy gondolod. Very Happy A szerelem egy szép dolog, kell valaki, aki felel érte, hogy az is maradjon. Furcsa jelenség lehetsz a füstös kocsmák mélyén, de amíg nem esik bajod, azt teszel, amit csak akarsz.
Nem szaporítom tovább a szót, szaladj foglalózni, és hódítsd meg a játékteret! Köszönjük a türelmedet.  Erick Smith 2856385791
Vissza az elejére Go down
 
Erick Smith
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: