War, war never changes
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:32

Yesterday at 20:18

Yesterday at 11:30

Yesterday at 00:23

Yesterday at 00:09

Szomb. Jan. 19 2019, 19:51

Szomb. Jan. 19 2019, 17:29

Szomb. Jan. 19 2019, 13:38

Share | 

Euphemia Torres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
The Medical Princess of Tartarus
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Euphemia Torres   Csüt. Jan. 10 2019, 20:30

Euphemia Matilda Torres
Come to life, open mind, have a laugh at the orthodox
Effy, a Matildáért az életeddel fizetsz
még nincs 1 éves
görög istenek
Zendaya
???????
heteroszexuális?
canon
Tartarosz és Panakeia negyedik gyermeke, harmadik lánya. Az ikertestvérével szemben neki, sokkal kevesebb köze van az apja erőihez, de legalább rá ütött külsőre. Orvosistennő-Őrző, egyelőre még azonban a sötétben tapogatózik, hogy pontosan mit is tud. Hirtelen nőtt fel, Káosz jelenléte miatt.

useri információk
Henning bácsi biztosan infarktust kapott...
Ennyi visszhangzik a fejemben, ahogy a tudatom egy pillanatra alámerül a lelkemmel együtt. Apánk haldoklik. A lelkem beleütközik az ikernővéremébe, aki rám tapad, hogy ne vesszünk el. Miért vagyunk itt? Mit keres két csecsemő lelke a Tartaroszban? Kilátást kapunk az alattunk zajló küzdelmekre a régi titáncelláknál, amikor belém hasít a tudat. Evakuálva lett a lelkünk. A bátyám egy valódi csoda... Tudta, hogy valami történni fog a testeinkkel, így biztonságba helyezett bennünket. Idelentről elkap mindkettőnket egy hullám. Tudás. Amivel felvértezve térünk immáron felnőtt testeinkbe. Mind a négyen. A nővérem, Elsa, Anna és én.
- Henning bácsi, kérhetek egy mobilt? Nagyon fontos lenne. - ő szótlan sokkosságában nyom a kezembe egy csúcskategóriás telefont, én pedig írok Éogannak egy üzenetet. "Felnőttünk." Ő pillanatokon belül visszaír. "Kerítsd elő Willt, a többiek járjanak körbe a többi isteni csecsemőknél. Sok sikert... és kitartást Willhez."

Én Los Angelesbe teleportálok és becsengetek a Wecht házba. Mégsem vagyok egy paraszt. Pánikszerűen nyit ajtót William, félmeztelenül. A sokkomat üti a zavarom és elfordulok vörös képpel.
- Öltözz fel. Aztán elmondom mi az ábra. - morgok hátulra neki. És érzem, hogy mulattatja a helyzet. Meg tudnám tépni most...
Negyedórával később jelenik meg, felteszem az apja gönceiben, mert skót kockás ingben van. Úgy áll meg előttem, én meg elégedetten konstatálom, hogy alacsonyabb lett nálam.
- Mindenki felnőtt, nem csak te. Fejezd már be a hasad tapogatását, nem őrzöl ott kincseket tuti. A nővéremék elmentek a többiekért, mi pedig... nem tudom, instrukcióra várunk. - nézek a telefonomra, mert zavarba hoz, ahogy fürkész. Érzem a gondolatain is, hogy körülöttem forognak, mintha én lennék a Nap is. - Egyébként Euphemia Matilda Torres vagyok. - nyújtok kezet felé. Ő tudom, hogy William Selwyn Wecht. Hódító Vilmos után kapta a nevét, én pedig... második névként hordom a Matilda nevet, aki Hódító Vilmos neje volt. Véletlenek nem igazán vannak. De ráérünk ezt kihámozni, ha Káosz vissza kerül a helyére.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
FBI Associate Deputy Director
⌲ Hozzászólások :
15
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D. C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. Jun. 09.

TémanyitásTárgy: Re: Euphemia Torres   Pént. Jan. 11 2019, 01:29

elfogadva
welcome to our family
Aha..aha..oké, sokkoltátok a férjem, ennek azért nem örülök. Még a végén tényleg depressziós lesz. Meg egyébként is szerettem veletek is babázni, meg a lányaimmal is, erre tessék..kaptam négy fiatal felnőtt hölgyet. Az öcsémet is megtépem, mert tudott rólatok, igazán szólhatott volna arról, hogy mi fog veletek történni. Na mindegy, van ennek jó oldala is, legalább nem dobáltok meg bébiétellel. <3
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Euphemia Torres
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal