We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Woo Jin & Rinrin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 19:11

Az almás coca-colát iszom az egyik nem használt erősítőn, ahol kényelmesen elférek törökülésben is. Mondjuk nincs is szükségem sok helyre, tuti ezért szeret velem Kenji a repülőn is ülni.
- Hé tökfej! - dobom a bátyámhoz az üveget, hogy figyeljen már rám, Sun Jin amúgy is mással van elfoglalva. A backstage-ben meg nagyon nem kell utálnom. Néha fárasztó azt mutatni, hogy utálom, biztos könnyebben benne ha nem az ikerbátyám lenne. Puszit küldök neki, amikor végre rám figyel. - Mikor mész végre az apósodhoz? Apropó gyűrű van már,még nem is mutattad. - pattanok mellé, végül előveszem a telefonom, és megmutatom mit szereztem neki. - Kétszáztizenkilencezer yent költöttem rá, de megérdemli a meg sem született unokahúgom. - végre találtam egy Marie - Antoinette-nek beöltözött Barbie babát, rögtön lecsaptam rá, mondjuk Kenjinek még nem szóltam róla, amúgy is az én pénzemből vettem, meg szépen pislogtam apára is, hogy dobjon meg egy kicsivel, mert szükségem van rá. A maradék pénzt a nyaktilóra költöttem, meg a Boleyn Anna babára.
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 19:43

Az egyik fotelban vagyok kiterülve és úgy hangolom a gitárom, miközben nézem, ahogy Eun Ha hozzávág egy Pringles-ös dobozt az öccséhez, izomból. A lesifotó feldobta a napunkat, mit mondjak, szép húzás volt Benzaitentől. Aztán az én fejemen is landol egy vékony műanyagpalack. De szerencse, hogy itt pura van és nem okoz semmi kárt bennem a húgom. Csak egy negédes mosoylt vágok hozzá a puszira. Itt hátul nem gond ha beszélünk, mert annyit mindenki tud, hogy régen játszottunk együtt szimfonikus zenekarban.
- Holnap, a Shizuokai koncert után, hagyom hogy a legjobb barátnőd és az én legjobb barátom kicsit megzsibbassza az agyát. Van, Elizabeth Taylor eljegyzési gyűrűjét vettem meg. - megmutatom én is neki a 30 millió dolláros gyűrűt. Attól, hogy élesben muszáj azt mutatnunk, hogy utáljuk egymást, attól az életben még jó testvérek vagyunk, az ősök büszkék is ránk. - Kitettél magadért, Rinrin... Mennyit?! Az egy dolog, hogy én elverek 30 millió dollárt az eljegyzésre, de neked nem muszáj kinyírnod a számládat.
Vissza az elejére Go down
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 21:16

Hangosan nevetek, ahogy Sun Jint ledobja Eun Ha, egyáltalán nem gyengéden, nyoma fog maradni, szerencséje, hogy gyorsabban regenerálódik. De persze közben szidja is, mint a bokrot, ami még viccesebb. Viszont nekem a bátyámmal kell néhány dolgot megbeszélni. Remélhetőleg hamarosan rólunk is kiderül, hogy testvérek vagyunk, nagyobbat fog szólni, mint Hiroshima, bár nem voltam ott, apa szerint meg kurva sok melója volt aznap.
- Ahh, Woo Jin, micsoda ördögi ötleted van. Szerencséd, hogy ott lesz a családja is, Dalnim is, akit tudunk milyen, mindenen sír most. Azta kurva eget, te aztán nem aprózod el, az űrből is látni lehet azt a gyűrűt. - nagy szemekkel nézem a gyűrűt. Piszok mázlista Eun Ha, mondjuk biztos tudja, de ezután gyűrű után tuti. - Nem nyírtam ki, csak ez egyiket, és apa is besegített, több számlám van, mindegyiken van valamennyi pénz. Mondjuk Kenjinek nem is mondtam, megint kiselőadást fog nekem tartani. Viszont ő az első unokahúgom, muszáj mindennek a legtökéletesebbnek lennie, úgyhogy ennyi jár neki, alaphangon, babaruhákat még nem is válogattam. Ezzel egyébként nem tettem ki magamért, az te vagy. Vajon én is ilyen szerencsés leszek, ha megkéri a kezem? -
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 21:34

Az egész backstage most Sun Jinen és a nővérén szórakozik, még jó, hogy a drágám tudja hogy a haragja kiváltóját kell ostoroznia, mert másként én kapnék, lehet. Próbálok nem olyan hangosan röhögni, mint a húgom. Persze most még jól megy a titkolózás, mert senki soha nem látta, hogy ikerjelző van a papírjaimon, mert nem villogtatom csak úgy. Faramuci amikor két testvér más-más panteonokhoz igazol le, lefogadom, hogy Yeom-ra néha örülne ha én is inkább idejöttem volna.
- Tudom, de kik a szüleink, na? És mit csinálok a zene mellett megélhetésnek. Dalnim is és Eun Ha is sokkal érzelmesebb, de nem bent akarom megvitatni, hanem inkább levegőn. Tudom, megérdemli mindenből a legszebbet és a legjobbat a Holdhercegnőm. - még mindig olyan szerelmesen tudok beszélni róla, mint az első napon, ez már így is marad. Ha az űrből is lehet látni, az sem érdekel, mert felőlem tudja az űrállomás is, hogy eljegyeztem azt a szépséget. - Még azt hiszik, hogy stikában pénzt mosol több számlával. Benzaiten csak anyámnak és Philotésznek vásárolt be, úgyhogy abból még nincs két szekrénnyink. Én még csesztetlek, hogy mikor leszek nagybácsi, mert szerintem a legjobb barátaink hamarabb fognak szaporodni. Én, ugyan ez a legkevesebb. Egészen biztosan, még egy maid cafeba is bement miattad.
Vissza az elejére Go down
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 22:34

- Agrona, és Yama, nem csodálkozom, hogy ördögi vagy, bátyó. Amire én még nem érzek ingert, és most még jobban jársz, megkapod leendő anyósod munkáit is. Jól van, menjünk akkor ki, úgyis ránk fér. Egek, mennyire szerelmes tudsz lenni. - kuncogok halkan, ki lehet nézni belőle, aztán néha előjön belőle az, amit anyánk is nagyon titkol, vannak érzelmeik. - Nem mosok pénzt, van három számlám, az egyikre havonta rakok összeget, amihez nem nyúlok hozzá, van egy amire a fizetésem megy, a harmadik meg amiből költekezhetek, na azt nulláztam le. Benzaiten okos nő, valószínű, hogy csak azt mondta kettejüknek, amúgy meg cserélgethetik a cuccokat, Dalnim és Philotész is kislányt várnak, szerintem Eun Ha is kapott babacuccokat. Nem akarok még anya lenni, és Kenji sem apa, úgyhogy igen Ranéknak biztos hamarabb lesz. Élvezzük a lepedőgyűrést, majd szólok, ha nagybácsi leszel, addig akadj le a témáról. Liz Taylor gyűrűje..ja tényleg a legkevesebb. És azon az estén fel is hívtam, tudom mit éreztél, amikor megláttad gyermeked anyját. -
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 22:56

- Pontosan, drága kishúgom. Még, apánk is bérgyilkos, úgyhogy még egyszer te is beszállhatsz a családi üzletbe. Még véletlenül illetlen fülek kontárkodnak ide. Ez tudott, pont előled nem fogom eltitkolni ezt, csak mert 3 perccel előbb születtem. - vigyorgok. Vannak érzelmeim és elég sügért láttam, hogy inkább viseljem őket büszkén semmint felőröljem magam. Közben elrakom a gitárt és sétálok kifelé. - Az is egy megoldás végül is. Benzaiten az egyik oka, hogy a két együttes két hülyéje végre lát a szemétől. Végső soron mindegy ki vásárol, nagyon el lesz kényeztetve a kicsi, az biztos. Még ráértek bőven, Sun Jin és Ran, ők meg ők. Hátha lesz fiú és lány mindkét oldalon, hogy lehessen kerítősködni. - gonoszkodok kicsit.
- De tényleg az a legkevesebb. A volt versenybírádat ráadásul, nem valami random istent, hanem aki látott felnőni.
Vissza az elejére Go down
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 23:13

- Nem igazán vonz, hogy pénzért öljek embereket, ha nem lennék az ikerhúgod mondanám, hogy engem is a postás hozott, mint a bátyánkat. Igaz, még nem kéne ledobni a bombát, rágódjanak Ranékon. Ugyan, soha sem fogod tőlem titkolni mit is érzel pontosan, de ez fordítva is igaz. - vigyorgok vissza. Mi tanultunk abból a hibából, amit az öregek elkövettek, ezért sem tököltem sokat, amikor Kenjitől megkaptam a rendes telefonszámát is. - Több lábon kell élni, nekem több számlám van. Benzaiten tudja jól mit csinál, sosem kételkedtem benne, túl sok mindenhez ért. Túl nagy a családja, hogy ne így történjen, és ő lesz az első gyereketek. Hű, te már jó előre szaladtál. - röhögök kicsikét.
- Nem is valami fényes isten, hanem pont passzol hozzám a sötétsége, és igen tudta mire vagyok képes, mert látott zongorázni is. Sosem járt maid caféban, miattam lépett be, én meg miatta léptem ki. -
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyKedd Dec. 03 2019, 23:37

- Én élvezem nagyon is, te sem tudhatod amíg nem próbáltad ki. A bátyánk az Igazságos Seregben volt, ő sem szent. Mindent a megfelelő pillanatban, ez most az övék. Nem vagyunk hülyék és mindenkinek kell a támasz, amit a testvére adhat. - elvigyorogtam megint a szemem a vérbe. Nem kenyerem, hogy olyan legyek mint a szüleink, akik sokezer éve kerülgetik egymást, úgy is hogy van három közös gyerekük. - Biztos tudnál itt is a számládra kötni megtakarításit és nem hárommal kéne zsonglőrködnöd. Ő és a rókabátyja akik ezen a téren veszélyesek, láttad miket kaptunk mi is Inaritól. Meg anya is aktívan részt vesz most, úgyhogy ez szinte terapeutikus. Miért, nem lenne rohadt mókás? - röhögök én is.
- Őt verte rommá egyszer Futsu, hogy fejezze be a tömeggyilkosságait, nem? Úgyhogy beszervezett téged a Bushiroadhoz, aztán az ágyába, értem én.
Vissza az elejére Go down
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptySzer. Dec. 04 2019, 00:19

- Te is tudod, hogy mind a ketten próbáltak elvinni, de inkább megvártam amíg megölik a delikvenst. Lehet tényleg engem hozott a postás. Ha akkor élünk mi is ott lettünk volna, vagyis te, és mehettem volna ellened akár. Utána majd jön a miénk, halálosan türelmes vagyok. Van amit csak neked mondhatok el, másnak nem, úgyhogy szükségem van rád. - kuncogok rajta, megint nincs szeme. - Hm..ha lesz egy kis időm majd elintézem. Láttam, Inari is mindenre figyel, lehet ránk jobban, hogy Ran a csapatunkba tartozik. Kimaradt neki hét unoka, a nyolcadikat nem fogja kiengedni a macskakarmai közül. Legalább nem lennél annyira baltás gyilkos apa, ha Sun Jinéknak fia lenne. -hümmögök egyet.
- Igen, amit nem is értek igazából, mármint Futsu se egy ártatlan kiscica, mert most Kenji viszont olyan néha, mint egy bolyhos kismacska. Ó, nem..az irodájában..aztán az ágyában. - legyintek egyet vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptySzer. Dec. 04 2019, 00:45

- Pedig sok anyagi függetlenséggel jár a meló, főleg most hogy létezik a dark web és beteg a bitcoin árfolyama. Vagy nem csak centit loptam tőled, hanem ezt is. Elég elcseszett napok voltak, úgyhogy biztosan, tekintve, hogy a japánok akkor újra kiterjesztették a kamijaikat is oda. Meg végre kint van a macska a zsákból, hadd ünnepelje a világ ezt. Dettó, ez az ikerdolog tényleg létezhet. - tudom, hogy rajtam röhög, de nem érdekel. - Erre való a tesó, megtanítani bankolni. Akartam is kérdezni, hogy megint új pedáljai vannak Rannak, mert agyfaszt kapok, hogy megint más konfigurációra fog Sun Jin dalt írni. Az biztos, de nem bánom, jár ennyi neki is. Az biztos, mert ismerjük mind a kettőt, sejthetjük, hogy milyen gyerekük lesz. - billentem félre a fejem.
- Majdnem kitörölték teljesen a könyvekből, úgyhogy tényleg valami kurva sötét dolgot tehetett, hogy így le lett törve a szarva. Túl sok infó! - emelem fel védekezően a kezeim.
Vissza az elejére Go down
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptySzer. Dec. 04 2019, 18:27

- Szerintem a piacon már így is sokan vagytok, úgyhogy kihagyom, amúgy is mennyi esélyem lenne kezdőként? Nem mintha érdekelne, igen valószínű ezt is elvetted tőlem. Jobban belegondolva nem igazán szeretnélek elverni, mármint amikor nincs tétje nem érdekel, akkor viszont lett volna. Ühüm, hagyjuk még őket ünnepelni. Tekintve, hogy el se tudtunk egymás nélkül aludni babaként biztosan létezik. - hümmögök kicsikét. - Eddig is tudtam bankolni, csak nyakatekert módon tettem, de a tied sokkal egyszerűbb, tényleg. Igen, agyfaszt fogsz kapni, amúgy meg tuti direkt csinálja Sun Jin. Legalább láthatjuk milyen nagyiként. Amilyen szerencsés vagy Shi Jin leendő kölykét is a nyakadba kapod, na akkor fog kihullani a hajad. - nevetek fel.
- Durvább lett volna, mint Izanami? Vagy ugyanolyan kaliberű dolgot csinálhatnak, mert Izanamit is el akarták tüntetni a vérbe. Nem is csodálkozom, kurva ijesztő a nő. Mi az, hogy túl sok, ki hívott fel és részletezte mit csináltak együtt? Te. Pedig nem voltam kíváncsi arra mit műveltél Eun Ha-val. -
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptyHétf. Dec. 09 2019, 16:17

- A halandók hamar kihalnak vagy bezárják őket egy félresikerült ügylet miatt... a véredben van, bajnok íjász vagy, bőven lenne esélyed. Sokkal többet nyertél azért mint pár centi és egy rémes jellem. Remélhetőleg nem is jön olyan égés, amiben egymás ellen kell mennünk, mert attól még a testvérem vagy. Anyának még vannak fotói, gondolom apának is. - vakarom meg az államat. - Próbáld ki, kevesebb munka is rendben tartani a számlát. Már két négyzetméter pedálnál tart és alig látni mikor kapcsol, olyan gyors, én bele fogok őszülni ebbe tényleg. Biztosan direkt csinálja most már, eleinte még csak totálisan vak volt a szerelemtől. Remélem mókás lesz! Shi Jintől hullik a hajam, hát még a kölykétől hogy fog. - fintorgok is egyet.
- Esélyes, de ő sem kapott olyat, mint Kenji, de lehet ő lett volna mellette a dobogó első fokán, ha sikerül neki. Kenji olcsón megúszta, annyi szent. Örülök, hogy nem közvetlen rokonunk. De az én esetemben más tészta, a bátyád vagyok, te meg a húgod, úgyhogy reflexből belezhetnékem támad...
Vissza az elejére Go down
Rinko Yamasaki
Rinko Yamasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Billentyűs
⌲ Hozzászólások :
21
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 02.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptySzer. Feb. 26 2020, 22:22

- Amúgy is ott van Reina, aki örömmel happolja el előled a melót, vagy adsz neki te, ha túlságosan is pörög. Hiába vagy az ikrem, néha sokkal jobban megértitek egymást, ha ölésről van szó. Bajnok íjász vagyok ez igaz, de én hobbiból mentem íjászkodni, és szerintem az öreg halál örül neki, hogy nem vagyok a családi bizniszben. Rémes jellem? Anyánk kiköpött téged. Persze, hogy van, mind a kettő szentimentális, csak azt hiszik, hogy remekül titkolják, amúgy meg el lehet kapni apát, amint a fényképalbumot nézegeti. – kuncogok kicsikét. – Majd a turné után, mert úgyis lesz egy kis szünetünk, úgyhogy lesz időm ilyesmivel is foglalkozni. Ne aggódj őszen is szeretni foglak, és nem tagadlak le, hogy a bátyám vagy. Fogadni mernék rá, hogy direkt csinálja veled. Mészáros nagymama…csináltatok neki egy ilyen felsőt. Annyira aranyos vagy, amikor tiltakozol Shi Jin ellen, pedig hatalmas köztetek a bromance, ne tagadd, és amúgy is nemet mondhattál volna neki, amikor kilógtatok. –
- Nem szoktam ezt a témát felhozni, majd egyszer elmeséli, ha akarja, addig is tiszteletben tartom. Szerintem meg volt csapkodva rendesen Futsu által, amióta meg velem van nem csinál semmi hülyeséget. Ne belezz ki senkit, főleg ne Kenjit, szeretjük egymást, csak azzal ne nyaggass, hogy nagybácsi akarsz lenni, Reinek hamarabb összejöhet, bár nincs még egy akkor fasz, mint az apánk…hacsak nincs balkézről egy fia is, mint ugye Jennifer. – szusszanok halkan, viszont szükségem van arra, hogy a bátyámhoz bújjak.
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin EmptySzomb. Feb. 29 2020, 01:15

- Reichi elviheti az összes melómat, amint megszületik a lányom, szeretnék akkor már csak a családomra koncentrálni. Tudom, olyan mint én pár éve voltam. Az ölésben lehet, de minden más téren csak mi értjük meg teljesen egymást, Rinrin... Tudom... Tökéles forma, tökéletes lövés. Lehet, végre lett egy normális gyereke, te. Téged meg apa, úgyhogy döntetlenre jöttünk ki. Laza lélektartás, akkor. A hiszik a kulcsszó, de akkor is hét éves korunkig teljesen össze voltunk nőve, néha még most is, anyát is kaptam már el ahogy szégyentelenül nézegette az albumokat. De én is szoktam nézegetni őket, Eun Ha is látta őket és le volt döbbenve, hogy mostanra mennyire másak vagyunk, gyerekként pedig tökéletes harmóniában voltunk. - vigyorodom el. - Ha bármiben elakadsz, csörögj rám, amúgy is megérdemeljük a szünetet, brutális éveken vagyunk túl. Örülök, drága húgom, ha pedig te őszülsz hamarabb, az érzés kölcsönös, ikrek vagyunk. Emlékszel amikor apa studiójában a csepp kis svéd incidens után berontottam, hogy tanítson meg gitározni? Ő a Maestro-m, ezt sosem mosom le és lehet nem is érek fel soha hozzá, de mindig utat fog nekem mutatni. Holnap már .strandbergen játszom, nem az övén vagy Yun Hye változatán, de feljebb lépek. Jól van... Az egyik legnagyobb támaszom volt sorkatonaság alatt, ha ő nincs, akkor nem leszel nagynéni sem ilyen gyorsan. - vigyorgok még mindig.
- Nem hiszem, hogy emlékszik rá. Félig japán vagyok én is, tudom mik a lehetőségek. Futsunushi az élet nagy részét csapta ki belőle, a főnökötök meg az emlékeit is elvette. Jól van, jól van... De évente egyszer felhozom azért a nagybácsi témát, te nagynéni leszel viharosan. Nincs apának balkézről fia, Reichi akkor is megoldja szerintem, nem féltem a kishúgunk. Jen meg szerintem teljesen családtag lesz, mert nagyon csípi anya. - átölelem a húgom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Woo Jin & Rinrin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Rinrin   Woo Jin & Rinrin Empty

Vissza az elejére Go down
 
Woo Jin & Rinrin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Ázsia :: Japán :: Tokió-
Ugrás: