We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Into the unkown

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Keiko Sasaki
Keiko Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Glory Hotel tulajdonosa
⌲ Hozzászólások :
28
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 02.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Into the unkown   Into the unkown EmptyPént. Jan. 03 2020, 02:20

Mindenkit utáltam, legfőképpen azt a férfit akit a férjemnek kell neveznem, viszont el sem háltuk a nászt, ennek úgy egy hete. Nem voltam hajlandó magamhoz engedni, inkább aludtam katanával az oldalamon. Esélyt sem adott arra, hogy esetleg nemet mondjak erre a házasságra, apám egyszerűen hozzáadott, se szó, se beszéd, rám adták az esküvői kimonót, és kész. Úgyhogy ma is szokásosan Takeru fejéhez sziszegtem, hogy keressen magának másik feleséget, mert engem nem érdekel. Az, hogy kardot rántok rá az már meg sem lepte, az mondjuk engem igen, hogy hagyta magát, tegnap azért jobban visszakaptam. Csak morogtam valamit utána, nem érdekelt, hogy hova megy. Egy ideig még ücsörögtem a szobában, amikor úgy döntöttem kilovagolok a tóhoz, ott legalább egy szolga, vagy újdonsült családtag sem zavar. Kikötöm a lovamat az egyik fához, majdnem hisztizni kezdek, amint meglátom a férjem lovát, és ruháit. Nem igaz, hogy pont ide kellett jönnie, miért nem bír találni magának egy másik tavat?
- Nem akarsz elmenni máshova? Itt én akarok lenni! – toppantok egyet dühösen a lábammal, még a kezemet is csípőre vágom, a hajamban meg az a hajtű csillan meg, amit még tőle kaptam ajándékba. – Áh, inkább hozzám se szólj, csak csukd be szépen a szemed, amíg levetkőzöm, be nem mászom a tóba, és el nem úszom a másik végébe. Különben is, pukkadj meg. -
Vissza az elejére Go down
Takeru Sasaki
Takeru Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Yakuza
⌲ Hozzászólások :
24
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 04.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 01:17

Egy hete már, hogy el kellett vennem a gyönyörű sárkányt és hiába próbálkozom nála, mindig pofámba vágja az ajtót vagy kardot ránt rám. Csak kuncogtam azon, hogy ma is megkaptam, hogy keressek másik feleséget, de nem fogok, mert pont tetszik a vérmessége és a szépsége. Az sem zavart, hogy megint katana lett rám rántva. Türelmes vagyok. De úgy éreztem, hogy rám fér a tóban egy kis fürdőzés, hogy ne akarjam a szobában megmutatni neki, hogy milyen fából faragtak akarata ellenére, úgyhogy kilovagoltam a tóhoz, hogy megmártózzak a vízben. De hallom magam mögött a nejem toporzékolását, amire csak sóhajtok egyet.
- Ez a Mangjeol ház tava, te még nem vagy a tagja rendesen. - pillantok hátra, de látom a hajtűt, amire elmosolyodok. - Háttal vagyok neked, Keiko, nem fogok leskelődni. - csak legyintek egyet a többire. De ahogy mászik befelé, hallom az ominózus hangját annak, ahogy megcsúszik, én pedig ösztönösen kapom el és húzom magamhoz reflexből, de nem csak magamhoz, hanem magamra is, mert a hisztijével megint felhergelt. Nem bírom ki, hogy ne nyögjek a nyakába.
Vissza az elejére Go down
Keiko Sasaki
Keiko Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Glory Hotel tulajdonosa
⌲ Hozzászólások :
28
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 02.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 01:56

Mi a jó édes égért kell itt lennie? Más tavak is biztosan vannak, neki pont ez kellett, ami nekem. Majdnem meglepődtem. Megforgatom a szemem a szavaira.
- Nem érdekel, hogy kinek a tava, mondtam szerintem egy párszor, hogy nem is akarok a tagja lenni. – grimaszolok ahogy hátra pillant. – Most még ezt mondod, aztán majd azt veszem észre, hogy mereszted a szemedet. – mondjuk akkor tuti belefojtom a vízbe, vagy kinyomom a szemét, engem ne nézegessen engedély nélkül.
Viszont megcsúszom, ahogy be akarok lépni a tóba, utálnak engem az istenek, miért pont akkor kell szerencsétlenkednem, amikor itt van? Meg se bírok nyikkanni, nem igazán így gondoltam az elsőt, mármint, de titokban azért reménykedtem benne, hogy nem az ágyban esik nekem, mert végleg elunja a várakozást. Csak váratlanul ért a dolog, talán pont ezért is hagyom, hogy az ösztöneim, és a vérem hajtson, a tarkójára simítom végül a kezem, csak aztán csókolom meg, miközben mozogni kezdek.
Vissza az elejére Go down
Takeru Sasaki
Takeru Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Yakuza
⌲ Hozzászólások :
24
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 04.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 02:06

Szerintem nem tudja, hogy ez a családi elvonuló hely, ha bárkinek bármi baja van és tiszteletben is szoktuk ezt tartani, de nem, ennek a nőszemélynek ide kell csörtetnie.
- Akkor egyszerű, semmi jogod ebben a tóban fürdeni, de most az egyszer megengedem, hogy tudd mit hagysz ki a jövőben. - már nem nézem őt. - Nem fogod, ha hiszed ha nem, a bushido szellemében lettem nevelve, ami tiltja az ilyesmit. - sóhajok fel. Ez azt akarja, hogy bámuljam?
A kamik nincsenek ma az oldalán szerintem, de szerencséjére sikerül elkapnom, még ha igen érdekesen is. Úgy tűnik inkább velem vannak, mert benne vagyok és forró, selymes, meg tudnék őrülni tőle. De innentől nem vakarja le magáról, hogy nem akart engem, mert szinte beszippantott. Ösztönösen simítok a hátán végig finoman, most már hivatalosan is a feleségem. Megborzongok az érintése alatt, magamhoz simítom, hogy viszonozzam a csókját hosszan és a combjára fogva segítsem a mozgását, halk, kiéhezett nyögések között.
Vissza az elejére Go down
Keiko Sasaki
Keiko Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Glory Hotel tulajdonosa
⌲ Hozzászólások :
28
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 02.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 02:30

- Jó. Majd találok akkor másikat, amiben nem leszel benne. Hálásan köszönöm a kedvességed. – majdnem olyan élt üt meg a hangom, mint katana lenne. – Még a végén sikerül meglepned. – hümmögök kicsikét, nem mintha azt akarnám, hogy bámuljon, ahhoz én szégyenlős vagyok.
Egy hetet sikerült dacoskodnom, és most mégis a felesége lettem, hivatalosan. Nem bánom egyébként, valahol a lelkem mélyén vágytam rá, amúgy is régen eldöntöttem már, hogy csak neki szülök gyerekeket. Tényleg azért haragszom mert nem mondhattam én igent neki. Jelen pillanatban pedig megkapja azt a Keikot, aki fülig szerelmes belé, mert úgysem tudom tagadni, most már nem. Megborzongok az érintése miatt, meg fogok bolondulni tőle, az oldalára simítom a kezeimet, végül végig karmolom, úgyis csak mi vagyunk itt, úgyhogy nyugodtan hangoskodhatunk, mert nem bírom ki.
Vissza az elejére Go down
Takeru Sasaki
Takeru Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Yakuza
⌲ Hozzászólások :
24
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 04.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 02:48

- Sikert hozzá és szívesen. - fel sem veszem a hangnemet amit használ ellenem. - Mi a meglepő? Egy japán házba "házasodtál" még ha Csoszonban is. Nem tuskókat neveltek a szüleim. - ingatom meg a fejem, attól, hogy nem otthon élünk, a tradíciók maradtak a régiben.
Egy hét keserves szenvedés után végre az enyém teljesen és le se tudnám tagadni, hogy boldog vagyok végre. Nem akarnék más nőt, akárhányszor vágta a fejemhez, hogy vegyek el mást, nekem csak ő kell egyedül. Őt akarom a gyermekeim anyjának és a hitvesemnek, nem egy másik nőt. Nem értem a most már elillant daca okát, de most az arcán látom, hogy ő is szeret engem és ez nekem elég. Hangosan nyögök fel a karmolására, muszáj marnom a combja finom bőrét, de utána a hátsóját markolom, hogy még mélyebben mozdulhassak benne. Imádom a hangjait, én sem fogom vissza, itt szerencsére nem hall minket senki, nyugodtan élvezkedhetünk.
- Megőrjítesz... - nyögöm a fülébe kéjgőzösen, szerelmesen, egyre durvább vagyok.
Vissza az elejére Go down
Keiko Sasaki
Keiko Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Glory Hotel tulajdonosa
⌲ Hozzászólások :
28
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 02.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 14:12

Tényleg sikítani tudnék ebben a percben, annyira felbosszantott, még az is baj most, hogy levegőt vesz. – Aha, akkor csak tuskóként tudsz viselkedni, majdnem minden egyes órában, kivéve, amikor alszol. De lehet még akkor is az vagy. – rántom meg a vállamat, de azért megkönnyebbülök, hogy tartja magát a tradíciókhoz.
Tudom, hogy én vagyok a hibás, én löktem el magamtól, pedig elég lett volna a hivatalos nászéjszakánkon engem a csábításának. Ő kell nekem, kész, ezt szerintem már kislányként eldöntöttem. Nem finomkodom vele, ahol érem karmolom, nem mondhatom azt, hogy nem készítettek fel semmire, de arra magamtól is rájövök, hogyha a férjemet nyögni akarom hallani akkor karmolnom kell. Minden egyes mozdulata más-más hangot vált ki belőlem, és tudni szeretném, hogy még mit művelhet velem, többet akarok belőle kapni.
- Te is engem… - válaszolom vágytól fűtött hangon, kifejezetten tetszik a durvasága, szenvedélyesen szinte birtoklóan tapadok az ajkaira, aztán a nyakát, meg a vállát harapdálom meg, érezni akarom a gyönyörét.
Vissza az elejére Go down
Takeru Sasaki
Takeru Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Yakuza
⌲ Hozzászólások :
24
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 04.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 15:47

- Nem is társalogsz velem, ha próbálnék veled kommunikálni vagy leüvöltesz vagy katanát rántasz rám. - szusszanok egyet lemondóan, attól hogy nem ismer még lehet, hogy normális vagyok, csak ő úgy döntött, hogy nem.
Hiába próbáltam én bedobni minden sármom bevetni a hivatalos nászéjszakán, rám lett vágva az ajtó csúnyán, ami azért egy kicsit ártott az önérzetemnek. Gyermekként döntötték el a családjaink, hogy össze leszünk adva, amit én nem bántam, mert bűbájos kislány volt, utána pedig azon kaptam magam évekkel később, hogy arról álmodom, hogy milyen gyönyörű családunk lenne, együtt. Nem fogja magát vissza, aminek örülök, mert ha kérhetném, akkor azt kérném, hogy úgy karmoljon, hogy ne tudjak feküdni egy hétig a hátamon. Minden gyönyörteli hangja mintha más-más húrt pendítene bennem is, az összes élveteg kis hangját magaménak akarom.
Elégedetten morranok a válaszára és a hangjára, de ahogy bedurvulok, úgy tapad az ajkaimra, én pedig megfogom az egyik kezét, hogy most kapaszkodjon a nyakamba, mert ha így harapdál, akkor nem bírom tovább. Hangos, kéjes nyögésekkel markolok a csípőjébe, hogy néhány kegyetlen mozdulat után szinte üvöltve adjam át magam az élvezetnek. Reszketek a gyönyörtől és mohón csókolok a nyakára simítva.
Vissza az elejére Go down
Keiko Sasaki
Keiko Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Glory Hotel tulajdonosa
⌲ Hozzászólások :
28
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 02.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyVas. Feb. 02 2020, 23:28

Talán, ha kicsit máshogy állnék hozzá akkor nem egy hétbe telik az, hogy a felesége legyek teljes mértékben, de nem panaszkodhatunk. Nem mintha éppen a panaszkodását hallgatnám, ő se az enyémet. Hiába tiltakoztam az esküvő ellen, már rég odaígértek neki, gyerekek voltunk, amikor apáink megegyeztek. Jobban belegondolva feleslegesen hisztiztem, megfosztottam magunkat egy hétnyi örömtől, amit most bepótolunk kamatostúl.
Engedelmesen kapaszkodom meg a nyakában, hátra vetem a fejemet, hogy sikoltva adjam meg magam az élvezetnek, amit ő okozott nekem. Óvatosan simítok az arcára csók közben, majd döntöm a homlokomat a mellkasának, a reggeli kontyomnak teljesen annyi, legalább volt annyi eszem, hogy a hajtűt kivettem, mondjuk úszni akartam, de nem mondhatom, hogy ezt nem élveztem sokkal jobban.
- Tudod…egyetlen egy dolog zavart, hogy nem kérdezted meg tényleg akarok-e a feleséged lenni. Nem mintha számítana most már, jól esett volna a kis lelkemnek, mert igent mondtam volna. Ha pedig lányunk születik majd egyszer, a nevét is tudom. Hoo Sok. – pillantok fel rá egy vigyorral, amint rendezem, hogy szabályosan tudjak levegőt venni.
Vissza az elejére Go down
Takeru Sasaki
Takeru Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Yakuza
⌲ Hozzászólások :
24
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 04.

Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown EmptyCsüt. Feb. 20 2020, 03:34

Hibáztathatom akár magamat is, de nekem ő kellett egyedül, tudtam ugyan, hogy tiltakozott az esküvő ellen kézzel-lábbal, de tetszik benne a makacssága, a tüzessége, az hogy tudja mit akar nem is rest felemelni a szavát sem. Elrabolta a szívem, az eszem is, akármennyit röhögött rajtam a fivérem is, akárhányszor szóba került, nekem utána órákba tellett, mire összeszedtem magam. Az esküvőre azért megembereltem magam, mert olyan volt az esküvői kimonójában, mint egy megtestesült álom, amit éreztetni is akartam vele, de ezek szerint rossz taktikával, ám most itt vagyunk, egymás karjaiban.
Három szóval kitörölte az elmémet, nem bírom ép ésszel, így akarom most megmutatni, hogy milyen szenvedéllyel szeretem őt és nem marad viszonzatlan, a gyönyöre csak az enyémet erősíti, mind az egy hét szenvedése elpárolog, ahogy a sikolyát hallom végre. Ezek után nem is fogom tudni letagadni, hogy mennyire szerelmes vagyok belé. Az övének döntöm én is a homlokom, ahogy elszakadnak az ajkaink. A hátát simogatom, ahogy a mellkasomnak támasztja a fejét. Azért jött ide mindkettőnk, hogy megnyugvást leljünk, de végül is, ez is az, ha úgy nézzük. Legalább elmondhatjuk magunkról, hogy egy tóban szeretkeztünk először.
- Sajnálom, de akárhányszor láttalak, nem bírtam gondolkodni sem, nemhogy kérdezni bármit is, túlzottan beléd szerettem. Nos, azt hallottam és éreztem is, hogy mennyire igent mondtál volna nekem. Tiszta tó? - vigyorgok vissza rá, majd megcsókolom újra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Into the unkown Empty
TémanyitásTárgy: Re: Into the unkown   Into the unkown Empty

Vissza az elejére Go down
 
Into the unkown
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Alternatív terek :: Alternatív :: Korjo és Csoszon kora-
Ugrás: