We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Choi Mishil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mishil Choi
Mishil Choi

félvér

⌲ Foglalkozás :
Hivatásos rendbontó
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D. C.
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 27.
⌲ Kor :
704

Choi Mishil Empty
TémanyitásTárgy: Choi Mishil   Choi Mishil EmptyHétf. Jan. 27 2020, 23:57

Mishil Choi
I can be nice only one person a day. And today is not your day.
Mishil, Vérengző Szajha
700
félvér
Park Ah In
mi bajod?
Aphrodité mellett szerinted?
canon
Surprise! Yu Jin és Philotész első, és legtökéletesbb lánya, akiről nem tudnak, mert Aphrodité elrabolta, aztán törölte a szülők emlékét róla. Egyébként a szokásos Árészfélvérek képességével rendelkezik, valamint az anyjától is örökölt jócskán,Aphrodité se fukarkodott elhalmozta mindenféle képességgel,hogy mindig jól nézzen ki, vagy bármikor kimagyarázza magát a bajból.
useri információk
Nagy szemekkel pislogok a nevelőanyámra, most végre elmondta, hogy kik az igazi szüleim, így tizenhat év után illendő már, nem? Megvonom a vállamat, és tovább folytatom a nimfa fojtogatását, meg akart lopni, halnia kell, végül puffanással ejtem el a halott testet, hogy a föld visszavegye, ami az övé. Bár lehet előbb meg kellett volna kérdeznem mit keresett a szobám közelében, nem rögtön megölni, most már mindegy.
- Nem kellettem nekik, nem érdekelnek. Az sem érdekel, hogy te neveltél fel, ha nem te akkor majd valaki más. Félvér vagyok, nem érzek hálát, nem érzek semmit, csak pillanatnyi örömöt, ha valakinek eltörhetem a csontját, vagy a vérébe fullaszthatom az illetőt. – bájosan, szinte fenyegetően mosolygok a szőke istennőre, végül intek egyet, és lesétálok a tópartra, remélem nem akar utánam jönni, nem akarom hallgatni jelen pillanatban, hogy mennyire szerencsés vagyok vele. Miért is lennék? Kapok tőle ruhát, élelmet, és megölhetek néha pár kellemetlenkedőt, alig várom, hogy elhúzhassak tőle, nem vágyom arra, amit ő tud adni. Nem akarok gyerekeket se, szerelmet meg pláne nem. A testiség meg biztos jó annak, aki élvezi, én nem, úgyhogy az orgiákon is csak üres szemekkel néző fiatal nő vagyok, a legutóbbi alakot is elküldtem melegebb éghajlatra, örüljön, hogy nem öltem meg, mint az elsőt.

Éreztem valamit, amikor megláttam anyámat és az öcsémet, pufók gyerek, még aranyosnak is mondanám, de nem az. Miért bömböl? Hihetetlenül hangos, kedvem lett volna betömni valamivel a száját, ha két percnél tovább maradnak mellettem. De akkor is volt valami fura érzésem, hiányérzetem lett, engem nem szeretgetett senki sem. Aphroditétől sem kaptam egy fikarcnyi szeretetet sem, felnevelt, örüljek neki, ennek már pár száz éve, amikor meguntam akkor leléptem. Utazgatni volt kedvem, Csoszonba mondjuk most jöttem először, viszont idevalósinak nézek ki, elég volt két szót hallanom, hogy elsajátítsam a nyelvet.
Éppen a vacsorámat fogyasztom, amikor valaki egy erszényt dob elém, meg sem számolom, pénz van benne, elég soknak tűnik. Érdeklődve nézek az idegenre, mondja el mit akar. Eléggé zsúfolva van a hely, viszont engem kerülnek, biztos a csodálatos kisugárzásom teszi ezt.
- A hotel? Ah, értem. Ennyire szúrja az isteneket, hogy itt vannak a japánok. Hm…rendben van, megcsinálom. Úgysem tudják ki vagyok. – mosolyodom el egészen kegyetlenül, tényleg olyan vagyok, mint egy szellem.
A Glory Hotel pedig másnap az egekbe repült, sajnálatos módon az istenek nem voltak ott, sem azok, akik életet adtak nekem, biztos a húsgombócot sétáltatták.
Ismerős energiát érzek magam mögött, nem vonom ki a kardom.
- Ugyan Sakura, te is tudod, hogy döntetlen mindig a küzdelmünk. - fordulok felé egy bájos mosollyal. - Túl jól fizettek azért a munkáért, ideje hazamennetek. -

Letörlöm a késemet, a rongyot pedig a testre hajítom, dolgom van, érzem én is, hogy Korea hegyeiben nagy buli készül, így hát olyan helyre teleportálok amit még belátok, szerencsére van éjjellátóm, bár jó a szemem. Ma még a legkisebb húgomat is sikerült látnom, amikor Kratoszék sétáltak vele. Ő legalább nem sírt, mint valami malac. Tulajdonképpen az összes testvéremet láttam felnőni.
Árész üvöltését még az is meghallotta szerintem, aki nem akarta. Micsoda fejlemények, egy pillanatra összeszorul a szívem, és a torkom. Az a szemét ribanc, átverte Árészt is, valószínű akkor engem is. Mert akármennyire is szeretném tagadni láttam őket mennyire örültek, amikor a húgom az Államokba költözött, vagy hogy az öcsém megkapta a megérdemelt rangot. Talán időben is tűnök el, hogy ne vegyenek észre, nem én vagyok a lényeg, hanem a többi isten, akikkel le kell számolniuk.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Choi Mishil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Choi Mishil   Choi Mishil EmptyKedd Jan. 28 2020, 12:36

elfogadva
welcome to our family
Aphrodité sem vert bottal, úgy látom, de miért van egy érzésem, hogy sokkal bonyolultabb helyzetben vagy annál mint amit el akarsz másokkal hitetni?
Na, foglaló.
Vissza az elejére Go down
 
Choi Mishil
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joon Ho & Mishil
» Sakura & Mishil
» Dustin Choi
» Grace Choi
» Layton Choi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: félvérek-
Ugrás: