We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Decentralized by Nature

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kouichi Kojima
Kouichi Kojima

félvér

⌲ Foglalkozás :
Producer, DJ
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Tokió
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 31.

Decentralized by Nature Empty
TémanyitásTárgy: Decentralized by Nature   Decentralized by Nature EmptyHétf. Feb. 03 2020, 22:34

What is the definition of blood?

Parancsba kaptam, hogy fogassam el magam és úgy okozzak egy kis káoszt. A névtáblám szerint Lee Nam Jun vagyok, aminek semmi igazság alapja sincs, csak koreainak nézek ki, mert az utolsó idegszálam is olyan japán, hogy katanával alszok. Vagy csak szamuráj vagyok eredetileg. A bushido ugyan tiltaná, hogy így éljek, mint most, de szélnek lettünk eresztve.
Természetemnél fogva központját veszített vagyok, nem feltétlenül kell nekem illemkódex sem, mert egyébként egyből hajlok arra, hogy valamit kavarjak. Elég volt egy tábornoknak a fülébe bogarat ültetni és már kattant is a kezeimen a bilincs. A hazám tönkre fogja tenni amire az amerikaiak készülnek, de nem fogok úgy elmenni, hogy ne rúgjak kettőt pár gyarmatba.
A kihallgató szobában ülök érzelemmentes arccal, amikor belép egy férfi, akire felpillantok. Lehetetlennek mondanám a helyzetet, de mégsem. Csak cinikusan szusszanok.
- Na, ez lesz életem legviccesebb kivallatása. - szinte pofátlanul vigyorgok. Szóval ez az a perc, amiről az egyszülős családok halandó gyermekei álmodnak. Megtalálni a másik szülőt. Mert a zsigereimben érzem, hogy ez az alak az apám. A férfi aki annyi időre betörte anyám, hogy én legyek. - Nos, örvendek apám, a fiad vagyok, akit 120 éve csináltál Sakurának.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Ye Jun Sang
Ye Jun Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Basszusgitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 23.

Decentralized by Nature Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decentralized by Nature   Decentralized by Nature EmptyCsüt. Feb. 06 2020, 18:41

It's a joke

rMost éppen arra volt kedvem, hogy vallatótiszt legyek, nem mintha a fronttal problémám lenne, de eleget voltam ott. Szükségem volt egy kis változásra, kicsit le is álltam az öléssel, pedig most még jövedelmezőbb bérért gyilkolni. Sőt még Koreából is eljöttem, a drága amerikaiak befogadtak, én pedig hálásan végzem nekik a vallatást. Szigorúan zárt ajtók mögött, nem kéne, hogy ideje korán kiderülök egészen haláli isten vagyok, mert roppant könnyen töröm meg a halandók elméjét, még a legedzettebb is azonnal elárulja milyen szükségtelen hülyeségre készülnek a hatalmas Amerika ellenlábasai.
Örömmel fogadtam el egy újabb kihallgatást, elvileg koreai, gyakorlatilag meg tudja a fene, amint meglátom, majd kiderül. Az amcsik képesek az összes ázsiait keverni. Ha a helyzet nem éppen ilyen lenne még nevetni tudnék, de csak egy meglepett szusszanásra futja.
- Akkor ez kölcsönös lesz. – dobom le magam a másik székre, szintén vigyorogva. Minden apa álma, hogy így találkozzon a fiával,ugye? Nem mintha belegondoltam volna abba, hogy a tetőn történteknek következménye lehet. Erre tessék, itt ül előttem. – 120 évnyi születésnapi ajándékkal vagyok akkor lemaradva, basszus. Most mondjam, hogy sajnálom? De anyád nem szólt rólad, azóta nem is láttam, egyébként. Szóval vallathatlak is, de semmi esélyem, ha rám ütöttél akkor kussban ülsz ameddig meg nem unná a másik. Viszont ha a japánok nem hülyék, márpedig nem azok, akkor feltétel nélkül adják meg magukat, te meg csak azért vagy itt, hogy egy kis zavart okozz a rendszernek, ami sikerült, gratulálok. -

POTUS
Vissza az elejére Go down
Kouichi Kojima
Kouichi Kojima

félvér

⌲ Foglalkozás :
Producer, DJ
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Tokió
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 31.

Decentralized by Nature Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decentralized by Nature   Decentralized by Nature EmptyCsüt. Feb. 06 2020, 19:44

What is the definition of blood?

Az egész életem úgy van szervezve gyakorlatilag, hogy a nagyszüleim ki se tudják szimatolni, hogy egyáltalán létezem, mert a dédszülők és anyám szerint is inkább meg kéne várni, amíg a nagyi átoktalan lesz. Félvéreket megátkozni könnyű buli aránylag, úgy tűnik. De amikor nem kell gondolkodnom, legalább nem kattogok hülyeségeken, mert Los Alamosban láttam arcokat akik a semmin is sírtak. Tajtékzás volt rendesen amikor elkaptak engem és meggyanúsítottak azzal, hogy a szovjeteknek kémkedem. Mókás igazából, mert a Birodalomnak kémkedem, a nagyapám meg villámtempóban - nem szóvicc - váltott nézőpontot, hogy azonnal kapitulálni kell. Az megint más kérdés, hogy a császár mit szól ehhez.
Az amcsiknak mi nézünk ki mind egyformának, nekünk meg ők, úgyhogy teljesen mindegy, hogy minek adtam volna ki magam, de maradtam annál amit a külsőm diktált. Mert az ázsiaiak szerint is koreai vagyok. De elég faramuci helyzet az ahogy belép a vallatóm. Akár tükörbe is nézhetnék. A meglepett szusszanására a cinizmusom az ellenél.
- Ha elmesélném anyámnak, kitépné a gerincem lehet. - vonom meg kicsit a szemöldököm. De benne volt a pakliban, hogy egyszer összefutok vele, ő nem volt olyan stabil kerülési tényező. A decentralizáció hátrányai. Nem mondanám ideálisnak az első találkozásom eddig az apámmal, de leült ide elém. Talán eszébe se jutott, hogy lesz következménye annak, hogy anyámmal hált. Tessék, itt vagyok. - Ne stresszeld magad azon, sosem fogadtam el semmit születésnapomra, még anyától sem, inkább megkértem, hogy adjon rizst az árvaházaknak. Nincs rá szükség, ha így kellett megtudnod, hogy létezem, akkor így. Amikor gyermek voltam, hallottam, hogy érted sír, de félvér, nem tudjuk az érzéseket hová csoportosítani. Ez egészen pontosan így történne, sőt még rá is neveltek nálam erre. - csak elmosolyodom az utolsó mondatára. Tudja, hogy mit tettem, meg mit tennék. Csak rá ütöttem, úgy tűnik. - Valami ami esetleg velem kapcsolatban kérdés?

POTUS
Vissza az elejére Go down
Ye Jun Sang
Ye Jun Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Basszusgitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 23.

Decentralized by Nature Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decentralized by Nature   Decentralized by Nature EmptyVas. Feb. 09 2020, 23:48

It's a joke

- Akkor egyezzünk ki abban, hogy még nem szólsz róla. Velem úgysem most fog találkozni, ez biztos, ha meg szólsz neki, hogy megtaláltál én se élném túl a dolgot. Valószínű nem anyád ásna el, hanem az apja. – és még azt is biztosra veszem nem egyedül tenné, hanem hívná hozzá a legjobb cimboráját Yu Jint, mert mind a ketten rajonganak az apámért. Mondjuk lehetett volna annyi esze az anyjának, hogy jelez, de valami oka csak van amiért nem tette meg, elég öreg vagyok már, készen álltam volna gyereket nevelni. – Nem stresszelem magam, halálian nyugodt szoktam lenni. Ezt örömmel hallom. Valamiért így kellett egymásról tudomást szerezni egymásról, de nincs kedvem megzargatni a Végzetet, nem mindig árulja el, hogy mi miért történik. Neki amúgy is nehezebb, mindenki tud Enyó átkáról, gondolom volt olyan rendes az a némber, hogy minden leszármazottjára hasson.Annyi időnk meg nincs sajnos, hogy kipróbáljuk melyikünk bírja tovább, szamurájnak adtak. – miért nem lepődöm meg ezen, elég a családfáját levezetni, és meg is van a válasz, miért lett a gyerekből szamuráj. – Előbb feldolgozom a tényt, hogy létezel, aztán kitalálok valamit a feletteseimnek, amitől nyugodtan alszanak éjszaka. – nyúlok a belső zsebembe, végre van időm megenni müzlimet, vagyis lett volna időm, mert egyszem gyerekem halálosan gyors. – Ehh…tudod megkérdeztem volna, hogy kérsz-e. Most már tényleg nem tudom letagadni, hogy a fiam vagy. – röhögöm el magam, előlem sincs biztonságban a magára hagyott étel, ha meg nem akarják, hogy megegyem miért hagyják egyáltalán gazdátlanul? Na ugye, minden nekem van kirakva.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Kouichi Kojima
Kouichi Kojima

félvér

⌲ Foglalkozás :
Producer, DJ
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Tokió
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 31.

Decentralized by Nature Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decentralized by Nature   Decentralized by Nature EmptyHétf. Feb. 10 2020, 01:24

What is the definition of blood?

- Eszemben sem volt egyébként, nem vagyok annyira szuicid. A mi birodalmunk szétesik, nektek is biztosan lesz dolgotok bőven, de kitudja, lehet egyszer békésebb időkben találkozunk majd megint. A nagyapámnak sincs fogalma arról, hogy egyáltalán élek, nem venné jó néven, hogy egyáltalán valaki hozzáért az egyetlen lányához, nem beszélve arról, hogy eredménye is lett. - billentem félre kicsit a fejem. Most már értem, hogy miért nem akart az apámról beszélni nekem soha. Őt is védte ezzel, hiába kínozza magát azzal, hogy az egyetlen szerelmétől távol kell tartania magát, de valószínűleg ez most az élete záloga az apámnak. Őt elnézve pedig biztosra veszem, hogy van benne fájdalom, hogy nem közösen neveltek és nem lehettünk egy család. - Én sem szoktam, hiába vagyok központosítatlan legtöbbször, akkor sem tartom szükségesnek a stresszt. Noha nem lenne szükséges, még most is tartom azt amire tanítottak. Legalább tudomást szereztünk egymásról, ez is valami nem? Nem hiszem, hogy túlzottan be kell mutatnom anyámat, de a félvérek között is igen érző lény, amit én is megkaptam vagy tőled. Fölösleges is lenne, az Aizu Hanko Nisshin-kanban végeztem. - dédapámnak a vesszőparipája volt, hogy hiába vagyok zabigyerek, a létező legjobb képzést kell kapnom ami van. - Van egy olyan sejtésem, hogy nagyon is akartad, hogy legyek. Elég annyit mondanod neki, hogy a szovjetek is atomprogramon dolgoznak, de el vannak maradva, én nekem pedig nem sikerült elég információt szereznem. - felcsillan a szemem a müzlit látva, de egy villámgyors cápamozdulattal leharapom a háromnegyedét és szinte vigyorogva nyammogok rajta. - Az apám vagy, ha van kajád, akkor nekem is van, szokj hozzá. Szóval innen örököltem, hogy kieszem mások kezéből az ételt. - röhögöm el magam én is, anyám megveszik attól, hogy ha egy pillanatra otthagy valami ételt, akkor az az én áldozatommá válik. Ha nincs körülötte senki, akkor az az enyém. De valahogy teljesen természetesen jött, hogy kieszem az apám kezéből is az ételt.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Decentralized by Nature Empty
TémanyitásTárgy: Re: Decentralized by Nature   Decentralized by Nature Empty

Vissza az elejére Go down
 
Decentralized by Nature
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Alternatív terek :: Múlt-
Ugrás: