We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Holding your hand while you bleed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eun Hui Song
Eun Hui Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Csillagász professzor
⌲ Hozzászólások :
42
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 07.

Holding your hand while you bleed Empty
TémanyitásTárgy: Holding your hand while you bleed   Holding your hand while you bleed EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:32


I don't know where to begin


Sun Jin & Dalnim

Már ahogy berakom a lábam az otthonunkba, akkor nem klappol valami. Mi égitestek általában jobban harmonizálunk az érzelmekkel és most nagyon sok mindent érzek, mint valami idővonalat végigmenni, de most leginkább a fiam tébolyító erejű fájdalmát érzem a szobája felől. Nem véletlenül hangszigetelt a ház, a vak is látja, hogy milyen érzelmeket táplál Ran iránt, amik talán el sem múltak azóta, hogy először meglátta őt. A férjem közben bizonyítékokat kezd kutatni, de feltakarítottak maguk után, csak bizonyos elrejtett dolgok tűntek el.
- Most lesz a fiúnk hétvégéje. Nem kérés. - szúrósan nézek a férjemre, majd futólag benézek a konyhába is. Sosem volt itt ilyen rend, minden élére állítva, méret szerint, mintha egy japán járt volna itt is. Az egy dolog, hogy érzem, hogy a hétvégéjüket nekik is megáldotta Bugeun, igen bőségesen, de valami nagyon nincs itt rendben. Lecuccolok és felrakom a fogasra egy sóhajjal a kabátomat, majd felmegyek a fiam szobájához, hogy bekopogjak és kis várakozás után nyissak be, mert hangszigetelt a szobája, nem véletlenül. Félig katatón állapotban pillant rám csak és dünnyög valamit. Mintha a saját élni akarása hagyná el most. Leülök óvatosan az ágya szélére, a hátát is megsimogatnám, de sejtem milyen állapotban lehet.
- Mi a baj, mesélj. - megértő mosollyal nézek rá. Az ember, ez esetben félisten két másikkal legyen őszinte, a kezelőorvosával és az anyjával. Rémesen fáj így látnom őt most, mintha beszakadt volna alatta a világ.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

Holding your hand while you bleed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holding your hand while you bleed   Holding your hand while you bleed EmptyVas. Ápr. 12 2020, 23:45

Ahogy elment Ran úgy húzódtam vissza a szobámba, legalább addig amíg nem jönnek haza a szüleim, mert úgyis meg fognak nézni. Végtére is náluk lakom úgyhogy bármikor bejöhetnek, szerencsére a kopogásról nem szoktak le, csak néha az öregebbik kiadásom. Nem akarom, hogy Ran felkerüljön, mint regália, egyébként se értem miért kéne. Mármint, ha beüt a szar esetleg akkor majd a Napocska fogja és lerángatja? Nem ismerem személyesen az istennőt, de komolyan nem normális, éppen elég látni, hogy mit tett Rannal. Pedig nekem nincs gyerekem, akkor is tudom, hogy ilyet épeszű ember, isten, tök mindegy nem tesz egy másik érző lénnyel. Márpedig az akibe én mérhetetlenül bele vagyok esve igenis képes az érzésekre.
Dünnyögök valamit a kopogásra, bár ha azt mondtam volna, hogy ne jöjjön be akkor is bejönne, jelen pillanatban nem tudom elrejteni mit érzek, biztos aggódik miattam. Azért csak úgy helyezkedem el, hogy rá is tudjak nézni, viszont nem engedem a plüsst, aminek most szintén Ran illata van.
- Hamarosan nem lesz itt, velem. – szusszanok nagyon fájdalmasan. – Ha nem történik valami csoda, akkor a Napocska felviszi, miért van az, hogy a napistenek nem normálisak? Ja, egyébként a macska megint elszökött, pont miután Ran elment, utál engem az a dög, mintha az én hibám lenne, hogy el kellett mennie. – nyöszörgök halkan, aztán nem érdekel, hogyha sziszegni fogok nagyon sokáig, muszáj anyámhoz bújni, néha még mindig egy ovis kisgyerek vagyok. De hát mindig itt vannak nekem. – Nem bírom ki nélküle, komolyan…Csak remélem, hogy megérte ennyire szétmarnia a hátamat… - pillantok fel rá, pár héttel ezelőtt mindenkit kiröhögtem volna, ha azt mondják gyereket akarok, most meg drukkolok, mert akkor biztosan nem mehet el innen.
Vissza az elejére Go down
Eun Hui Song
Eun Hui Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Csillagász professzor
⌲ Hozzászólások :
42
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 07.

Holding your hand while you bleed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holding your hand while you bleed   Holding your hand while you bleed EmptyHétf. Ápr. 13 2020, 07:55


I don't know where to begin


Sun Jin & Dalnim

A Nap ereje dominál a házban még, ráadásul őket kettejüket ismerve az utolsó pillanatig kettesben voltak és kihasználatlan pillanat sem maradt. Érzem, hogy most muszáj ránéznem a fiamra, mert hatalmas a baj. Nem tud bizonyos dolgokat a fiú, ami talán jobb is. Kopogás után lépek be, nem az apja vagyok, hogy csak úgy ajtóstól rontsak be, akkor is ha egyedül van most Sun Jin. A fájdalma az ajtóban és a közelében még rosszabb, egy anyának egyenesen tébolyító, hogy ha a gyermekét szenvedni látja. A vállát simogatom meg kicsit nagyon óvatosan, egészen biztos vagyok benne, hogy elintézték egymást, nem egy napot voltunk oda és érezni, hogy ő sem egy napot volt itt. Ami meglepő, hogy a fiam füstölőt gyújtott, méghozzá Nag Chandant, ami Ran jellegzetes illata is egyben. Ha nem lenne ennyire rossz a helyzet akkor rá is kérdeznék. Ez a füstölő égett a szentélyben is mikor eljegyezte. Úgy kapaszkodik a plüssbe mintha az élete múlna rajta, de legalább nem kerüli a tekintetem és engem sem.
- Miből gondolod ugyan… - szusszanok egyet én is, de nem fájdalommal, bennem inkább optimizmus van. – Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a csodátokért megdolgoztatok elég rendesen, hogy megtörténhessen. A mi napistenünk normális, mert egy ideje már nem az ikertestvérem az. Ah, még mindig a nagyanyját látja benne. Nem azért haragszik rád egyébként sem. Biztosan mesélte apád, hogy honnan kaptad a neved, az volt az igazi meglepetés nekünk, hogy Inari unokája a Ran nevet kapta, mert Mi Ran volt Churchill nagyanyja. – átölelem a fiamat óvatosan, még ennyi idő után is boldogsággal tölt el, hogy ha ilyet csinál. De most szüksége van rám. Akire igazán szüksége lenne, ő pedig most nem lehet itt. – Vissza fogod kapni. Az a bolond kurva napistennő nem fog tudni titeket külön tartani. Sun Jin, annyira apád fia vagy, hogy az már külön zseniális… - szusszanok nagyon nagyot ahogy rám néz. Ilyenkor egy az egyben az apja fénymásolata. – Szétmarattad magad az egy dolog… De felteszem abból az okból, hogy betartsd az ígéreted, némi plusszal. – sandítok rá kicsit.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

Holding your hand while you bleed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holding your hand while you bleed   Holding your hand while you bleed EmptyVas. Ápr. 19 2020, 00:03

- Mert elmondta, hogy mi vár rá, miből gondolnám amúgy? – forgatom meg a szemeimet, én éppen szenvedek, ne kérdezzen már hülyeséget. – Ha nem bánod nem mondom el mit csináltunk, ilyen téren még nem vagyok apa. Hanem? Jó, oké tudom, hogy Ran az. Mi az, hogy…Nem mondod komolyan, hogy tényleg macskák voltunk előző életünkben Rannal…Persze, hogy mesélte, azt is, hogy Woo Jin is macskáról kapta a nevét. Szóval ezért utál a dög, mert nem vagyunk együtt normálisan. – de jobban belegondolva logikus, komolyan nagyon vicces a Végzet. Vagy oka volt, hogy macskákat csinált belőlünk, néhány tulajdonság így is megmaradt, még mindig szeretek sokat aludni. Tényleg örülök, hogy itt van anya, egyedül biztosra veszem megbolondulnék.
- Olyan szépen tudsz beszélni, amikor a napocska kerül szóba. Tudom, tudom…valamelyik nap tőle is megkaptam, azt hiszem akkor, amikor az egyik óráját nyúltam le, pont úgy osontam, ahogy ő szokott. – legyintek egyet szusszanva, nem tudnám letagadni, hogy kik a szüleim, viszont ez az idősebbekre is vonatkozik.
- Azért is mert szeretem, ha fáj, és most elég volt, hogy szétkarmolt, nem kellett leszúrnia. Hjaa, remélhetőleg miattunk is nagyszülők lesztek. Remélem az istennőnek eszébe se jut semmit csinálni emiatt, mint Hyun Ae-val. Akkor kénytelen leszek nyomatékosítani, hogy Ran hozzám tartozik. – jelentem ki egész elszántan. – De azt is biztosra veszem, hogy a japánoknak is elegük van a főistennőjükből, hálát adhatna, hogy nem járt úgy, mint Zeusz, vagy, min Ré. Nem hiszem, hogy olyan boldog lehet az élet lélekkel rendelkező démonként, akinek minden nyomát figyelik. -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Holding your hand while you bleed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holding your hand while you bleed   Holding your hand while you bleed Empty

Vissza az elejére Go down
 
Holding your hand while you bleed
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Ázsia :: Korea :: Szöul-
Ugrás: