We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Sang Joon Woo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joon Woo Sang
Joon Woo Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Érsebész
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2020. Mar. 05.

Sang Joon Woo Empty
TémanyitásTárgy: Sang Joon Woo   Sang Joon Woo EmptyCsüt. Márc. 05 2020, 19:46


Sang Joon Woo
Salus aegroti, suprema lex esto
Joon Woo, főorvos úr, frigid fasz
kortalan
koreai istenek
Kim Soo Hyun
kapcsolatban
heteroszexuális
canon
Yeom-ra és Parietegi elsőszülött gyermeke, a többi hat felett ő dirigál tulajdonképpen ha patthelyzetet kapnak. Az egyetlen a testvérek közül aki képes holtakat feltámasztani és a legerősebb gyógyítóerővel bír, de azért sehol nincs mondjuk egy rendes görög orvosistenhez vagy ivadékaikhoz képest. E mellé még jól meg is lett verve látnoki képességekkel, amit sokáig tehernek érzett, csak az utóbbi években békélt meg vele.
Primum nil nocere
- Ha nem fejezed be annak a szarnak a csapkodását, én csapkodlak meg. - szólok jeges hangon Deok Su-ra, a tekintetemben a halál lappang, pörgetem, hogy mi a lehetőségeink. Senki nem akar oldalt választani, Kwang Min lesz egyedül semleges, ezt már előre bejelentette, amit tiszteletben tartunk, mert ő sokkal inkább családcentrikus sem mint rendes halál.
- Ha erre tartunk, akkor szeretném én taposni ezeknek a férgeknek a nyakát. - vigyorogja el magát Kyung Tae, mint az őrült a családban. Tőle nem is számítottam semmi egyébre amúgy sem. - Ugyan, ha kettészakad az ország, Kud brahiból úgyis minden szart elszabadít itt, legalább az egyikünk segítsen apának meg anyának beszedni a szajrét, ha már nem nagyon beszélnek.
Joon Ho rám pillant mintha tanácsot várna vagy legalábbis döntést, mert amúgy is én vagyok a békés halál, az elalvás és a rangidős is ebben a kérdéskörben. Deok Su is felteszi a kezét, hogy megy vele, meg Dae Ho is. A fiatalabbik fele megy északra, a semleges kivételével, mi megyünk délre. Nem az öcséim akarom büntetni, önként vállalták ezt a felelősségkört. Ami azt jelenti, hogy Joon Ho, Ye Jun és én megyünk az élhetőbb közegbe.
- Akkor ez eldöntött, gyerünk, van dolgunk. - felveszem az orvosi táskám, a többiek pedig a fegyvereik és elindulunk. Nem kenyerem a háború. Sosem volt az, mindig kerültem Kudot amennyire bírtam, de van egy megérzésem, hogy a következő évezred hoz valami újdonságot ebben is.

- Deok Su, kelj fel most azonnal. A neheze most kezdődik, most kell megállnod a helyed. - szorul ökölbe a kezem, miután sikerült eszméletéhez téríteni. Nekilátok megtisztítani a szervezetét a felgyülemlett mérgektől, mert tényleg lassan akarja magát kicsinálni. Ye Jun láthatóan aggódik azért az öcsénkért. Joon Ho inkább csak feszült, hogy idáig kellett a helyzetnek sodródnia. Kwang Min aki inkább pánikol. Négyen tudtunk eljönni most, hogy egy kicsit észhez térítsük őt. Amiről pedig nagyon sokáig nem fog még tudni az az, hogy a gyermek, akit a szívszerelme a szíve alatt hordoz az az övé és görög istenné nő majd fel a fiú. Nem is akármilyenné. Nem jártatom ok nélkül a számat.

Talpra állt végre, főleg messziről próbálom mindannyiukat szemmel tartani, de ő az aki önveszélyes kicsit. Drezda nem szó szerinti tűzfészek még most, de alakul. Beugrottam az öcsémhez egy kávéra az irodába, a fegyvertervezés valahogy jobban áll neki, mint a harctér, de ezzel szerintem ő is tisztában van. Aztán meglátok egy tervet az asztalán és majdnem kamrafibrillálni kezdek. Istenkalapács. Nem tudom más látnokoknál hogy jön ez, de nekem bevillan a képsor a jövőből. Nem lesz ez egy kegyes fegyver és kész a prototípus is. Viszont inkább sarkon fordulok és hazamegyek.

Néha szeretnék tévedni is. Néha nagyon szeretnék tévedni. De az évek és a tapasztalat nem hagy cserben. Érzem, hogy Jin Kyong mit művel az alagsorban. Az öccsével ráadásul. Szerencsére anyám a közelben lődörög és megoldja ő, nem nekem kell, így is vad hajszát folytatok egy migrénnel. És van pofája vigyorogva bejönni hozzám.
- Tudok róla, halál vagyok, Jin Kyong, ha azt hiszed, hogy azzal megengesztelsz, hogy a vérük legalább ritka... Nil nocere! - nem csak ő ért a vérmágiához. Kritikus balsiker. - Jó, akkor foghatod a fehérneműs hátsód és mehetsz a műtőbe, mert én nem fogom rólad leszedni. - közben intek neki, hogy most van tipli. Szeretem ezt a nőt, de egek, az agyamra megy. Bárcsak beütnének már a terhességi hormonok nála.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Sang Joon Woo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sang Joon Woo   Sang Joon Woo EmptyCsüt. Márc. 05 2020, 21:13

elfogadva
welcome to our family
Miért is jó, ha a Sötét Hercegnőnel beüt a terhes hormon? De most komolyan. Na mindegy, a te felelősséged, nem az enyém.
Vissza az elejére Go down
 
Sang Joon Woo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sang Joon Ho
» Sang Kyung Tae
» Sang Ye Jun
» Sang Woo Jin
» Sang Yo-Han

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: