We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Titania Pixie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Titania Pixie
Titania Pixie

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
Óvónéni
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Csatlakoztam :
2018. Nov. 23.

Titania Pixie Empty
TémanyitásTárgy: Titania Pixie   Titania Pixie EmptyVas. Nov. 25 2018, 10:33

Titania Clarion Pixie
Tündérek műve sok minden, mit nem is gondolnál. A régóta rossz karórád egyszer csak újra jár. És meglesz kedvenc játékod, vagy kis csengő csendül. Tudd, hogy tündér jár a közelben, nem vagy egyedül.
Titania
kortalan
legendás lény
Emilia Clarke
kapcsolatban
biszexuális
saját
Ő a tündérek királynője, Mab néven is emlegetík.
Gyönyörű aranyszínű szárnyával gyakran repül még a felhők fölött, illetve megszokott jelenni a gyerekeknek is.  

useri információk
Vannak napok, amikor érzed, hogy nem kéne kisétálnod a lakásodból. Na pont ezt éreztem én is. De dolgoznom meg muszáj, úgyhogy felöltöztem és elmentem az oviba. Szeretem a gyerekeket, akkor is, ha nekem nincs. Ők még legalább hisznek bennünk; tündérekben. Amíg lesznek apró emberi lények nekünk sem kell nagyon aggódni. Néhányukhoz én magam látogatok el, s hagyok ott egy pénzérmét, a fogtündér helyett. Nem kéne megtennem, viszont szeretem nézni ahogy megtalálják a pénzt, és örülnek neki. Nem a szülők teszik oda, csak azt hiszik.
Mosolyt erőltetve lépek be az épületbe, hogy aztán a kabátomat, s a táskámat letegyem. Ez az óvoda nem rossz, ahhoz képest, hogy gazdag szülők gyerekei járnak ide, a gyerekek normálisak. Természetesen azért, mert arra tanítjuk őket, hogy nem minden a pénz, a parancsolgatás pedig semmire se vezet. Nem mindegy a hangsúly, ezt királynőként pontosan tudom.
- Kis hableány..Mackótestvér..melyik mese legyen először? – ülök le a szőnyeg közepére, hagyom, hogy a leggyorsabb gyerkőcök az ölembe üljenek, elég apró vagyok így két kislányé a fődíj. Lágy mosollyal tekintek körbe, az összes picikéért megéri ezt csinálni, olyanok, mint a csiszolatlan gyémántok, nekem kell formálni őket, meg a szüleiknek.
- Kis hableány! – hangzik a válasz, s még mindig bújnak, nincs szükségem könyvre, hogy el tudjam mondani nekik.

Gyűlölöm az exférjemet, tiszta szívemből. Eleinte persze semmi gond nem volt közöttünk, de ő nem akart vezető lenni, uralkodni akart a tündéreken, amit nem hagytam, ezért is száműztem a Tündérek Ligetéből. Ennek persze nagyon sok ideje, azóta mi sem élünk ott, viszont így sem térhet oda vissza. Pláne azután, hogy az életemre tört párszor, mint ma is tette. A csuklóimon még mindig látszik a szorítása nyoma, hiába zsugorodtam össze kicsire, és repültem el. Kis kitérő után nem haza repülök, hanem ahhoz a férfihoz akiben feltétel nélkül megbízom, csupán nem kötöm az orrára. Még apró tündérként kopogok be, aztán be is repülök miután kinyitja az ajtót. Vissza is változom, hogy hozzá tudjak bújni.
- Megint itt volt..annyira utálom. Miért nem bír végre békén hagyni? Több száz éve már, hogy száműztem.. Biztos fáj neki, hogy téged..vagyis tudod, hogy veled vagyok. – dohogom a pólójába. Miért olyan nehéz kimondani, a szeretlek szót?
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Titania Pixie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titania Pixie   Titania Pixie EmptyKedd Jan. 01 2019, 18:42

elfogadva
welcome to our family
Igazán édes volt az a kis szösszenet az ovisokról. :3 És elszomorít, hogy szenvedned kell az exférjed miatt... De nem csépelem a szavakat, menj a foglalók felé, utána pedig vedd birtokba a játékteret!
Vissza az elejére Go down
 
Titania Pixie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: legendás lények-
Ugrás: