We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (48 fő) Pént. Feb. 02 2024, 13:47-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Kalandjelentkezés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Homérosz
Homérosz

kalandmester

⌲ Foglalkozás :
Telling tales of you all
⌲ Hozzászólások :
40
⌲ Tartózkodási hely :
Between the pages
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jun. 16.

Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyCsüt. Dec. 06 2018, 22:27

Valami mindig történik..
fresh from our staff
Szóval az egész úgy kezdődött, hogy Tartarosz lement megfékezni az apját, aki úgy döntött Rheia-t fogja el, mivel ő nem mehetett fel, így két fogdmegje Deimosz, Phobosz hozta le a titánkirálynőt a sötét, mocskos helyre. Akit éppen sikerült megmentenie az ősi istennek, azonban ennek ára is volt. Tartarosz halandóvá vált, beköltözött Kronosz régi cellájába, amit a titán elátkozott, így nem mehet be senki oda, ezáltal védve van ugyan, ám Káosz egyre türelmetlenebb, s veszélyesebb is. Mivel képes időközönként megszállni a kijelölt isteni testét, Nüx és Kratosz legkisebb fiát Epraimot nézte ki magának, mint tökéletes porhüvelyt, így azt csinál amit akar, s erre a fiatal isten nem is emlékszik. Nem képes felidézni azt az időt, hogy mit tett akkor, nem tudja, hogy csatlósokat gyűjtött össze, isteneket, titánokat, félisteneket, egyéb lényeket, akik hisznek abban, hogy le kell váltani a régi isteneket, mert majd ők jobbá és szebbé teszik. A halandókat újra rabszolgáknak használják, mert többre úgysem valóak.

Az Istenek Tanácsa felkészült a legrosszabbra, három kovácsistent bíztak meg a feladattal, hogy készítsék el minden idők leghatalmasabb fegyverét. De elbuktak, az egyiptomi kovács az utolsó pillanatban árulta el a kelta Culannt, és a görög Héphaisztoszt, mind a ketten súlyos sérülést szenvedtek a káoszmágiával uralt Ptahtól.

Ám nemcsak ők szenvedték még Káosz kitörését, hanem New York város lakói is, Ephraim képében látogatást tett Káosz megbabonázta Eriszt, aki fogékony a káoszra, csupán egy kis susogásra volt szüksége a nagyapjának, hogy aztán az istennő tombolásba kezdjen.

Hogy végül mi történt Tartarosszal? Elkövette a hibát, kimerészkedett a börtönéből, tudta, hogy lépnie kell, visszatérni a halandókhoz, mert fent van rá szükség, ám nem számolt azzal a ténnyel, hogy egy mantikór átszúrja a mellkasát. S halandóként végzetes lehet számára. Az apja volt olyan kegyes, hogy Washingtonban a Fehér Ház hatalmas kertjébe dobja a még lélegző existen testét. Üzenve; itt vagyok.

A világ megremeg, hagyod összedőlni, vagy megmented?


// Jelentkezés határideje; 12. 31//
staff nevében: xHomérosz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyCsüt. Dec. 06 2018, 23:01

Valaki nagyon el lesz fenekelve. Nem én cheers ~jelentkezem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyCsüt. Dec. 06 2018, 23:38

Ott a helyem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bree Torres
Bree Torres

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
☤ Queen Consort of Tartaros ☤
⌲ Hozzászólások :
13
⌲ Tartózkodási hely :
☤ Washington D.C. ☤
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 28.

Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyCsüt. Dec. 06 2018, 23:57

A teljes Tartarosz család nevében jelentkezik a régenskirálynő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyPént. Dec. 07 2018, 11:06

Bár még nagyon új vagyok itt, szívesen beszállnék. Szóval én is jelentkezek! cheers
Vissza az elejére Go down
Neda Faraon
Neda Faraon

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
☥ Medjay - haditudósító ☥
⌲ Hozzászólások :
46
⌲ Tartózkodási hely :
☥ Alexandria ☥
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 03.

Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyHétf. Dec. 10 2018, 22:59

+1 medjay és Tanácsvégrehajtó jelentkezik!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyKedd Dec. 11 2018, 01:37

Valaki mentsen meg, kérlek titeket...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyCsüt. Dec. 13 2018, 12:40

Ki ne merjetek hagyni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyCsüt. Dec. 13 2018, 12:49

még be is írtam magam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyHétf. Dec. 17 2018, 14:28

Pont én ne jelennék meg? Nah! pirózsika
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyKedd Dec. 18 2018, 12:36

Az asszony már megint nem normális, megyek..megyek <3
Vissza az elejére Go down
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyPént. Dec. 21 2018, 11:06

Lássátok kivel van dolgotok, segítek nektek Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyPént. Dec. 28 2018, 20:59

Egy kismadár azt csicseregte, hogyha jövök, akkor bepuszilhatom Poszeidón feleségét, úúúgyhogy... egyértelműen itt a helyem! Kalandjelentkezés  2799993890 Kalandjelentkezés  3718408366
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyPént. Dec. 28 2018, 21:03

Tulip Voelkel írta:
Egy kismadár azt csicseregte, hogyha jövök, akkor bepuszilhatom Poszeidón feleségét, úúúgyhogy... egyértelműen itt a helyem! Kalandjelentkezés  2799993890 Kalandjelentkezés  3718408366
Ezt látnom kell,meg hát...jövök egy bizonyos titánnak egy veréssel Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptySzomb. Dec. 29 2018, 02:28

A Végzetnek ott a helye.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyVas. Dec. 30 2018, 23:30

jövök én is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyVas. Dec. 30 2018, 23:50

én is becsatlakozok
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  EmptyKedd Jan. 01 2019, 21:55

Követem apámat, még ha újabb próba is jön *-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kalandjelentkezés  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandjelentkezés    Kalandjelentkezés  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kalandjelentkezés
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Kezdetek :: friss hírek-
Ugrás: