We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 I want my own endings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2019, 09:02

- Ne erőltesd a szerencséd, jóképű. Szóval, hagytad volna magad szenvedni, pusztán azért mert duzzogtál miattam? Vajon meddig bírtad volna ép ésszel, főleg úgy, hogy te is pont azt akartad? Akkor meg főleg nem fogom arra pazarolni az időt.
- De hiába mutogattam magam, ha nem is figyelted vagy még az első hatása alatt voltál? Nem tudom, csak azt akarták, hogy ne tudjon rólam az udvar, de mégis itt vagyok.
Szégyentelen módon fürdőzöm a tekintetében, de számomra jutalom, hogy láthatom az arcát, a tekintetét és ahogy érinti a bőröm, úgy adok hangot az elégedettségemnek, ha tudnék jobban törleszkedni a kezei alá, megtenném, csak érezhessem mindenhol. Megtöri az akaratomat, csókolni akarom őt, de elég megéreznem, hogy milyen erővel kapja el a gyönyör és követi az enyém is egy kéjes sikollyal. Kapkodok a levegőért, de a mellkasának simulok egy vigyorral, majd magamról elfeledkezve megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2020, 19:43

- Megfogadom a tanácsod tartalékolom a szerencsém, szépség. Ez pontosan így van, látszik, hogy még nem ismered a császárt se, és nem hallgattál anyámtól történeteket, mert apám is duzzogott, sőt most is szokott. Nem tudom, lehet ha nem te töröd rám az ajtót, akkor később átmegyek hozzád. Feleslegesen tennéd, maradj csak a fegyvereknél. –
- Igazándiból nem figyeltem, meg egy kicsit az első hatása alatt voltam. És három nap múlva esküvő, vajon, hogy fogja fogadni a családod? Arra vártak, hogy hazaküldjelek, mert híres vagyok a finnyáskodásomról. –
A hazaküldésből nem lesz semmi, ez a nő lesz a feleségem, és a leendő császárné. Mert mindennap ezt szeretném csinálni vele, látni az ő arcát, hallani a sikolyait. Vigyorogva ölelem magamhoz, és simítok végig a hátán majd viszonzom a csókját.
- Tudom, nehogy a fejemhez vágd, hogy nem érte volna meg durcáskodnom. – szólalok meg miután tudok normálisan levegőt venni.
Vissza az elejére Go down
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04 2020, 20:04

- Szükséged lehet még rá szorultabb helyzetben, felség. Tiltott hely volt gondolatban is számomra az udvar, úgyhogy más jelöltek biztosan felkészültebben jöttek, engem vonszoltak. De akkor felkészülök belül arra, hogy fogsz te még velem duzzogni lehet azért mert sóhajtok egyet is. Nem akartam kockáztatni semmit, csak követtem az utasításokat, de holnap átjöhetsz te. -
- Szép nagyot szaltóztam a markolat végén, úgyhogy akár ott helyben vetkőzhettem is volna neked. Fenébe... Apám üvölteni fog, anyám zokogni, nem fogják jól fogadni, mert tényleg csak azért engedtek ki, hogy vissza is menjek.
Nem akarok hazamenni, vele akarok lenni, mert életemben először látok jövőt magam előtt, de csak vele, mint a férjem. Minden áldott napszálltakor vele hálni, beleborzongani a mosolyába és a kiáltásába, a gyönyörbe. Átölelem őt és boldogan simítok a vállain végig, szinte hálásan csókolva őt.
- Eszemben sem volt, de köszönöm, hogy szóltál. - kuncogok kicsit még nehézkesen, de vigyorgok rá. - Ha a házasságunk is ilyen lesz, akkor aki rád néz, kikaparom a szemét.
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyPént. Jan. 10 2020, 20:51

- Akkor tényleg nem játszom a szerencsémmel, hercegnő. Némelyik túlságosan is felkészült volt, nem akarok egy bólogató feleséget, nem is bírnám mellette. Jobban teszed, ha felkészülsz az ilyenekre, mert képes vagyok egy rossz arckifejezés miatt is duzzogni. Megegyeztünk, holnap akkor én töröm rád az ajtót.
- Oh, én mondjuk örültem volna, de azért a palota többi tagjai nem biztos, hogy élvezték volna, ha ott előttük teszem azt, amit kell. Valahogy sejtettem, hogy ezt fogod mondani, úgyhogy remélem a legjobbakat.
- Na persze, biztos nem volt az eszedbe. – nevetek fel halkan. – Biztos vagyok benne, hogy ilyen lesz, vagy ennél is jobb. Nem kell kikaparnod senki szemét, csak te érdekelsz, mint nő. Különben nem feküdnék így, és nem tartanék attól, hogy az esküvő után a vacsorán mi fog történni. A mi házasságunk vezethet a békéhez, de az nagyon törékeny. -
Vissza az elejére Go down
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyPént. Jan. 10 2020, 21:36

- Neked meg a vadon hercegnője kellett, aki most majd tanulhatja az udvari protokollt is, mert két másik világból jöttünk. Te erélyesen bejelentetted, hogy elveszel, most már vissza sem tudod szívni sem csak attól hogy fegyvert rántok rád kérdés nélkül. Ha egyszer az utódod és örökösöd várom, akkor függeszd fel addig azt. Egyáltalán ruhában várjalak vagy spóroljak neked időt? -
- Azt rögtön gondoltam, hogy te nagyon is élvezted volna, sőt ott helyben nekem is estél volna, de azért az első alkalmam inkább így kettesben akartam, veled. Senki nem számított erre, talán édesanyád kivételével, úgyhogy csak imádkozni tudok én is. -
- Nem volt pedig, inkább az volt az eszemben, hogy ezt minden nap akarom veled. - szuszogom boldogan. Kezdek attól tartani, hogy bele fogok vihartempóban szeretni. Főleg így, rajta feküdve, simogatva őt. - Kezdők vagyunk, úgyhogy az utóbbira voksolok. Ha ilyeneket mondasz, szerelmes leszek beléd Yi Sun Jin. Attól, hogy apám egy katanás vadállat, a jómodort tartja az ember legfontosabb erényének, legfeljebb szemmel fog szurkálódni, de ha látja, hogy őszintén boldog vagyok veled, akkor kénytelen lesz beadnia a derekát. - az oldalát simogatom szinte áhítatosan.
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyHétf. Jan. 13 2020, 20:08

- Tanulhatod, de mégis minek? Úgysem fogsz úgy viselkedni, mint kéne, nem mintha zavarna, maximum majd akkor megerőlteted magad, ha fontos ügyekben kell tárgyalnunk, ilyesmi. Pont azért fogjuk jól kiegészíteni egymást, mert másik világból jöttél. Nem is fogom visszaszívni, sőt…ha meg akarsz ölni a házasságunk alatt, rendben van, nem fogok ellenkezni. Jó, de csak addig fogom felfüggeszteni. Hm…mondjuk egy köntös?
- Akkor a sokadik alkalom már lehet nem ilyen meghitt helyen? Tudok egy tisztást, majd megmutatom. Igen, aki apám orra alá fogja dörgölni, hogy ő megmondta ki kell nekem. De szerintem most már mindenki azon a véleményen van amin anyám. –
- Ó, akkor mindennap ezt fogom tenni veled, akár még reggel is. – vigyorodom el, és nagyon jól tudom, hogy ilyenkor a szemem se látszik. – Mert ahogy apám se, és a többi nagybátyámnak se kellett ágyas, úgyhogy ezért is vagyok kezdő. Talán az a célom, hogy belém szeress menthetetlenül. Ezt azért jó hallani, talán botránymentes lesz az esküvőnk, bár akkor nem lenne császári, mindig kell, hogy legyen valami. Gyilkosság, mérgezés…ilyenek. – simogatom a haját egy szusszanással.
Vissza az elejére Go down
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyKedd Jan. 14 2020, 07:10

- Hogy azért ne okozzak diplomáciai botrányt mondjuk. Szerintem meg is kell erőltetnem magam, elég jó a belépőm, de kissé drámai... Te az egyik oldalát ismered az érmének, én a másikat és talán pont így is van rendjén. Nem öllek meg, ne aggódj már, csak bájaimmal kínozlak. Miért van egy olyan sanda gyanúm, hogy azon morfondírozol, hogy hány gyereket szüljek neked, hogy duzzogj. Rendben, akkor köntösben foglak várni holnap amint lement a nap. –
- Kimondottan szégyentelen vagy és rántasz engem is magaddal. Tisztás, erdő mélyén, veled bárhol. Sok kínszenvedéstől óvott volna, ha én lettem volna az első jelölt, bár ki tudja. Így jobb érzés, hogy olyan sok jelölt után engem nyomtál le és jelentetted ki. Meg nyitva maradt az ablakod. –
- Akkor egész nap boldogok leszünk, nem is rossz ötlet. – elolvadok a mosolyát látva, ezzel fog engem kikészíteni és lefegyverezni. – Ahhoz képest mind a ketten nagyon tudtuk mit akarunk, egymást. Elkéstél, már beléd szerettem, borzalmas módon. Legyen inkább más botrány mint olyasmi szerintem. – inkább meg is csókolom, most már nem csak a vágy hevében, hanem mert egyszerűen jó érzés.
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 16 2020, 16:15

- Igaz, mondjuk ez jogos, de majd belejövünk úgyis, nem mintha azt szeretném, hogy az esküvő után egy héttel már császári párként funkcionáljunk. Kissé...igen szerintem is csak kissé vagy drámai. Pont ezért leszünk jók, te jártál kint, csatáztál is, szóval ha esetleg olyan dolog kerül velünk szembe nem leszek tapasztalatlan. Mert tényleg azon morfondíroztam, legalább négyet. Én pedig nagyon sietősen fogok hozzád menni. –
- Hah! Akkor nemcsak én vagyok a szégyentelen, mert jössz velem te is. Hm…ezeket ebben a sorrendben fogjuk kipróbálni, mondjuk a bárholt nehéz megtalálni. Vagy több agyvérzést kaptam volna nem kettőt, mint a mai nap. Simogatja az egód, hogy így jelentettem ki? Ó, tényleg. Ha most kinéznék az ablakon biztos látnám két rokonomat, az egyik az apám lenne, a másik valamelyik nagybátyám.
- Az esküvő napján azért nem, de utána este csak a tied vagyok. – csókolom homlokon egy boldog vigyorral. – Amikor megláttalak tudtam ki kell nekem, úgyhogy nem panaszkodom egyáltalán egy cseppet sem. Én is szeretlek. Reménykedjünk benne, hogy vérmentes botrány lesz. – viszonzom hosszan a csókot, végül az ablak felé biccentek, hogy azt még elintézem, fel is veszem a köpenyemet. – Ahh..komolyan, nektek nincs jobb dolgotok? Mondjuk azt művelni, mint mi? Ne aggódjatok hangosak leszünk még. – zárom be az ablakokat egy szusszanással, és megyek vissza a harcos hercegnőmhöz.
Vissza az elejére Go down
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyPént. Jan. 17 2020, 01:52

- De akkor is a koronaherceg felesége leszek, rám is fognak figyelni, hogy egy napon milyen császárné leszek, nem kéne magam alatt a fát vágni. Vagyis, nagyon, mert Mangjeol vagyok. Az életem nagyobb részét harcban töltöttem szinte, ellenetek is. Lehet az idő szele hoz változásokat is magával, de együtt szerintem állni fogjuk rendesen. Nem hangzik rosszul, kis hercegek és hercegnők, remélem nem az én vérmérsékletemmel. Már alig várom, hogy gyere. - vigyorodom el.
- Na jó... Nem, veled kimondottan szeretek szégyentelenkedni, úgyhogy megyek veled önként és dalolva. Egy mocskos fantáziájú koronaherceg... kitalálunk még úgyis helyeket, ha úgy nézel rám, mint ahogy felkeltél. Csak kettőt okoztam, ejnye. Igen, nagyon is, elvégre megküzdöttél a kijelentésért rendesen. Pedig meg lett engedve, szó sem volt hallgatózásról. -
- A hivatalos nászéjszakánk... Amikor elvileg először kellene így együtt lennünk, de semelyikünk sem bír magával. - szinte édesen sóhajtok a csók alatt, tényleg belezúgtam, kegyetlenül. - Ahogy végignéztél magadnak, az is tetszett, de ugyan mi fogott meg téged bennem? - elvigyorodom a három szócskára, amivel most a legboldogabb nővé tett engem. - Mást úgysem tudunk tenni. - ahogy elszakadok az ajkaitól biccentek és szemérmetlenül bámulom végig mielőtt fel nem venné a köntöst. Tökéletes férjem lesz, ügyes voltál, Sora. De ahogy ráförmed az ablak alatt lebzselő rokonaira, akkor a párnába kell fojtanom a nevetésemet. Főleg az utolsó mondatra. Visszajön hozzám, én pedig az ölébe huppanok. - Ne aggódjatok hangosak leszünk még?
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 23 2020, 02:12

- Ezt mondjuk elismerem, viszont azt is tudom, hogy két illemórát sem fogsz végig ülni, mert nem bírsz a hátsódon maradni. Igen, nagyon. Lehet fegyverrel a kezedben születtél meg, simán elképzelem rólad. Ketten sokkal könnyebb mindent elviselni is. Amilyen szerencsénk van biztos rád fog ütni valamelyik, de őt nem is fogom félteni, inkább azt aki a kezét szeretné, ha esetleg lányunk lesz. Ne aggódj, sietni fogok. – vigyorgok én is.
- Milyen szerencse, hogy csak velem szeretsz szégyentelenkedni, nem mintha mással tudnál, egyébként. Szerintem már úgysem kell nézem, hogy gyere velem. Majd kitapasztalod mitől kapok még agyvérzést, ebben nem kételkedem. Többet is küzdöttem volna. Nem ismered még a császári család apró-cseplő dolgait, a hallgatózás az egyik kedvencük.
- Megrontottalak a hivatalos nászéjszaka előtt, mondjuk szerencsém van, hogy te vagy itt, és nem én nálatok, mert akkor nem sikerült volna. – hümmögök kicsikét, tuti mindenki engem figyelt volna, hogy hova megyek és mit csinálok. – Más vagy, mint a többi hercegnő, nem a szó rossz értelmében. A többi meg idővel kiderül, hogy miért szerettem beléd nagyon. – vonom meg a vállamat egy szerelmes szusszanással. De elintézem az ablak alatt lebzselőket. Kuncogva ölelem magamhoz. – Miért nincs igazam? Vagy úgy gondolod, hogy éppen eleget előnászéjzakáztunk? – csókolom meg a homlokán.
Vissza az elejére Go down
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 23 2020, 16:12

- Akarsz fogadni? Végig fogom ülni már csak azért is, mert azt mondod, hogy nem fogom. Legalább én sem tagadom, te se tagadd. Meglehet, nem tudom milyen hírem lehet azon kívül, hogy egy vérszomjas fenevad vagyok. Szerintem nekem veled lesz könnyebb elviselni majd. Meg szerintem kapunk belőled is egy külön példányt, csak ha fiú lesz és olyan válogatós, akkor először azzal kezdem, hogy én keresek neki menyasszonyt. Keresni fogok valami nagyon mutatós köntöst is neked. - pimaszkodom azért.
- Nem mintha másnak lett volna esélye szégyentelenkedni velem, úgyhogy te is szerencsés vagy ha azt nézzük. Pedig éppen elég vérforraló volt, hogy egész nap rád gondoljak. Alig várom, hogy kipróbáljam rajtad amikre gondolok, hogy működhetnek... De szerintem ezzel te is így vagy. Fogunk még szerintem. - meglepettségemben japánra váltok. - Nem tudják, hogy az rettenetesen udvariatlan dolog?
- Akkor lehet csak az esküvőn látsz először, úgyhogy jobb, hogy itt vagyok veled és nyugodtan meg tudtuk egymást rontani. - mosolygok rá, mert nálunk hermetikusan lett volna elzárva mindkettő a másiktól, hogy ne is láthassuk egymást, nemhogy egymáshoz szóljunk és a többi. - Ha átlag polgár lennék is éles kontrasztban lennék a többiektől. A hajam biztosan tetszett. - mosolygok rá szerelmesen, majd nézem, ahogy elrendezi a fülelőket. Boldogan ölelem át és fúrom a fejem a nyakába. Iszonyúan szeretem. - De, csak nem vártam arra, hogy ezt ilyen nyíltan közlöd is velük. - lágyan szusszanok a nyakába, ahogy a homlokomra csókol. - Szeretném még folytatni, meg te már megígérted, hogy hangosak leszünk még. - nevetek kicsit.
Vissza az elejére Go down
Sun Jin Kim
Sun Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Énekes
⌲ Hozzászólások :
65
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 24.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyPént. Jan. 24 2020, 01:29

- Nem mondok nemet egy fogadásra, mi a tét? Mert szenvedni fogsz, amíg te illemet tanulsz addig én valamelyik nagybátyámat verem el. Nem tagadok semmit, előtted meg főleg nem. Szerintem az pont elég hírnév, hogy vérszomjas fenevad vagy, akit meg sem lehet szelídíteni. Egymást fogjuk támogatni, hogy könnyebben elviseljük az akadályokat. Lehet, ha fiúnk lesz ő már rögtön tudni fogja kit szeretne a feleségének. Éppen kérni akartam. – vonom fel a szemöldökömet elszánt arccal.
- Nekem lett volna, de nem akartam, nincs szükségem ágyasra, nem is lesz, elismerem, hogy szerencsés vagyok, mert veled fedeztem fel. A hivatalos nászéjszakán azt csinálsz velem, amit csak akarsz. Még szép! Olvasni tudok, vannak könyvek, amiket azért titokban kellett olvasnom, illetve tanácsokat kaptam, egyébként. – japánul válaszolok neki egy halk kuncogással. – Nagyon is jól tudják, hogy rettenetes udvariatlanság, de ez élteti őket. –
- Nem bírtam volna ki az esküvőig, úgyhogy örülök, hogy itt vagy. Most, hogy tudom mit hagytunk volna ki pár napig…- vágok ártatlan képet, pedig mindent volt az előbb csak nem ártatlan dolog, amit műveltünk egymással. – Ebben is biztos vagyok. Igen, a hajad most is tetszik. – karolom át a derekát miután végre elintéztem mindent, sosem gondoltam volna, hogy ilyen hamar esem szerelembe, viszont örülök neki. – Mert akkor kikérdezik az őrséget, inkább megelőztem a dolgot. – simogatom a haját egy boldog szusszanással. – Az ígéretet meg illik betartani, tudom. – vigyorgom el a szemeimet ma már sokadjára, mielőtt újra kicsalogatnám belőle az édes kis hangoskodást.
Vissza az elejére Go down
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 EmptyPént. Jan. 24 2020, 06:57

- Ha én nyerek, akkor megmasszírozol pucéran, ha vesztek, akkor én téged? Szenvedni fogok, de a kényeztetés gondolata lehet segíteni fog, hogy kibírjam érted. Ennek örülök, nem akarok abban a hírben élni, hogy valami őrült nőszemély vagyok, inkább leszek veled őrült, másokkal meg igyekszem normális lenni. De lám, mégis sikerült megszelídítened. Ha a szeme elé kerül, akkor biztosan, csak az apjából kiindulva. Szeretnék az összes piszkos kis vágyad tárgya lenni, úgyhogy képzeld el a legvadabb dolgot és még annál is jobbat kapsz. – súgom a fülébe pimaszul.
- Te ha azt nézzük engem vártál ezzel, nem is a nászéjszakánkat, csak azt, hogy kettesben lehessünk, hogy egymáséi legyünk. A hivatalos nászéjszakánkon te is, tehát egészen biztos, hogy csodálatos lesz. Nem holmi közönséges menyasszonyt és feleséget akartál, hogy ha kutakodtál is a témában... Nekem nem volt ilyesmire lehetőségem, úgyhogy hagyom, hogy az ösztöneim vezessenek. – elvigyorodom boldogan, ahogy az én nyelvemen felel nekem. Tényleg tökéletes. – Meg sem kéne lepődnöm, hogy a magam nyelvét is beszéled. Majd akartam kérni, hogy a leendő gyermekeinknek is hadd taníthassam meg.
- Én sem, mint láthattuk, így volt a legtökéletesebb. Ennek teljes tudatában még inkább hagytam volna, hogy a tiéd lehessek mindenhogyan. – az arcára simítok az ártatlan pillantására, pedig igen mocskos dolgokat tettünk egymással. – A tekinteted egészen csodaszép volt ahogy leengedtem a fonataim, de ahogy a hajamba túrtál, akkor voltam benne biztos, hogy a hajzuhatagomért is odavagy, mint én a határozottságodért és az elszántságodért. – szerelmesen bújok a karjaiba az érintésére, édes és boldog szusszanásokkal, nem akarok nélküle lenni, mert megtaláltam azt akibe tényleg, őszintén beleszerettem. – Ah, újabb pimaszság, pedig engedélyünk van rá, hogy együtt lehessünk. – simulok a kezébe, általában nem bírom ha a hajam érintik, de tőle még ez is nagyon jól esik. – Ha már belekóstoltunk, miért ne folytathatnánk? – próbálok nem szerelmesen nyüsszenni a vigyorát látva. De az ölében ülök eleve, egy boldog sikollyal élvezem ki a pillanatot, ahogy újra a magáévá tesz. Most gyengéden, az ajkait csókolva és a tarkójába kapaszkodva kezdek el mozogni rajta, minden mozdulattal kéjes hangok szöknek ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




I want my own endings - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want my own endings   I want my own endings - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
I want my own endings
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Alternatív terek :: Alternatív :: Korjo és Csoszon kora-
Ugrás: