We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 A little piece of heaven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shi Jin Yoo
Shi Jin Yoo

félvér

⌲ Foglalkozás :
Őrnagy
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 07.

A little piece of heaven Empty
TémanyitásTárgy: A little piece of heaven   A little piece of heaven EmptySzomb. Jan. 04 2020, 21:10



Az elmúlt időszakban egyáltalán nem találkoztam a szüleimmel, se a legkisebb húgommal, aki még általános iskolás, azt hiszem idén negyedikes, így meglátogattam őket, amúgy is szünet van neki, úgyhogy lehet már az agyára ment az itthoniaknak. Nem is tudtam volna hamarabb jönni, küldetéseket kaptam küldetés hátán, némelyik meg sem történt a papírforma szerint. Éppen hagyom, hogy a kisasszony elverjen a kedvenc társasjátékában, amikor cseng a telefonom, úgyhogy kimegyek az előtérbe, el is intézem egy igen értettem dologgal a hallottakat.
- Figyelj Prücsök, ezért valamelyik nap visszajövök. – adom át neki a dögcédulám, azért anyát meg kell nyugtatnom, hogy semmi probléma nincs, fedett akció, ne aggódjanak értem. Kitüntetéssel végeztem el amúgy is az akadémiát, megérte a West Pointra is járnom.
A tetőn fekszem, és a szemközti épületet figyelem, másik épületből nem is lehet jól látni, csak innen, úgyhogy ha esetleg szeretnék kilőni a fontos pacákot az étteremben, annak ide kell jönnie. Remélem nem lesz semmi ilyesmi, mivel akkor nem úszom meg vérontás nélkül. Elég egyszer összefutnod egy bérgyilkossal, hogy utána minden sarkot kétszer ellenőrizz, mivel katona vagyok így háromszor is megteszem. Ösztönösen nyúlok a pisztolyom után, a fekvésből rögtön féltérd lesz, úgy nézek az érkezőre, végül lassan fel is állok, továbbra is rá szegezve a fegyverem.
- Sosem fogytok el? Biztos kurva nagy vérdíj van az öreg fején, de előbb velem kell beérned. – a gyenge szellő az arcomba fújja a parfümjét. Nő. Remek. Miért nem tudott volna jönni egy férfi?


POTUS
Vissza az elejére Go down
Tsugumi Sasaki
Tsugumi Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Sürgősségi szakorvos
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 09.
⌲ Kor :
42

A little piece of heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: A little piece of heaven   A little piece of heaven EmptySzomb. Jan. 04 2020, 22:46

Néha örülök, hogy a bátyám az ország legnagyobb fegyvergyárának van az élén. Gyakorlatilag szórakozás csak a munkám, mert amennyi pénzem van, legalább 5 generáció fog utánam még luxusban élni. A bátyám a híres, én csak egy kőgazdag nő vagyok, aki nagyon fegyvermániás és imádja a hülyéket lelőni. Mondjuk mostanában leginkább a saját lakásomon lógok, mert a bátyám becsajozott és otthon is kúrogatnak most már a Jin Ae-vel, úgyhogy elélek én a saját luxuslakásomban is. Elvileg valami alapítványt vezetek, de pénzmosás az is csak, hiába lettem a Harvardra küldve, nem tudom kamatoztatni a tudásom. De a gyilkosságot jobban élvezem a puszta vérszomjam és az új fegyverek miatt. Még a seregnek is sokszor csak képe van arról amit hordozok magammal.
Felosonok a tetőre és elkap az öklendezés egy pillanatra, ahogy meglátom, hogy egy katona őrzi a pontot. Most komolyan teljes kört kell bezárnunk? Egy politikus, egy katona, egy bérgyilkos. De ez legalább tudja a dolgát, tudok játszani vele egy kicsit, mielőtt lepuffantanám. Tuti van benne pár év fekete hadművelet... Már eleve rá szegeztem a pisztolyomat, de nem látja a vigyoromat mert elfedi a kendőm. Van egy kis légmozgás, amit majd bele kell számítanom a mozgásomba és a lövésekbe is. Követi a pisztoly csöve azt ahogy feláll, én pedig közelebb lépdelek hozzá. Hangtompítóm van, azzal közelebb mindig jó.
- Majd ha a világ megáll a saját tengelyén és a Nap körüli tengelyén forogni. - szinte búgom neki, mintha csak flörtölnénk itt. Szeretem az ilyen körtáncokat. - Neked meg velem, mit gondolsz, menni fog? - a balomba már csúszik is a kés, hogy ha közelharcot akarna esetleg. Látom a fején, hogy tetszik neki a parfümöm, amit ajánlok neki, mert Givenchy.
Vissza az elejére Go down
Shi Jin Yoo
Shi Jin Yoo

félvér

⌲ Foglalkozás :
Őrnagy
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 07.

A little piece of heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: A little piece of heaven   A little piece of heaven EmptyVas. Jan. 05 2020, 01:31



Most már kezdem érteni miért is cibáltak be engem a jól megérdemelt szabadságomról. Anyám meg biztos valami látnok, hogy azt kérte figyeljek oda még jobban, mint szoktam vagy csak szokásosan bekapcsolt nála az anyuradar. Amennyi fekete x van az aktáimban tényleg nem csodálkozom, hogy itt vagyok, egy bérgyilkos ellen. Még viccnek is rossz egyébként. Ha viszont azt hiszi, hogy könnyen adom magam akkor akár tehet is egy szívességet és lepuffanthatja magát. Minden hajam szála az égnek áll, ahogy figyelem a lépéseit.
- Esküszöm, ha lenne időm kivárnám, hogy megtörténjen. De egyébként egész este szobrozhatunk is itt akár. – válaszolom neki vállvonással, mondjuk akkor lecsúszik az áldozatáról. Az meg mondjuk nem az én dolgom, csak részben, mert akkor elvégeztem a kiadott parancsot. – Megtanultam, hogy sose becsüljem le az ellenfelem, pláne, ha nő, és méregdrága parfümöt fúj magára. Egyébként mi visz rá egy nőt, hogy bérgyilkos legyen? – kérdezem kíváncsian, és ugyanúgy teszek, mint ő előveszem a késemet, nem támadok, ha kell reggelig elbeszélgetek vele, azt mondjuk nem mondom, hogy mást nem csinálnék vele, pedig még nem láttam az arcát.
- Ah, netalántán olyan ronda kegyed, hogy plasztikára gyűjt? – vonom fel a szemöldököm kérdőn.


POTUS
Vissza az elejére Go down
Tsugumi Sasaki
Tsugumi Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Sürgősségi szakorvos
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 09.
⌲ Kor :
42

A little piece of heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: A little piece of heaven   A little piece of heaven EmptyVas. Jan. 05 2020, 01:49

Egész fontos lehet nekik ez a politikus, ha ennyire nem akarják holtan... Kíváncsivá tesz a dolog, hogy mégis miért, de nem azért fizetnek, én meg nem filozófia, hanem matematikusi diplomával bírok és asztrofizika doktorival, szóval... Nem kell zseninek lenni, hogy milyen katona őrizheti, az a fajta akinek az aktája felét sem lehet megnézni, legfeljebb hatalmas kriptovalutáért. Nem készülök arra, hogy csak úgy megadja magát, épp ezért is forr a vérem most teljes hőfokon. Érezem a tarkóm bizseregni és a babahajaim is égnek állnak tőle. Ragadozóként lesem őt.
- A NASA 1997-es kutatásai szerint gyakorlatilag esélytelen, tehát hajrá. Felőlem is, nem mintha máshogy nem tudnék a csókával végezni. - szúrok oda kicsit, vannak B és C és D terveim is. - Bölcs döntés... A nők a szakmában mind rendelkeznek védjeggyel, ez az enyém. Adrenalin, vérszomj, fegyverek, pénz... Kinek mi csigázza fel a fantáziáját. - vonok kicsit vállat, majd közelebb lépdelek hozzá. Veszélyesen közel, majdnem a torkánál van a késem, de még nem akarok támadni, csak kíváncsi vagyok rá, mert láthatóan megmérgeztem az elméjét. A kérdésére elnevetem magam és lehúzom a kendőt az arcomról. Kicsit leengedve a fegyverem, amolyan fegyverszünetként.
- Ilyen külsővel szerinted kell nekem plasztikai sebész egyáltalán? - most láthatja a szemtelen kis mosolyom is.
Vissza az elejére Go down
Shi Jin Yoo
Shi Jin Yoo

félvér

⌲ Foglalkozás :
Őrnagy
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 07.

A little piece of heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: A little piece of heaven   A little piece of heaven EmptySzomb. Jan. 11 2020, 22:30



Nem volt még dolgom női bérgyilkossal, akitől pedig tanácsot kérhetnek, hogy amúgy mire is kell vigyáznom egy nővel, azok a keresztszüleim. Csak jelenleg nem hívhatom fel őket, hogy itt szemezek eggyel mit is csináljak pontosan, mert megölni azért nem akarom. Kivéve, ha ő is engem, mert még élni szeretnék.
- Hm..szóval asztrofizikával foglalkozol, vagy tanultál. Azt valahogy sejtettem, hogy mivel itt vagyok esélyed sem lesz lelőni. Szóval, ha esetleg megmérgezed az ellen én innen a tetőről nem tudok mit csinálni, mégis a tökéletes aktáimon hatalmas fekete pont fog éktelenkedni. Annak mondjuk nem kifejezetten örülök, nem azért güriztem, hogy elbaszd nekem. – morgok kicsikét. – Givenhcy, nem rossz választás, a környezetemben is szeretik. Világos, ugyanezt érzem a küldetéseim alatt. – figyelem ahogy közeledik hozzám, megbolondulok a parfümétől, ha nem most látnám először akkor azt mondanám tudja mit szeretek. De nem. Ma találkoztam vele. Kiszalad belőlem egy hah! amikor leveszi a kendőt az arcáról. Angyali arcú démon ez a nő.
- Ha nem így lennénk akkor azt mondanám randizhatnánk is, mert levett a lábamról a szépséged, viszont erre nem lesz lehetőség. Szóval mi lesz a következő lépésed, Szépség? – vonom fel a szemöldököm ugyanolyan mosollyal, mint amit ő mutat felém. .


POTUS
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A little piece of heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: A little piece of heaven   A little piece of heaven Empty

Vissza az elejére Go down
 
A little piece of heaven
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hell or Heaven

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Alternatív terek :: Alternatív :: All the bad guys-
Ugrás: